Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Авансовий звіт!!!

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
А якщо наше ТОВ замовило товар в інтернет-магазині, вони нам дали видаткову накладну на товар, але оскільки товар доставляють вони, то ще дали видаткову на доставку товару, за яку оплачено готівкою , готівку оплатив працівник, тепер я маю йому відшкодувати кошти, на цій накладній на доставку є всі реквізити і підписи сторін, але стоїть не печатка , а штамп на якому пише "Служба інтернет продаж, м .ХХХХХХ, тел. (000)00000", чи маю право я провести авансовий звіт?
Re: Авансовий звіт!!!
на оплату готівкою за доставку крім видаткової накладної має бути або чек, або корінець квитанції до прибуткового касового ордера
немає, тільки дві накладних, одна на товар, друга на доставку, яку працівник оплатив за свої кошти.


Якщо працівник витрати власні кошти за товар придбаний місяць назад, як правильно заповнити авансовий звіт? Чи потрібно заповнювати поле перевитрата? Та при відшкодуванні працівнику потрібно ще раз виписувати авансовий звіт? Чи можно в одному все оформити витраченор та видано?
Працівник надав сьогодні декілька чеків 24.06 та 28.06, на загальну суму - 250 грн. Підприємство може йому відшкодувати ці кошти сьогодні. Як правильно в цьому випадку оформити звіт?
Що ніхто не підкаже?(((
Re: Авансовий звіт!!!
Я, в такому випадку оформлюю 2 авансові звіти із чеками, а видаю із каси одним видатковим касовим ордером із зазначення номеру і дати авансового звіту. Дата не має значення.
Quote
Marija
Я, в такому випадку оформлюю 2 авансові звіти із чеками, а видаю із каси одним видатковим касовим ордером із зазначення номеру і дати авансового звіту. Дата не має значення.
Тобто, обин на перевитрату, а другий на погашення заборгованості?
чек тою датою, я би авансовий зробив би тою датою, а зараз виплатив
Quote
Котег :-)
чек тою датою, я би авансовий зробив би тою датою, а зараз виплатив

Питання, чи повинна формувати два авансових звіта?
ну по срокам отчетности за потраченные свои нет требований. но я по традиции делаю ав.отчет один на чеки за 1-2-3 раб.дня
Quote
Котег :-)
ну по срокам отчетности за потраченные свои нет требований. но я по традиции делаю ав.отчет один на чеки за 1-2-3 раб.дня
Ладно, давайте по пальцам:
Принес сотрудник чек на 250 грн. Оформляем авансовый на сумму потраченых денег. В авансовом поле "перевитрата" будет - 250грн. В этот же день, я ему выплачиваю эти деньги. Опять оформляю авансовый - на 250 грн. выплаченых? Я думаю, что это неправильно. Я думаю, так. Один авансовый на сумму потраченых денежных средств. А потом через банк выплата 250 грн. И все?! Может что-то неправильно?!
Quote
Jekanova
Працівник надав сьогодні декілька чеків 24.06 та 28.06, на загальну суму - 250 грн. Підприємство може йому відшкодувати ці кошти сьогодні. Як правильно в цьому випадку оформити звіт?
все чеки в один авансовый и сегодня погашаете на всю сумму долг.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Jekanova
Працівник надав сьогодні декілька чеків 24.06 та 28.06, на загальну суму - 250 грн. Підприємство може йому відшкодувати ці кошти сьогодні. Як правильно в цьому випадку оформити звіт?
все чеки в один авансовый и сегодня погашаете на всю сумму долг.
В авансовом не отображать сумму выплаты?
Quote
Jekanova
Quote
Ляля - Оля
Quote
Jekanova
Працівник надав сьогодні декілька чеків 24.06 та 28.06, на загальну суму - 250 грн. Підприємство може йому відшкодувати ці кошти сьогодні. Як правильно в цьому випадку оформити звіт?
все чеки в один авансовый и сегодня погашаете на всю сумму долг.
В авансовом не отображать сумму выплаты?
ну так выплата же ПОСЛЕ авансового будет. нет, не отражать

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ще питання, якщо є тільки чеки на товар, його можна оприбуткувати без накладної?
Quote
Jekanova
Ще питання, якщо є тільки чеки на товар, його можна оприбуткувати без накладної?
так при наличии чека РРО накладной и не должно быть. Это и есть расчетный документ с номенклатурой, кол-вом и ценой.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031600000000001