Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Квитки оплачені з розрахункового рахунку!

Відправлено користувачем Тина777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, в мене така ситуація, ми проплатили квитки перед відрядженням співробітника з розрахункового рахунку, як мені бути, в авансовому я їх показати не можу, єдиний вихід списати їх датою авансового звіту, щось я зовсім заплуталась. Порадьте дудь-ласка.
Нужно списать по дате авансового отчета по условии предоставления посадочных талонов 2шт (авиа) или оригинала билета (жд, автобус). Обратите внимание на дату приказа о командировке она не должна быть раньше даты оплаты билетов.


я отображаю в авансовом. ставлю как выданные и потраченные без привлечения 301 с чета
в авансовом не получается - там надо выделять комиссию банка, комиссию жд - предприятие ее платило, а сотрудник нет. По авансовому можно повести только стоимость билетов, но тогда не пойдет оплачено и начислено.
Ну то шо у вас не получается технически, это другой вопросsmiling smiley а вообще можно по-разному, и через авансовый и без него
у меня все получается, только аудиторы не согласны - приходилось переделывать, поэтому делюсь.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035699999999994