Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Сервер ДФС

Відправлено користувачем Noshpa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сервер ДФС
Народ, что сегодня с сервером ДФС? Отправила налоговую накладную на регистрацию, повидомлення пришло, а квитанции до сих пор нет...Уже 2!!! часа прошло с момента отправки!!! Позвонила на гор. линию, сказали ждите, не меньше 2 часов... Раньше в течении минуты приходила квитанция... Всё бы ничего, но для этой накладной - последний день регистрации...Я нервничаю...angry smiley
Re: Сервер ДФС
відправила 1ДФ по двом підприємствам - теж є лише повідомлення, квитанцій не має sad smiley
Re: Сервер ДФС
Вот меня бесят такие действия наших гос. органов, ну траблы у вас какие-то возникли, ну напишите на сайте, скажите по телефону, что проблемы, нет, ждите и всё... Наф нужны такие службы? Я и так знаю, что надо ждать, раз квитанции нету. Блин, ну всё ж в автоматическом режиме происходит, ну не руками ж они своими отправляют эти квитанции!!! Наболело за все случаи с этими отчётами, квитанциями прочей лабудой...


Re: Сервер ДФС
О!!! Пришла наконец-то квитанция №1!! Слава Богу!! Инфаркт можна получить с этими их отправками!!!
Re: Сервер ДФС
А я сегодня узнала что получение квитанции 2 еще не факт, что отчет сдан.
Писала отдельный пост, что мою 1дф ( сданную давно ) налоговая не видит, говорит что не заполнена( не буду всего описывать, т.к писала в другом посте )
Но и за первый квартал сданную 06/04/2016 она так же не видит, а квитанция 2 у меня есть .
Вот такие дела малята

Re: Сервер ДФС
так за первый квартал она увидит ее только по сроку граничному


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Сервер ДФС
Quote
Р.В.
так за первый квартал она увидит ее только по сроку граничному
Надеюсь вы правы !
Но инспектор мне сказала что отчет сдан 06/04 ...но опять электронный она его не видит( или видит но без дохода , бред полный ) а в кабинете плательщика он уже есть давно .
Сегодня программистам не дозвонилась , то занято, то не берут трубку .
Но по новой сдавать не буду, максимум на флешку и квитанцию 2 и поеду в налоговую, пусть затягивает в систему. Проблемы у них а не у меня.
Re: Сервер ДФС
Коллеги,если не трудно,посмотрите в электронном кабинете плательщика.
В каком состоянии у Вас сейчас отчеты (pdf)
Глянула отчеты мартовские и апрельские ,они все в в непонятным шрифте (не читаемые) а вот мая все нормально.
Вот теперь и думаю,может у них там все накрылось у некоторых компаний,вот они и звонят и говорят что не видят отчеты.

Re: Сервер ДФС
Quote
Р.В.
так за первый квартал она увидит ее только по сроку граничному

Отправила за первый квартал вчера,сегодня перезвонила,отчет виден, отчет сдан.
А по старому (который они не могут открыть и который сдан у меня) требует пересдать и штраф.
Я сказала что не буду отправлять заново(т.е признать ошибку) и платить штраф.
Посмотрим чем все это закончится
Re: Сервер ДФС
вчора відправила 1ДФ - квитанції є, в ЕКПП все видно теж
Re: Сервер ДФС
Quote
ELNik
вчора відправила 1ДФ - квитанції є, в ЕКПП все видно теж

У меня и за 1ДФ - 4 квартал была квитанция 2 и в ЕКПП был,а вот вчера сказали не видим его (не хотят признавать сбой в системе и потерю данных).Так что типа я нарушала, мой аргумент что у меня отчет читаем и заполнен и принят их не убедил-штраф
Re: Сервер ДФС
Quote
Крысик
Quote
ELNik
вчора відправила 1ДФ - квитанції є, в ЕКПП все видно теж

У меня и за 1ДФ - 4 квартал была квитанция 2 и в ЕКПП был,а вот вчера сказали не видим его (не хотят признавать сбой в системе и потерю данных).Так что типа я нарушала, мой аргумент что у меня отчет читаем и заполнен и принят их не убедил-штраф

згодна з вами, т.я. є квитанція про прийняття звіту і відсутнє повідомлення про неприйняття

За умови дотримання вимог, встановлених статтями 48 і 49 цього Кодексу податкова декларація, надана платником, також вважається прийнятою:
49.9.1. за наявності на всіх аркушах, з яких складається податкова декларація та, за бажанням платника податків, на її копії, відмітки (штампу) контролюючого органу, яким отримана податкова декларація, із зазначенням дати її отримання, або квитанції про отримання податкової декларації у разі її подання засобами електронного зв'язку, або поштового повідомлення з відміткою про вручення контролюючому органу, у разі надсилання податкової декларації поштою;
49.9.2. у разі, якщо контролюючий орган із дотриманням вимог пункту 49.11 цієї статті не надає платнику податків повідомлення про відмову у прийнятті податкової декларації або у випадках, визначених цим пунктом, не надсилає його платнику податків у встановлений цією статтею строк.
49.10. Відмова посадової особи контролюючого органу прийняти податкову декларацію з будь-яких причин, не визначених цією статтею, у тому числі висунення будь-яких не визначених цією статтею передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої податкової декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо) забороняється.
49.11. У разі подання платником податків до контролюючого органу податкової декларації, заповненої з порушенням вимог пунктів 48.3 та 48.4 статті 48 цього Кодексу, такий контролюючий орган зобов'язаний надати такому платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової декларації із зазначенням причин такої відмови:
49.11.1. у разі отримання такої податкової декларації, надісланої поштою або засобами електронного зв'язку, - протягом п'яти робочих днів з дня її отримання;
Re: Сервер ДФС
вчера висел сервер с 10 утра
проверяйте квитанции
у нас ни один отчет не прошел


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Сервер ДФС
Quote
ELNik
Quote
Крысик
Quote
ELNik
вчора відправила 1ДФ - квитанції є, в ЕКПП все видно теж

У меня и за 1ДФ - 4 квартал была квитанция 2 и в ЕКПП был,а вот вчера сказали не видим его (не хотят признавать сбой в системе и потерю данных).Так что типа я нарушала, мой аргумент что у меня отчет читаем и заполнен и принят их не убедил-штраф

згодна з вами, т.я. є квитанція про прийняття звіту і відсутнє повідомлення про неприйняття

За умови дотримання вимог, встановлених статтями 48 і 49 цього Кодексу податкова декларація, надана платником, також вважається прийнятою:
49.9.1. за наявності на всіх аркушах, з яких складається податкова декларація та, за бажанням платника податків, на її копії, відмітки (штампу) контролюючого органу, яким отримана податкова декларація, із зазначенням дати її отримання, або квитанції про отримання податкової декларації у разі її подання засобами електронного зв'язку, або поштового повідомлення з відміткою про вручення контролюючому органу, у разі надсилання податкової декларації поштою;
49.9.2. у разі, якщо контролюючий орган із дотриманням вимог пункту 49.11 цієї статті не надає платнику податків повідомлення про відмову у прийнятті податкової декларації або у випадках, визначених цим пунктом, не надсилає його платнику податків у встановлений цією статтею строк.
49.10. Відмова посадової особи контролюючого органу прийняти податкову декларацію з будь-яких причин, не визначених цією статтею, у тому числі висунення будь-яких не визначених цією статтею передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої податкової декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо) забороняється.
49.11. У разі подання платником податків до контролюючого органу податкової декларації, заповненої з порушенням вимог пунктів 48.3 та 48.4 статті 48 цього Кодексу, такий контролюючий орган зобов'язаний надати такому платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової декларації із зазначенням причин такої відмови:
49.11.1. у разі отримання такої податкової декларації, надісланої поштою або засобами електронного зв'язку, - протягом п'яти робочих днів з дня її отримання;

квитанция есть, ПРИНЯТА.,все баста карапузикиspinning smiley sticking its tongue out
Кстати на Пульсе сказали.что сейчас это массовые пошли жалобы,что насчитывают штрафы.
Сказали отбиваться от штрафов и ссылаться на ПК ( что вы и сделали smiling smiley и на
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
10 квітня 2008 року № 233


Про подання електронної податкової звітності
Re: Сервер ДФС
а я вот в кабинете смотрю по есв
за март у меня списания еще не было (((( висит как переплата сумма ((((.
Re: Сервер ДФС
Quote
Клотильда
а я вот в кабинете смотрю по есв
за март у меня списания еще не было (((( висит как переплата сумма ((((.

ваша пере плата закроется 30 мая
Re: Сервер ДФС
не увидела слово март((((
Re: Сервер ДФС
А чего так поздно ? Там сумма отчета за март и аванс апреля висят в переплате . как-то раньше не обращала внимания когда списывали.
Re: Сервер ДФС
посмотрите как в у Вас smiling smiley
Re: Сервер ДФС
Quote
Клотильда
посмотрите как в у Вас smiling smiley

у мене сума за березень нарахована 20.04 по особовому рахунку по ЄСВ
Re: Сервер ДФС
Блин , у меня нет ,отчет сдан , квитанции есть . Куда звонить ?
А у Вас сейчас в переплате только аванс висит ?
Re: Сервер ДФС
Quote
Клотильда
Блин , у меня нет ,отчет сдан , квитанции есть . Куда звонить ?
А у Вас сейчас в переплате только аванс висит ?

нет, не только, там переплата накопилась по чуть-чуть
но общая сумма начислений за 2015 год сходится с моим счетом 651, вроде все начисления проведены
Re: Сервер ДФС
тоже все ок, перепроверила после ваших постов
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049099999999999