Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларация по НДС за февраль с прочерками. Налоговая хочет реестр выданных и полученных НН

Відправлено користувачем Siasan 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день. Подскажите пожалуйста, у меня такая ситуация, сдала НДС за февраль с прочерками,реестр полученных и выданных накладных не прошел выдало ошибку в программе,что нужно отправить заполненную. А теперь мне звонят из налоговой и говорят,что будет штраф за не сдачу этого додатка. Как быть?
Реестр нужно подавать. Это у вас какие-то технические проблемы при формировании отчета были, система пустые реестры всегда нормально принимала.
я тоже сдаю пустые Декларации по НДС, но реестр все равно надо сдавать пустой.



В якій програмі Ви формуєте Реєстр і відправляєте звіти?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Quote
OlenaT
В якій програмі Ви формуєте Реєстр і відправляєте звіти?
Это Вы наверное через Арт-звит подаете. Нужно создать пустой реестр в ОПЗ и импортировать его в Арт-Звит, только не открывайте его в арт-звите и не пересохраняйте! Все получится. Я так каждый мес. делаю.
Я формую в ОПЗ відправляю через Медок. В мене таке в Реєстрі буває. Тут може бути ще така помила, що не вся шапка заповнена чи поставлена десь випадково точка, кома і інший розіловий знак, буква, цифра будь що.
Може бути по не зрозумілій причині. В більшості випадків цей Реєстр всеодно відправлється через Медок.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
При формировании реестра налоговых нак. может выдать ошибку при заполнении поля 013 - "Номер порції реєстру".
Нужно поставить 01.
Я ставлю № порції 1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Навіть, якщо не має податкових накладних реєстр подається всерівно. Так робила я. Від мене це вимагали податківці. Спираючись на те, що докажіть, що у вас не має податкових накладних.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
ну вообще-то, кроме требований налоговиков, существует еще и нормативкаsmiling smiley

Яка? Дайте силку чи закон.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Будь ласка.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Сдаю по МЕДку пустую деку + реестр нн (пустой) все проходит нормально.Реестр сдавать нужно ОБЯЗАТЕЛЬНО.
Quote
OlenaT
Яка? Дайте силку чи закон.

ст.201.15
и
Порядок №1342
в частности
Раздел 3
13. Декларація 0110 подається платником за звітний період незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.
....
У складі декларації подаються передбачені цим Порядком додатки (у разі заповнення даних у відповідних рядках декларації) та копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних.

Quote
dakisha
Сдаю по МЕДку пустую деку + реестр нн (пустой) все проходит нормально.Реестр сдавать нужно ОБЯЗАТЕЛЬНО.
Аналогічна ситуація.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
девочки, ну конечно же всё проходит нормально, ведь оно обязательно к подачеsmiling smiley

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033899999999998