Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Видаткова накладна

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Видаткова накладна
Якщо видаткова накладна 01.04, а прийшла на п-во 07.04 якою датою оприбутковувати???
какие условия поставки прописаны в договоре?
когда получили товар?

Когда получили товар, тогда и приходуете. Дата прихода накладной тут непричем.


Quote
Zarinka
Якщо видаткова накладна 01.04, а прийшла на п-во 07.04 якою датою оприбутковувати???

Нам часто поставщики отправляют товар Новой поштой, я приходую по факту поступления товара на основании ТТН от "Нової пошти"
Quote
Aleksa_
Quote
Zarinka
Якщо видаткова накладна 01.04, а прийшла на п-во 07.04 якою датою оприбутковувати???

Нам часто поставщики отправляют товар Новой поштой, я приходую по факту поступления товара на основании ТТН от "Нової пошти"

Т.е. если у Вас есть причины (например, ТТН), почему товар пришел 07.04 (а не 01.04, как указано в РН), то приходуете 07.04.
Ну и договор, если есть, посмотрите: вдруг там у вас самовывоз, тогда придумайте, кто товар получал и каким образом (особенно, если другой город)
Если, не если, товар приходуется на складе в момент получения. Если нет накладной поставщика, составляется своя приходная
нам вислали товар 1.04,накладна теж цією датою,на Нову пошту товар прийшов 2.04,а забрали ми його
7.04,як правильно мені провести накладну і приплюсувати послуги доставки?
Re: Видаткова накладна
от у людей проблемы
Zarinka, вам ответили - по факту оприходования на склад. доставку - через Поступление дополнительных расходов
Якщо це моя перша робота,на якій я працюю ще дуже мало,багато чого я не знаю,хотіла переконатися,щоб не робити зайвих помилок.
Приходуете 07.04, прилагаете ТТН от Новой пошти. Если платили за доставку сами - как и написали вам выше - проводите через через Поступление доп.расходов.
А підскажіть ще, будь ласка,як вона робиться?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000359