Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

компенсація відпустки

Відправлено користувачем LiliyaB 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!

Кадровик приніс наказ про звільнення працівника і виплату компенсації за невикористану відпустку за 2,5 дні!!! Я вважаю,що днів має бути 3 або 2. З математики памятаю що в даному випадку округлюємо до 3, але раптом є якась норма що до меншого. Підкажіть, будь ласка.

Дякую
Где-то для статистик прописывалось, если ближнее левое число от пятёрки чётное, то округляется в меньшую сторону, если же нечётное - то в большую. В вашем случае будет 2 дня.
повинно бути саме 3 дні


Quote
manepyce4ka
Где-то для статистик прописывалось, если ближнее левое число от пятёрки чётное, то округляется в меньшую сторону, если же нечётное - то в большую. В вашем случае будет 2 дня.

це діє лише для статистики
Підскажіть, будь ласка, як розрахувати компенсацію за 1 день. Прийнятий з 12.03.2014р., а звільнений 01.04.2014р.
какая компенсация? человек должен отработать полный месяц с первого по первое число - тогда 2 дня отпуска за 1 полный месяц, если отпуск 24 календарных дня.
Quote
demlir
какая компенсация? человек должен отработать полный месяц с первого по первое число - тогда 2 дня отпуска за 1 полный месяц, если отпуск 24 календарных дня.
где написано?
Quote
Мазій
Підскажіть, будь ласка, як розрахувати компенсацію за 1 день. Прийнятий з 12.03.2014р., а звільнений 01.04.2014р.

по пропорции:
355 дней (365 дней-10 праздничных)=24 к.д. отпуска
21 день(отработанные с 12.03 по 01.04.2014)=Х

21*24/355=1,4, т.е. компенсируете один день отпуска
Я знаю скільки днів відпустки, я не знаю як розрахувати цю компенсацію?
посчитайте по окладу
оклад * 12 месяцев / 355 дней
Quote
Мазій
Я знаю скільки днів відпустки, я не знаю як розрахувати цю компенсацію?

Вот пример рассчета, если отсутствует рассчетный период

[www.buhgalteria.com.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305