Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Касова книга

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Касова книга
Підкажіть, будь ласка, чи обов"язково ставити печатку в прибутковому касовому ордері і якщо на фірмі немає касира, є тільки головний бухгалтер, потрібно йому розписуватись за касира, чи не треба цього робити?
Re: Касова книга
я розписуюсь сама за касира, печатку не ставлю, а відриваю корінець
Re: Касова книга
на касира надо сделать договор матер.ответственности и бух может исполнять обязаности
я печатку ставлю. посредине, чтобы после открывания корешка была и там и там. хотя....по сути печать должна стоять на корешке, на вашей части не обязательно. п.е. если корешки в мусор, то можна и не ставить. а я всеравно ставлю...а чтобы красивше было. вот


Re: Касова книга
Если есть касса, то должен быть кассир, или человек, исполняющий его обязанности. Это может быть и главбух, и директор, да и любой другой сотрудник. Но подпись должна быть. Печать на корешок ставлю, только если кому-то его выдаю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041400000000003