Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Справка об отсутствии задолженности-помогите!

Відправлено користувачем toriS 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В ГНИ не хотят давать Справку об отсутствии задолженности для участия в тендере-некорректно написано письмо.Поделитесь пож! кто уже давал такие справки.У своей "девочки" спросила как будет "корректно" - ответила , что она не справочное бюро....
Державна податкова інспекція
у м. …....
Міністерства доходів і зборів України

ТОВ «Опаньки»,
ЄДРПОУ 12345678,
адреса …....
Електронна пошта opanky@gmail.com
тел/факс …........

Просимо видати довідку про відсутність заборгованості з податків і зборів відповідно до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01.06.2010 № 2289-VI для надання до найменування Замовника.
Довідку просимо видати в паперовому вигляді.

Директор
Quote
toriS
В ГНИ не хотят давать Справку об отсутствии задолженности для участия в тендере-некорректно написано письмо.Поделитесь пож! кто уже давал такие справки.У своей "девочки" спросила как будет "корректно" - ответила , что она не справочное бюро....

Так є форма цієї заяви - ви її заповнювали?!?!?!
Цю заяву можна і через Медок послати (я так в лютому
сама особисто робила), але Медок ліцензійний...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Я в Медку заповнювала,здавала особисто і через 2-3 дні буда довідка.Якщо хтось є в податковій нормальний/не ваша девочка/можуть і за 2дня зробити
подскажите а в медке( у нас лицензионный) как эта форма называется?
Еще вопрос .Нужно ли указывать с кем тендер?
Медок-інформаційні довідки там виберіть потрібну форму,але я здавала "ножками",щоб на моєму примірнику була їх відмітка і я знала де її шукати/а позвонила знайомій дівчині,вона в канцелярії взяла ,зробила і віддала мені/ бо за електронну вагалася де її потім шукати.А в довідці є місце де вказуєте для чого вам потрібна така довідка
Quote
toriS
Еще вопрос .Нужно ли указывать с кем тендер?
Да
А кто отправлял через медок подскажите пож., как долго ждать ответ?
Ще потрібно написати " видати станом на дату видачі" або вказати дату на яку потрібна довідка.
Quote
toriS
А кто отправлял через медок подскажите пож., как долго ждать ответ?
Мені здається,що потрібно забирати особисто,навіть якщо вона подана електронно
Делала, правдо это еще тогда была НАлоговая инспекция.
помню обязательно указывали какой именно тендер. Дело было так: подала просьбу на справку, потом через два или три дня перезвонили глав буху и скзали, что если не указывать какой именно тендер то они не смогут сделать справку, в тот же день привезла переделаную заявку на справку и забрала спраку. В справке не указан был тендер.
Quote
toriS
А кто отправлял через медок подскажите пож., как долго ждать ответ?

Я подавала заяву електронкою, отримала квитанцію роздрукувала собі.
Документ в адміністративних довідках J1300304 причина заповнилась
автоматично, а от з ким тенедер писала сама. Через 2 дні ходила
з роздрукованою заявою в податкову і отримала довідку.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Мені довідка потрібна не для участі в тендері, а для отримання кредиту, на який нормативно-правовий акт потрібно посилатись????
на тот же если вы юр лицо
у них один шаблон для всееего
т.е. ЗУ "Про здійснення державних закупівель"?
Подскажите, как быстро через Медок приходил ответ??
Добрый день!
Подскажите какой нормативный акт указывать в ел. заявлении на получение справки, если нам она нужна для оформления кредита?
Спасибо!
Quote
Elena111
Добрый день!
Подскажите какой нормативный акт указывать в ел. заявлении на получение справки, если нам она нужна для оформления кредита?
Спасибо!
. Справку не дают. Пишем письмо в произвольной форме., через 5 дней дают письмо об отсутствии задолженности.
Quote
Elena111
а через Медок бессмысленно?)
Нам для таких целей справки не дают, только письма.
Ой я вас умоляю, напишите в заяве что для участия в тендере, когда получаете справку там не указано куда и зачем она выдана. Заяву подаете через медок, получаете в бумажном виде. Срок 5 рабочих дней
Quote
Lin@
Ой я вас умоляю, напишите в заяве что для участия в тендере, когда получаете справку там не указано куда и зачем она выдана. Заяву подаете через медок, получаете в бумажном виде. Срок 5 рабочих дней
Проверяют по ПРОЗОРО, у нас не проходит, особенно если не гос. предприятие
[club.dtkt.com.ua]
Тут я описала как ее получала, 2 недели назад.
Прошу видати довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів відповідно до вимог Наказу Міндоходів України від 10.10.2013 № 567 "Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованності з податків, зборів,що контролюються органами доходів і зборів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.10.2013 за №1842/24374
если для участия в государственных закупках, то в заявлении нужно указать наименование заказчика. Еще один важыій момент настоящее время справка оформляется в бумажном формате, Здесь можно посмотреть как она выглядит и порядок ее оформления, как правлиьно подать запрос через Медок
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00067399999999995