Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Порядковий номер ПН виписаної філією в Розділі II реєстру податкових накладних

Відправлено користувачем YuraKo 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть, будь-ласка.
Порядковий номер ПН виписаної філією в Розділі II реєстру податкових накладних буде виглядіти так - 1//2?
аха...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Пiдскажiть, будь ласка!
А чи буде вважатися помилкою, якщо в реестрi така ПН записана, наприклад 10/6, а не 10//6?
Чи потрiбно вносити змiни, чи подавати новий реестр?
Дякую!


у мене коли реєструються податкові філією то медок пише номер : 12/ /1. тобото ставить пропуск наче між //. це так до слова. і так само показує у квитанції.
Ну как мы может Вам ответить, будут ли налоговики считать это ошибкой? Они и сами еще ничего не знают, да если бы и знали, нам их мысли читать не дано.
В Реєстрі за березень номера податкових накладних, виписаних філіями постачальників, поставила з "//". А вчора виявилось, що неправильно, оскільки в програмі податкової вибиває, що такі ПН незареєстровані в ЄРПН, а от з одним "/"в номері - зареєстровані.
В реєстрі за березень номера ф-й вказала з "//". Дійсно, по податковим накладним деяких ф-ій через Медок прийшло попередження про завищення подат. кредиту. Я думаю, що ці постачальник сформували і здали реєстри з одним "/" тому і виникла розбіжність...


"...Європейський суд з прав людини чітко визначає правило індивідуальної відповідальності платника податків. Тобто, добросовісний платник податків не має зазнавати негативних наслідків через порушення з боку його контрагента"".

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
від 05 березня 2014 року у справі № К/800/66350/13
Може хтось зустрічав офіційне роз'яснення чи консультацію на цю тему? Вона мене теж хвилює.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031999999999999