Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Регистрация НН неплательщику (за декабрь)

Відправлено користувачем Lina_Lina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Кто знает есть ли штрафы за регистрацию НН неплательщикам за декабрь. Всегда регистрирую их перед подачей Деки. Сегодня позвонила в налоговую справку они говорят что пока нет разъяснений.
за декабрь нет разъяснение ???? рассмешили.
так норма осталась
Порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:


Quote
Михаил
так норма осталась
Порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:
Спасибо. Значит я что-то не так прочитала . Была уверена что эту норму убрали.
Поки читала, чуть не посивіла. Добре, що залишили...Теж на неплатників виписую.
Не спешите. Существует мнение, что фраза в скобках читается целиком, т.е. НН должна быть и на неплательщика, и по нулевой ставке, чтоб не было штрафа.
Фраза эта осталась без изменений, какая она и была в 2015-2016 г.
В 2016 г. я имела общение с налоговым инспектором по поводу одной НН на неплательщика - инспектор хотел, чтобы я ее зарегистрировала. Я пошла навстречу и сделала, хотя просрочка там уже изрядная была.
Ничего мне за это не было.
Давайте, наведем инспекторов на "правильные" мысли, как на самом деле следует читать эту норму smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Blick
Не спешите. Существует мнение, что фраза в скобках читается целиком, т.е. НН должна быть и на неплательщика, и по нулевой ставке, чтоб не было штрафа.

Казнить нельзя помиловать
Quote
Монна Нонна
Фраза эта осталась без изменений, какая она и была в 2015-2016 г.
В 2016 г. я имела общение с налоговым инспектором по поводу одной НН на неплательщика - инспектор хотел, чтобы я ее зарегистрировала. Я пошла навстречу и сделала, хотя просрочка там уже изрядная была.
Ничего мне за это не было.
Давайте, наведем инспекторов на "правильные" мысли, как на самом деле следует читать эту норму smiling smiley
І у нас в податковій не штрафують за нереєстрацію ПН для неплатників...
Quote
Blick
Не спешите. Существует мнение, что фраза в скобках читается целиком, т.е. НН должна быть и на неплательщика, и по нулевой ставке, чтоб не было штрафа.

это как? три в одном?
Та вот сегодня ж читала: [club.dtkt.com.ua]
Думала изменили формулировку.
Quote
Монна Нонна
Фраза эта осталась без изменений, какая она и была в 2015-2016 г.
...
Ну да, ну да... smoking smiley

2015:
1201.1. Порушення платниками податку на додану вартість граничних термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних Єдиному реєстрі податкових накладних

2016:
1201.1. Порушення платниками податку на додану вартість граничних термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних

2017:
1201.1. Порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою)

ПКУ станом на 10.01.2017 на рада.гов.юа без змін внесених законом 1797. І не хай не вводить в оману фраза "редакція від 01.01.2017", там лише зміни згідно закону №1795 (про літакобудування), які також вступили в силу з 01.01.2017
так что неплательщикам не надо регить НН?
Дійсно, що з неплатниками? Є надія? Чи це вже остаточно - обов.язкова реєстрація?
От і кого слухати? Виписую ВОБУ...там сказано штрафи застосовуютьсяза п.120 1.1ПКУ. Виняток зроблено лише для ПН, які не надаються отримувачам (покупцям), І ПН, складених на звільнені постачання та ті, що оподатковують за нульовою ставкою.
Таке видання, стільки користувачів і так вводити в оману???
Думаю, в любом случае, за декабрь регистрируем без штрафов, т.к. действует норма 2016 года.
Неплатникам, это же и есть ПН, які не надаються отримувачам.
Quote
IngaMD
Неплатникам, это же и есть ПН, які не надаються отримувачам.
Це зрозуміло. Але вони пишуть, що це стосується 2017 року...зміни 2017 - не застосовуються штрафи на ПН, які не надаються отримувачам. Штрафи і в 2017 році не приміняються...
Будем посмотреть....
Я не вижу никакого смысла в штрафах за НН неплательщикам. Ну вот никакого.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Будем посмотреть....
Я не вижу никакого смысла в штрафах за НН неплательщикам. Ну вот никакого.
Сенсу, то немає. А от штрафи то - це і є той сенс для податківців...
Quote
natalka_l

2017:
1201.1. Порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою )

ПКУ станом на 10.01.2017 на рада.гов.юа без змін внесених законом 1797. І не хай не вводить в оману фраза "редакція від 01.01.2017", там лише зміни згідно закону №1795 (про літакобудування), які також вступили в силу з 01.01.2017

Налоговая накладная по нулевой ставке выдается покупателю?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера



Редаговано разів: 1. Востаннє 11/01/2017 07:53 користувачем Монна Нонна.
Quote
konta
Quote
Монна Нонна
Будем посмотреть....
Я не вижу никакого смысла в штрафах за НН неплательщикам. Ну вот никакого.
Сенсу, то немає. А от штрафи то - це і є той сенс для податківців...
Та це зрозуміло, тож давайте їм півзарплати щомісяця віддавати smiling smiley просто так

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
...
Налоговая накладная по нулевой ставке выдается покупателю?

Якби писало "ТА які оподатковуються за нульовою ставкою" або через кому - тоді б Ваше питання було б доречне. А в нашому випадку: "що не надаються.... АБО ..."
Оптимізм це канєшно добре, але «предупреждён — значит вооружён» winking smiley
Трохи офтоп, але не очеться створювати окрему тему.
Ще одна фраза в змінах до ПКУ (на зразок "казнить нельзя помиловать" ), яка ввела мене в ступор і ще не вивела grinning smiley

"20.1.17. залучати у разі потреби фахівців, експертів та перекладачів, застосовувати під час виконання податковим керуючим повноважень, визначених цим Кодексом, фотозйомку та відеозапис";

І "вопрос знатокам" smiling smiley - Коли і кому можна здійснювати фотозйомку?
Quote
natalka_l
Quote
Монна Нонна
...
Налоговая накладная по нулевой ставке выдается покупателю?

Якби писало "ТА які оподатковуються за нульовою ставкою" або через кому - тоді б Ваше питання було б доречне. А в нашому випадку: "що не надаються.... АБО ..."
Оптимізм це канєшно добре, але «предупреждён — значит вооружён» winking smiley

Абра-кадабра получается:
(крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної ...на операції... які оподатковуються за нульовою ставкою )

На нулевые неэкспортные операции НН как раз выдается покупателю.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
natalka_l
Трохи офтоп, але не очеться створювати окрему тему.
Ще одна фраза в змінах до ПКУ (на зразок "казнить нельзя помиловать" ), яка ввела мене в ступор і ще не вивела grinning smiley

"20.1.17. залучати у разі потреби фахівців, експертів та перекладачів, застосовувати під час виконання податковим керуючим повноважень, визначених цим Кодексом, фотозйомку та відеозапис";

І "вопрос знатокам" smiling smiley - Коли і кому можна здійснювати фотозйомку?

тому, кому залучаты, тому и застосовуваты smiling smiley

"и зачем мне эта ваша школьная грамматика, она мне в жизни нипригадицца" smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050800000000001