Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Убыточная декларация по прибыли и додаток ЗП

Відправлено користувачем Tiana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста, если сдаем убыточную декларацию по прибыли за 1-й кв. 2014 г. нужно ли отражать в додатке ЗП авансовые взносы по прибыли, которые мы платили в январе-марте 2014 г.? Или нужно отражать эти суммы, когда будет снова прибыль?
я тоже сдаю решила не отражать
то что заплатили в марте
Если в след. кварталах будет прибыль, тогда понятно, а если нет?! и по результату года тоже будет убыток, не потеряются ли эти деньги??


А вы отправляете вместе с декларацией баланс за 1-й квартал?
да обязательно, сдача деки по прибыли + баланс
Подстажите пожалуйста дурной мне....Если за2013 год убытки 1 квартал убытки а 2 квартал приыбль.......то декларацию я подаю за полугодие и плачу налог или нарастающим итогом за 2014 год???что-то перечиртала ст.57.1 там про первый квартал...

Буду благодарна
Давайте почнем з основного - у вас за 2013 рік
дохід більше 10-ти мільонів?!?!?! Якшо так то ви
маєте платити авансові внески і отримавши в
першому кварталі збитки - можете задекларувати
їх, шоби надалі мати повне право їх не платить...
Якшо ж у вас дохід менше 10-ти мільонів, то
звітність і платіж відповідно тільки за рік...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Давайте почнем з основного - у вас за 2013 рік
дохід більше 10-ти мільонів?!?!?! Якшо так то ви
маєте платити авансові внески і отримавши в
першому кварталі збитки - можете задекларувати
їх, шоби надалі мати повне право їх не платить...
Якшо ж у вас дохід менше 10-ти мільонів, то
звітність і платіж відповідно тільки за рік...

Ой какое спасибо что откликнулись в вых так поздно,нет я пока до 10 млн в 2013 была, авансовые не плачу естественно...Тоесть если я до 10 млн за 2013г и я убыточная,то я отчитываюсь даже если прибыль возникает во 2 квартале за год??и налог на прибыль расчитываю за год??пытаюсь понять где это написано в ПКУ в ст.57(((
Аха... де написано не підкажу - завтра пошукаю...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Аха... де написано не підкажу - завтра пошукаю...

Ой буду вам очень благодарна,а то я не нашла,завтра тоже поищу...мозги просто закипают ...Еще раз вам спасибо что откликнулись и если найдете подтверждение......
Ось найша в ст. 57.1 міжіншим...

[dtkt.com.ua]

Стаття 57. Строки сплати податкового зобов’язання

57.1....
Восьмий абзац...
...Платники податку, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний (податковий) період не перевищують 10 мільйонів гривень, та неприбуткові установи (організації) сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації, яку подають до контролюючих органів за звітний (податковий) рік і не сплачують авансових внесків.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Marizell

Ой какое спасибо что откликнулись в вых так поздно,нет я пока до 10 млн в 2013 была, авансовые не плачу естественно...Тоесть если я до 10 млн за 2013г и я убыточная,то я отчитываюсь даже если прибыль возникает во 2 квартале за год??и налог на прибыль расчитываю за год??пытаюсь понять где это написано в ПКУ в ст.57(((

Можливо ви не в останній редакції текст читаєте...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Marizell

Ой какое спасибо что откликнулись в вых так поздно,нет я пока до 10 млн в 2013 была, авансовые не плачу естественно...Тоесть если я до 10 млн за 2013г и я убыточная,то я отчитываюсь даже если прибыль возникает во 2 квартале за год??и налог на прибыль расчитываю за год??пытаюсь понять где это написано в ПКУ в ст.57(((

Можливо ви не в останній редакції текст читаєте...


та нет в последней читаю,смущает наличие вот этого абзаца
"Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань."
Ну так тут, на мою думку ключова фраза:

Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.

Це значить шо мова йде про тих, хто мав би
нараховувати ці внески, тобто ті чий дохід
більше 10-ти мільонів...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну так тут, на мою думку ключова фраза:

Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.

Це значить шо мова йде про тих, хто мав би
нараховувати ці внески, тобто ті чий дохід
більше 10-ти мільонів...

похоже уже 25 раз перечитываю и да похоже что именно речь о плательщиках авансовых......
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, надо ли подавать декларацию за первое полугодие, если предприятие в 2013 году было убыточно, в первом квартале 2014 получился убыток , а во втором квартале 14г -прибыль? И что делать с налогом на прибыль, когда платить?
Ви ж платите авансові внески...
Річна дека і термін сплати податку аж в 2015 році...
А зараз нікуди нічого не здаєте і не платите...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Згубила...eye rolling smiley

ж платите=ж не платите



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034999999999996