Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП 3гр-5% перешел на 3%+НДС. Есть ЕЦП ФОпа, нет ЕЦП печати

Відправлено користувачем FyDD 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, плиз:
можно ли регить ПН и сдавать Деки ПДВ без ЕЦП печати ? ? ?
а в чем прикол ?
Деку скорее всего можно сдать, хотя с нашими прикольными законами................. не всегда уверен

а вот ПН, на работе у юр. лиц, всегда подписывал двумя ЕП
так что не знаю


У меня была такая ситуация сделали ЭЦП только подписи ФОПа после перехода на 3% и НДС, так пришлось переделывать с печатью так как и договор не хотели даже подписывать....
Quote
Kylinichenko
У меня была такая ситуация сделали ЭЦП только подписи ФОПа после перехода на 3% и НДС, так пришлось переделывать с печатью так как и договор не хотели даже подписывать....
Лет пять назад? С 2014 года печати стали необязательными
мне подсказали на др. форуме . Цитата из Порядка заполнения ПН
20. Усі податкові накладні скріплюються електронними цифровими підписами посадових осіб платника податку та електронним цифровим підписом (за наявності), що є аналогом відбитка печатки постачальника (продавця). Податкова накладна не скріплюється електронними цифровими підписами (печаткою) отримувача (покупця) товарів/послуг.
Накладання електронних цифрових підписів посадових осіб (печаток) платника податку здійснюється у порядку, визначеному законодавством
.

хотя в у нас все может быть, здесь разрешено, а техника гни может быть заточена под два ЕЦП
Кто нибудь реально регил ПН с одним ЕЦП ? ? ?
Еще глупый вопрос: доход ФОП считает по оплате, но НДС в общем порядке по первому событию ? ?
или кассовый метод ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032