Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП загальна система, каса, власні кошти????

Відправлено користувачем iryna12 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Доброго дня!!!! ФОП загальна система. Допоможіть розібратися!!!! Р/р нема, займаєтьмя роздрібною торгівлею алкоголем, РРО є усю виручку проводить через РРО і само собою записує у книгу доходів і витрат. Усі розрахунки із постачальниками, податки, оренда, з/п найманих і т. д. проводить за готівку (не вносячи коштів на рахунок). Дуже часто у нього не хватає наторгованої виручки і він платить своїми власними коштами (суми за рік досить відчутні). У мене запитання:
1. Чи потрібно вести касу????
2. Чим черевато відносно оплати рахунків і т. п. власними коштами (в деці ми не показуємо що ми збиткові, витратної частини включаємо менше)?

Як це все при перевірці мотивувати????
Никто никогда не найдет затраты, которых Вы нигде не отобразили. Плюс затраты не могут считаться доходами, тут риска никакого нет. Другой вопрос, из Ваших слов понятно, что Вы леваком торгуете, потому что в убыток на видчутни суммы никто работать не будет. Может, чтоб решить Ваш вопрос, гдето надо левак пустить официально?))
Він просто не все пробивав по касовому, Тепер сиджу і думаю як вийти з цієї ситуації. А що відносно каси і здачі виторгу в банк???


Quote
Котег :-)
Никто никогда не найдет затраты, которых Вы нигде не отобразили. Плюс затраты не могут считаться доходами, тут риска никакого нет. Другой вопрос, из Ваших слов понятно, что Вы леваком торгуете, потому что в убыток на видчутни суммы никто работать не будет. Может, чтоб решить Ваш вопрос, гдето надо левак пустить официально?))

Він просто багато набрав товару офіційно за готівку (залишку товару на складі хоч попою жуй) і якщо підбити усе що він взагалі тратив то получається набагато більша сума ніж він отримав доходу.
ну так надо приводить в порядок. у Вас там алкогольные правила работы с подакцизными товарами - они страшнее, чем та ерунда с власными коштами, за которую Вы пишете. За то Вам ничо не будет. За подакцизку и излишки на складе - ...
Изучайте вопрос, при необходимости, найдите алкоголика (хто разбирается в алкоголе), и проконсультируйтесь более подробно.
Quote
Котег :-)
ну так надо приводить в порядок. у Вас там алкогольные правила работы с подакцизными товарами - они страшнее, чем та ерунда с власными коштами, за которую Вы пишете. За то Вам ничо не будет. За подакцизку и излишки на складе - ...
Изучайте вопрос, при необходимости, найдите алкоголика (хто разбирается в алкоголе), и проконсультируйтесь более подробно.
+100000000
Ой, махльовщики....
Quote
rs_2012
Quote
Котег :-)
ну так надо приводить в порядок. у Вас там алкогольные правила работы с подакцизными товарами - они страшнее, чем та ерунда с власными коштами, за которую Вы пишете. За то Вам ничо не будет. За подакцизку и излишки на складе - ...
Изучайте вопрос, при необходимости, найдите алкоголика (хто разбирается в алкоголе), и проконсультируйтесь более подробно.
+100000000
Ой, махльовщики....
ну smiling smiley таким "предпринимателям" можно посоветовать переписать заблаговременно все майно на родственников sad smiley
а если серьезно - то подакцизка - это очень серьезно, там надо, шоб был порядок
Quote
Котег :-)
ну так надо приводить в порядок. у Вас там алкогольные правила работы с подакцизными товарами - они страшнее, чем та ерунда с власными коштами, за которую Вы пишете. За то Вам ничо не будет. За подакцизку и излишки на складе - ...
Изучайте вопрос, при необходимости, найдите алкоголика (хто разбирается в алкоголе), и проконсультируйтесь более подробно.

А за які правила ви говорете?
я не алкоголик, но бывает братцы,
настроенье чтоли - хочется надраться eye rolling smiley
Як мінімум "ЗАКОН УКРАЇНИ Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів"
Quote
Котег :-)
я не алкоголик, но бывает братцы,
настроенье чтоли - хочется надраться eye rolling smiley
"Спокойствие, только спокойствие"
а эту ж неучтенку, ее можно всю это, "оприходовать"? smiling bouncing smiley
Quote
Котег :-)
а эту ж неучтенку, ее можно всю это, "оприходовать"? smiling bouncing smiley

топто оприходувати?? що ви маєте на увазі????
А що ви сажете за касу Фопа, він повинен її вести? і чи повинен здавати гроші наторговані в банк? І чи правельно те що він за все розраховується готівкою????
Quote
iryna12
Quote
Котег :-)
а эту ж неучтенку, ее можно всю это, "оприходовать"? smiling bouncing smiley

топто оприходувати?? що ви маєте на увазі????
Выпить, коллега, я шучу smiling smiley жартую smiling smiley
я ж сказал, там надо серьезно матчасть изучать.
Quote
iryna12
А що ви сажете за касу Фопа, він повинен її вести? і чи повинен здавати гроші наторговані в банк? І чи правельно те що він за все розраховується готівкою????
Не треба вести касу і не треба виручку здавати в банк, але це не позбавляє від ведення КОРО.
Quote
Котег :-)
Quote
iryna12
Quote
Котег :-)
а эту ж неучтенку, ее можно всю это, "оприходовать"? smiling bouncing smiley

топто оприходувати?? що ви маєте на увазі????
Выпить, коллега, я шучу smiling smiley жартую smiling smiley
я ж сказал, там надо серьезно матчасть изучать.

товар оприходуваний, Фоп по чуть чуть пробиває (от і отримує дохід), старається не набирати багато товару і щоб само собою не переплюнути 300 тис. щоб не бути ПДВ шніком
Quote
rs_2012
Quote
iryna12
А що ви сажете за касу Фопа, він повинен її вести? і чи повинен здавати гроші наторговані в банк? І чи правельно те що він за все розраховується готівкою????
Не треба вести касу і не треба виручку здавати в банк, але це не позбавляє від ведення КОРО.

Книгу по РРО ми ведемо, слава богу.eye rolling smiley
Quote
iryna12
Quote
Котег :-)
Quote
iryna12
Quote
Котег :-)
а эту ж неучтенку, ее можно всю это, "оприходовать"? smiling bouncing smiley

топто оприходувати?? що ви маєте на увазі????
Выпить, коллега, я шучу smiling smiley жартую smiling smiley
я ж сказал, там надо серьезно матчасть изучать.

товар оприходуваний, Фоп по чуть чуть пробиває (от і отримує дохід), старається не набирати багато товару і щоб само собою не переплюнути 300 тис. щоб не бути ПДВ шніком
ы, Вы ж сверху говорили о серьезных суммах eye rolling smiley
Quote
Котег :-)
Quote
iryna12
Quote
Котег :-)
Quote
iryna12
Quote
Котег :-)
а эту ж неучтенку, ее можно всю это, "оприходовать"? smiling bouncing smiley

топто оприходувати?? що ви маєте на увазі????
Выпить, коллега, я шучу smiling smiley жартую smiling smiley
я ж сказал, там надо серьезно матчасть изучать.

товар оприходуваний, Фоп по чуть чуть пробиває (от і отримує дохід), старається не набирати багато товару і щоб само собою не переплюнути 300 тис. щоб не бути ПДВ шніком
ы, Вы ж сверху говорили о серьезных суммах eye rolling smiley

Я мала на увазі якщо порівняти дохід в місяці і все за що він фактично заплатив то получається він постійно працює в мінус. (там оплата постачальникам, податки, оренда, ліцензія, патент іт. д.)
Quote
iryna12
Я мала на увазі якщо порівняти дохід в місяці і все за що він фактично заплатив то получається він постійно працює в мінус. (там оплата постачальникам, податки, оренда, ліцензія, патент іт. д.)
Ну ви ж самі пишете "Він просто багато набрав товару офіційно за готівку (залишку товару на складі хоч попою жуй) " Всі зрозуміли, що офіційні залишки не відповідають фактичним. А що це, як не порушення?
Quote
iryna12
Quote
Котег :-)
Quote
iryna12
Quote
Котег :-)
Quote
iryna12
Quote
Котег :-)
а эту ж неучтенку, ее можно всю это, "оприходовать"? smiling bouncing smiley

топто оприходувати?? що ви маєте на увазі????
Выпить, коллега, я шучу smiling smiley жартую smiling smiley
я ж сказал, там надо серьезно матчасть изучать.

товар оприходуваний, Фоп по чуть чуть пробиває (от і отримує дохід), старається не набирати багато товару і щоб само собою не переплюнути 300 тис. щоб не бути ПДВ шніком
ы, Вы ж сверху говорили о серьезных суммах eye rolling smiley

Я мала на увазі якщо порівняти дохід в місяці і все за що він фактично заплатив то получається він постійно працює в мінус. (там оплата постачальникам, податки, оренда, ліцензія, патент іт. д.)
с такими суммами - не морочьте голову, наливайте лучше с излишков smiling bouncing smiley
Quote
rs_2012
Quote
iryna12
Я мала на увазі якщо порівняти дохід в місяці і все за що він фактично заплатив то получається він постійно працює в мінус. (там оплата постачальникам, податки, оренда, ліцензія, патент іт. д.)
Ну ви ж самі пишете "Він просто багато набрав товару офіційно за готівку (залишку товару на складі хоч попою жуй) " Всі зрозуміли, що офіційні залишки не відповідають фактичним. А що це, як не порушення?

Це так і виходить, але зараз старається майже нічого не набирати а просто старе продавати по можливості, щоб підігнати залишки
Quote
Котег :-)
с такими суммами - не морочьте голову, наливайте лучше с излишков smiling bouncing smiley
А чому не морочити голову??
просто так, не обращайте на меня внимание smoking smiley
Quote
Котег :-)
просто так, не обращайте на меня внимание smoking smiley

Вибачте якщо я дуже наполеглива і маю дуже багато запитань, просто поки нема тих чудіків з ДПІ хочеться попідганяти залишки і троки вивести толк. Я думала на ту суму що не хватає щоб перекрити мінусову суму просто зробити договір позики у родичів, щоб не було запитань де взяв гроші щоб оплатити усе.
Будь ласка не ігноруйте мене!!!! Допоможіть розібратися і виправити ситуацію, можливо не зразу.
Ну мав він власні заощадження. Поки що походження таких коштів нікого не цікавить (а жаль, може б тоді було б не таке страшне становище у бюджета). Але з вирівнюванням залишків не затягуйте (у кожного товару є строк зберігання.
Quote
rs_2012
Ну мав він власні заощадження. Поки що походження таких коштів нікого не цікавить (а жаль, може б тоді було б не таке страшне становище у бюджета). Але з вирівнюванням залишків не затягуйте (у кожного товару є строк зберігання.

та вони тягнуться з 2011 року (залишки)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00062600000000002