Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточнюючий розрахунок

Відправлено користувачем morozova 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В січні не виписано 2 податкові накладні,як правильно робити уточнюючий розрахунок?
в мае делаете уточненку за январь, отклонения будут в налоговых обязательствах, на эти отклонения делаете додаток 5, реестр НН подаете в июне за май, в реестре эти налоговые накл пойдут с позначкою "У".....
и штраф не забудьте начислить и уплатить
сумму по уточненке (налоговые обязательства) платите в день подачи уточненки
Я перший раз це роблю,можна детальніше,зараз я зробила декларацію за квітень,прийняли.Уточнити мені потрібно січень-березень окремими документами чи як? І квітень вже виправлений?


А чого це січень-березень, якщо помилка тільки в січні? Робите самостійну уточнюючу за січень, додаток 5 до уточнюючої. В додатку 5 вносите суми по недопоказаних податкових накладних. В травневому реестрі вносите ці ПН з позначкою У, реестр здасте пізніше. В уточнюючій в колонці 4 - суми з січневої деки, в колонці 5 - вірні суми, в колонці 6 - різниця, яка дорівнює сумі в додатку 5. Також нараховуєте штраф 3% від суми. Донараховану суму і штраф треба сплатити до подачі уточнюючого розрахунку.
Подскажите, пожалуйста, как исправить ошибку в реестре налоговых накладных: в марте сдала уточнёнку НДС по февралю, в которой сняла ошибочно включенный налоговый кредит. Должна была включить ошибочные налоговые в текущий реестр налоговых накладных за март с пометкой ПНПУ и с минусом, но забыла. Как поступить и исправить эту ситуацию в реестре за апрель?
Quote
buh19
Подскажите, пожалуйста, как исправить ошибку в реестре налоговых накладных: в марте сдала уточнёнку НДС по февралю, в которой сняла ошибочно включенный налоговый кредит. Должна была включить ошибочные налоговые в текущий реестр налоговых накладных за март с пометкой ПНПУ и с минусом, но забыла. Как поступить и исправить эту ситуацию в реестре за апрель?
Я бы оставила все как есть. Ну забыли, с кем не бывает. Тем более НК был на уменьшение, наказывать не за что, разве что за неправильное ведение реестра, так от этого никто не застрахован.
Quote
Blick
Quote
buh19
Подскажите, пожалуйста, как исправить ошибку в реестре налоговых накладных: в марте сдала уточнёнку НДС по февралю, в которой сняла ошибочно включенный налоговый кредит. Должна была включить ошибочные налоговые в текущий реестр налоговых накладных за март с пометкой ПНПУ и с минусом, но забыла. Как поступить и исправить эту ситуацию в реестре за апрель?
Я бы оставила все как есть. Ну забыли, с кем не бывает. Тем более НК был на уменьшение, наказывать не за что, разве что за неправильное ведение реестра, так от этого никто не застрахован.

Налогая после обработки отчетов и камеральной проверки заставит делать уточненки, будет несоответствие реестров и деклараций с додатками
Несоответствия деклараций с реестром не будет, т.к. уточняющие НН в декларацию не попадают. Несоответствие будет только уточняющего додатка 5 с реестром. Сомневаюсь, что найдут. И как налоговая заставит делать уточненки, если уточненка уже сдана?
Я вот думаю, а может сдать за март отдельно ещё реестр налоговых накладных только с неучтёнными ПНПУ и указать порция 2, должно приняться , но с замечаниями, что срок прошел?
Нічого страшного - здасця... Я здавала 7-го травня до
березневої деки і все нормально без зауваажень...
Лишень в порції 2 показуйте тільки виправлення...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую. Моя помилкова податкова на 60 тис. від 26.02.2014р. Уточнюючий за лютий я подавала 24.03.2014р. У колонці 2 реєстру я всеодно пишу 26.02.14, в колонці 3 теж 26.02.14р.? і так далі... ПНПУ і -60000,00 -50000,00 -10000,00
Дати такі ж як в неправильному варіанті...
От тільки якшо ви подавали уточнюючу 23.04.14,
то може порцію 2 вже до квітневої деки...confused smiley

У мене ситуація була така - я помилилась в лютневому
реєстрі в ІПН продавця (одна цифра невірна)...
Зателефонували з податкової - здайте коригуючу.
Здала 13.04.2014 і в вже в квітневому реєстрі підготувала
зміни, але знову зателефонувли з податкової, шоб вже
виправила реєстр - і от сказали шо дата уточнюючої
ще в період подачі березневого звіту, то порцію 2 подать до
березневої деки - подала вже 07.05.2014...
Після зателефонувала - все лягло нормально...
Може вам все-таки зателефонувати до інспектора, хай
порадить до якого періоду здать порцію 2?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
У мене ситуація була така - я помилилась в лютневому
реєстрі в ІПН продавця (одна цифра невірна)...
Зателефонували з податкової - здайте коригуючу.

Коригуючий реєстр можна подавати самостійно, без декларації?
Я, за порадою інспектора, подавала без всяких дек,
просто другу порцію...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня! Не можу здати уточнюючий розрахунок і дод. 5, не получається сформувати пакет. Як правильно зробити?
А в які програмці формуєте?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в які=в якій



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
В 1с 7 формую уточнюючий розрахунок, правда не знаю чи правильно сформувала д5, бо він є в складі деклаорації
Я роблю в Медку, тому підказать не можу...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шкода, підкажіть хто знає
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040399999999999