Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Зарплата з затримкою і форма 1 ДФ

Відправлено користувачем olga220789 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрий день! Підкажіть будьласка, як правильно відобразити в 1 ДФ несвоєчасно виплачену ЗП за останній місяць кварталу за який подається звіт. Наприклад ЗП за червень виплачено 18 липня. Термін виплати 7 липня. Отже ЗП виплачена з затримкою. Податок сплачуємо у день виплати. До 1 ДФ якого кварталу слід віднести таку виплату, до 2-го, чи вже до третього? Знайшла такий витяг : заробітна плата, що виплачується в установлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, до якого входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Про те не впевнена що вірно його трактую, оскільки виходячи з нього такі виплати вкючаються вже до насткпного кварталу . Чи я помиляюсь?
помиляєтесь

*************************************************************
VK - "Пока деньги любят счет, пусть живет бухучет"
имхо, в вашем случае можно сказать, что это все равно регулярная выплата
поэтому выплату в июле за июнь надо показать в отчете за 2кв.



ну я так і робила, а потім випадково знайшла закон, де сказано що можна включати до 1 ДФ звітного кварталу ЗП, що була вчасно виплачена в наступному місяці після місяця нарахування, про невчасну виплату нічого не сказано. А у нас не завжди виходить вписатись у встановлені строки. От і засумнівалась, чи правильно я робила.
тобто потрібно показувати виплату ЗП все ж таки в тому місяці в якому така виплата нарахована? чи має право ДПІ при проведенні перевірки виписати штраф, та вимагати поддання уточнюючого розрахунку з 1 ДФ, посилаючись на норму, що показується в звітному кварталі лише ЗП виплачена у встановлені терміни ( як я розумію це до 7-го числа) ?
Там с этими терминами выплаты бред и его проверить невозможно. Мы всегда ставим выплату по фактическим данным, хоть вовремя заплатили, хоть с задержкой. Хотя платим почти всегда с задержкой - впределах 20 числа. Поэтому всегда выплату за июнь, сделанную 20 июля ставим в выплаченную в 1дф за 3й квартал.
А ндфл начисленный и перечисленный у нас всегда равен.
Никогда не платим вовремя, но в отчете всегда ставлю как при начислении.
мне эти графы в 1дф всегда напоминают про бредовые графы в форме 1-ПВ, если ктото помнит: 5 разных видов средней численности работающих grinning smiley
я считаю что если зарплата платится регулярно, то нужно отражать 3а=3 и 4а=4
рагулярно - это походу термин из другой оперы grinning smiley
а 18 число след. месяца ето ещё регулярно считается, или нет?
Quote
olga220789
а 18 число след. месяца ето ещё регулярно считается, или нет?
это регулярно, но не очень вовремя smiling smiley
18-го уже надо аванс платить
ну сейчас так и делаем, а раньше платили раз в месяц ЗП и частенько задерживали до 17-18 числа. А по 1 ДФ включали в квартал к которому относится месяц начисления. И подоходный так же. Вот сейчас и думаю, штрафанут за ето или нет. Как отбиватся при проверке? А то так 5 отчётов зданы.
если Вы сдавали 1ДФ после оплаты налога за отчетный квартал, то тогда в отчете информация 4а=4 достоверна
если Вас это утешит
та там бредовая инструкция, понятия регулярности нигде нету. так что это проверить невозможно
да, информация по налогу достоверна, а вот по выплаченным суммам дохода - спорный вопрос. Могут и за ошибку посчитать. Не знаете, с 2014 за ето ещё штрафуют, или нет уже? И надо ли подавать уточнёнки, или ето уже ничего все равно не изменит?
Quote
olga220789
да, информация по налогу достоверна, а вот по выплаченным суммам дохода - спорный вопрос. Могут и за ошибку посчитать. Не знаете, с 2014 за ето ещё штрафуют, или нет уже? И надо ли подавать уточнёнки, или ето уже ничего все равно не изменит?
ничо не надо. никто точно не знает, как правильно.
не надо подавать уточненки. не нарывайтесь на штрафы.
если придут на проверку, пусть сами копаются.
Там фигурирует понятие "встановлені терміни", но какие именно никто не пишет. Предположительно те которые установлены КЗОТ. Тогда 18 число- ето виплата c нарушением сроков, наверно..
Прочитала что с 2014 уже не штрафуют, если налоговые обязательства не изменились в следствии допущенной ошибки. Налоговые обязательства, ето же 4 и 4а колонки, верно? Просто не вкурсе одного момента, штрафы не применяются только если ошибка исправлена самостоятельно, или даже если проверка нашла? Если и при проверке за ето штрафы отменили, то беспокоится вообще неочем.
Quote
olga220789
Прочитала что с 2014 уже не штрафуют, если налоговые обязательства не изменились в следствии допущенной ошибки. Налоговые обязательства, ето же 4 и 4а колонки, верно? Просто не вкурсе одного момента, штрафы не применяются только если ошибка исправлена самостоятельно, или даже если проверка нашла? Если и при проверке за ето штрафы отменили, то беспокоится вообще неочем.
Вы матчасть читали, или только всякие сплетни?smiling smiley
я в самом законе етого пункта не нашла, может не там смотрела. Читала в интернет- журналах разных. Но там по разному пишут, то за самостоятельно выявленные не штрафуют, то вообще не штрафуют если сума НО не изменилась. Если есть информация о том как ето прописано в законе, поделитесь пожалуйста, буду благодарна.
налоговый кодекс п.119.2
Вот нашла ;
Витяг з Податкового Кодексу України діючий до 01.01.2014 :

119.2. Неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку –тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, -тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень.

Зміни до ПКУ з 01.01.2014р. У пункті 119.2 статті 119:

1) абзац перший доповнити словами "якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку";

2) доповнити абзацом п’ятим такого змісту:

"Передбачені цим пунктом штрафи не застосовуються у випадках, коли недостовірні відомості або помилки у податковій звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку виникли у зв’язку з виконанням податковим агентом вимог пункту 169.4 статті 169 цього Кодексу та були виправлені відповідно до вимог статті 50 цього Кодексу».

ЗНАЧИТ ВСЕ ТАКИ БЕЗ РАЗНИЦЫ КТО НАШЁЛ? Ведь не уточняется же в изменениях к ПКУ что ошибка должна быть самостоятельно исправлена. Вы как думаете?
Спасибо)) вчера позвонила в городскую консультацию. Тоже сказали что штраф не имеют права выписать. Потому что неправильно указанный доход на суму обязательств не повлиял, и неважно кто ето обнаружил, мы или проверка. А что касается обязательств по ПДФО за 2 кв , то я отражала 4=4а (ПДФО с ЗП за июнь оплачено в июле 18-го числа), ето правильно? или надо было как с зарплатой, показывать тоже в след. квартале, то есть в 3-м?
Я немного путаюсь...если ЗП выплаченную не вовремя надо показывать в след. квартале, то прочему тогда подоходный который перечисляется вместе с выплатой ЗП в 1 ДФ пказывается в квартале в котором начислен, тоесть 4=4а?
Думаю, дежавю, где ж я это видел? А это тема про пдфо з авансу))) и снова здрасте
Я ж уже говорил, за любые ошибки в 1дф теперь расстрел предусмотрен, так шо лежать, бояться!
Котег, ))) ну хочется же все правильно делать, а информация неоднозначна. На многих сайтах пишут что в 4 колонке показывается только фактически выплаченный налог, а вот из письма ДПИ :

У графі 4а "Сума нарахованого податку" відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством.

У графі 4 "Сума перерахованого податку" відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.

Податковий розрахунок є інформацією по окремому платнику податку за відповідний період, показники відображають фактичні дані по такій фізичній особі. У разі якщо виплата доходів та перерахування податку здійснюється у місяці, що настає за звітним місяцем (за березень у квітні), то такі суми податку необхідно відобразити у звітності за 1 квартал.

Якщо перерахування податку здійснюється пізніше, ніж у місяці, що настає за звітним місяцем (наприклад: за березень у травні), то такі суми перерахування рахуються як погашення податкового боргу, які необхідно відобразити у періоді, на який припадає таке погашення (податковий розрахунок за 2 квартал).


ЕБПЗ даёт точно противоположный совет:
у разі, якщо заробітна плата виплачується несвоєчасно (у наступному кварталі) то, незважаючи на те, що податок на доходи фізичних осіб перераховується до бюджету у визначений ПКУ термін, а саме протягом 30-ти календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходів, у графі 4 Податкового розрахунку за ф. №1ДФ відображається сума фактично перерахованого до бюджету податку у наступному кварталі.

Я больше склоняюсь верить письму, т.к. если не показать ПДФО за июнь уплаченный в бюджет 18 июля, то по 1 ДФ по нему будет задолженность за 2 квартал , которой фактически нет, т.к. срок уплаты до 30 июля. Но неуверена что правильно размышляю.

Может, как более опытный бухгалтер подскажете где правда? и как правильно делать? Замучилась уже. Спасибо, что отвечаете!
факт перечисление по 1дф не проверяется, т.к. его проверить невозможно. расстрелять, короче говоря smoking smiley [vk.com]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044900000000003