Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Експорт пелет в Польшу. Потрібна консультація

Відправлено користувачем Karmen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Прохання відгукнутись бухгалтерів які займаються експортом пелет. Я в цьому новачок і потрібно декілька консультацій
невже ніхто не експортує біопаливо?
ну ми експортували в минулому році. В чому конкретно питання? Якщо Ви новачок немає різниці що Ви експортуєте.


я знаю що немає різниці що експортуватати.
Мені потрібно зразок контракту і інвойса; (оплату нам поляк обіцяє через 15-20 банк.дні, тому шукаю такий контракт де були враховані всі моменти, щоб застрахувати себе. Директор вже мав гіркий досвід з невірно складеним контрактом);
мені потрібно знати що сплачують на митниці (директор хоче економити і не платити брокеру а щоб я сама все оформляла), які печатки мають бути фіто і радіологія чи ще щось? (на це питання напевно відповідь мені потрібно шукати все таки у брокера)
Але основне питання - він хоче щоб я йомй промоніторила і сказала по якій ціні на сьогоднішній день поляки платять за 1 тону пелет з лузги соняшника?
Дякую
а я от перепрошую, а Ви точно бухгалтером працюєте?
контракт з інвойсом можу вислати, але гарантій давати не буду, щи там все враховано.
в минулому році платили за екологію/радіологію якщо не помиляюсь 150 грн за машину. Більше нічого.
А от по цінах точно не скажу. І взагалі, вважаю це комерційною таємницею.
Karmen, киця, Ваш директор от Вас очень много хочет - бухгалтер, маркетолог, юрист, брокер.
Ну или Ваша ЗП должна быть соответствующей.

зарпата в мене на сьогоднішній день так собі, але колектив хороший.
Я згідна що для мене забагато і я реально цього не потяну, але поки не знайшли людини яка б цим займалась.
Quote
yasha
а я от перепрошую, а Ви точно бухгалтером працюєте?
контракт з інвойсом можу вислати, але гарантій давати не буду, щи там все враховано.
в минулому році платили за екологію/радіологію якщо не помиляюсь 150 грн за машину. Більше нічого.
А от по цінах точно не скажу. І взагалі, вважаю це комерційною таємницею.


так, я працюю бухгалтером, але недовго. Тому я незнаю ще всіх нюансів, і вважаю за потрібне проконсультуватись з бухгалтерами з великим досвідом, я так думаю цей сайт для цього і створений. Тому не потрібно закидувати камінням
Quote
Karmen
Quote
yasha
а я от перепрошую, а Ви точно бухгалтером працюєте?
контракт з інвойсом можу вислати, але гарантій давати не буду, щи там все враховано.
в минулому році платили за екологію/радіологію якщо не помиляюсь 150 грн за машину. Більше нічого.
А от по цінах точно не скажу. І взагалі, вважаю це комерційною таємницею.


так, я працюю бухгалтером, але недовго. Тому я незнаю ще всіх нюансів, і вважаю за потрібне проконсультуватись з бухгалтерами з великим досвідом, я так думаю цей сайт для цього і створений. Тому не потрібно закидувати камінням
та я ж начеб-то все культурненько відповідала...
Просто насправді брати на себе відповідальність при підписанні контактів - це забагато для роботи бухгалтера.
Дивіться свою електронку.
Quote
Karmen
Quote
yasha
а я от перепрошую, а Ви точно бухгалтером працюєте?
контракт з інвойсом можу вислати, але гарантій давати не буду, щи там все враховано.
в минулому році платили за екологію/радіологію якщо не помиляюсь 150 грн за машину. Більше нічого.
А от по цінах точно не скажу. І взагалі, вважаю це комерційною таємницею.


так, я працюю бухгалтером, але недовго. Тому я незнаю ще всіх нюансів, і вважаю за потрібне проконсультуватись з бухгалтерами з великим досвідом, я так думаю цей сайт для цього і створений. Тому не потрібно закидувати камінням
Ніхто Вас камінням не закидає. То вам натякали, що це не робота бухгалтера. В мене досвід роботи немаленький, але всі питання з митницею, контрактами, інвойсами вирішував сам директор. Тому на бухгалтерскому форумі і досвідчені бухгалтери на такі питання можуть відповідей не знати. Якщо Ваш директор хоче економити на брокері, хай сам всім цим і займається.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332