Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Позика (отримали матеріал в борг)

Відправлено користувачем Мазій 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть, будь ласка, які будуть проводки при отриманні матеріалу в борг від ФОПа, а потім при поверненні? Та як бути в подат. обліку?
А різниці, в борг ви отримали чи ні, для проводок нема.
Стандартні 281-631, а при поверненні сторно чи 631-281...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в долг это как? бесплатное пользование?
в налоговом у вас доход будет. зачем вы хотите это светить?


Отримано безпроцентну позику у вигляді ТМЦ, термін повернення до 12 місяців.
Я вважаю, що має бути проводка Дт201 Кт685. Я не зовсім впевнена!!!
да,201 оно приравнивается к продаже в налоговом учете, когда будете возвращать для вас это будет обычная реализация
Я розумію, що це буде реалізація. Я незнаю на який рахунок оприходувати позичку на 377, 685 чи 631? А потім коли буду повертати ціна ТМЦ може бути і менша і більша, як бути тоді?
Як буде в подат. обліку?Це ж буде трактуватись в подат. обліку як поворотна фінансова допомога, і тоді воно дважди буде в включатись в доход (1-й - при отриманні; 2-й - при здачі виконаних робіт Замовнику) і у витрати (1-й - при поверненні; 2-й - в собівартості).
честно говоря ничего не поняла, зачем брать в долг материалы , которые потом будут возвращаться в том же самом виде, типа они у вас полежат на складе без дальнейшей обработки?
смысл сейчас операции?
Ми виконуємо роботи, які нам замовили. А для виконання цих робіт нема матеріалу, і ми знайшли "фірму", для якої виконання цих робіт важливо, оскільки від цього залежить роботи цієї "фірми". Коли з нами Замовник розрахується ми придбаємо ТМЦ і повернемо їх "фірмі". Їм добре, та і нам начебто не погано!
Quote
Мазій
Ми виконуємо роботи, які нам замовили. А для виконання цих робіт нема матеріалу, і ми знайшли "фірму", для якої виконання цих робіт важливо, оскільки від цього залежить роботи цієї "фірми". Коли з нами Замовник розрахується ми придбаємо ТМЦ і повернемо їх "фірмі". Їм добре, та і нам начебто не погано!
eye popping smiley
не понимаю вашей схемы. купите материалы у той фирмы с отсрочкой платежа, когда с вами рассчитаются заказчики - вы рассчитаетесь с поставщиком.
Ну ніхто не хоче з отстрочкой платежа. Одразу гроші, потім "товар"
так вы же пишите что возьмете товар и вернете товар, денежных потоков нету.
Ми виконуємо роботи по замовленню. Коли ми виконаємо роботу з допомогою "фірми" Замовник нам сплатить кошти за виконанні нами роботи, а ми купимо ТМЦ і ввідамо назад "фірмі" .
Quote
Мазій
Я розумію, що це буде реалізація. Я незнаю на який рахунок оприходувати позичку на 377, 685 чи 631? А потім коли буду повертати ціна ТМЦ може бути і менша і більша, як бути тоді?
Як буде в подат. обліку?Це ж буде трактуватись в подат. обліку як поворотна фінансова допомога, і тоді воно дважди буде в включатись в доход (1-й - при отриманні; 2-й - при здачі виконаних робіт Замовнику) і у витрати (1-й - при поверненні; 2-й - в собівартості).

Невже ніхто нічого не може порадити!
Будь ласка, допоможіть з проводками по договору позики (матеріал) у ФОПа. Ми являємось платниками податку на прибуток та ПДВ. Які будуть проводки при отриманні та поверненні позики?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042399999999998