Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Іванов і ПП Іванов (або ФОП Іванов)- це одне і теж для для ВВ

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підприємець на загальній системі хоче показати у валові витрати оплапту за послуги (товар) (що стосується діяльності яку веде підприємець) згідно договорів, які заключені на просто іванова без ПП (або ФОП),

таке можна робити ???????
в договоре "діє на підставі свідоцтва про держреєстрацію.." ?

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley


Хотя.. если ст.52 ГКУ «физическое лицо — предприниматель отвечает по обязательствам, связанным с предпринимательской деятельностью, всем своим имуществом, кроме имущества, на которое согласно закону не может быть обращено взыскание». и ст. 13 Декрета, объектом налогообложения у физических лиц - субъектов предпринимательской деятельности является совокупный чистый доход, т. е. разница между валовым доходом и документально подтвержденными расходами, непосредственно связанными с получением дохода.
Если ЧП отвечает всем своим имуществом, имеет право использовать его в предпринимательской деятельности ..оплата была, расходы подтверждаются документально то есть право на расходы.
ИХМО

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Apolinaria Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> в договоре "діє на підставі свідоцтва про
> держреєстрацію.." ?

якщо не на підстав1 свідоцтва, тоді як ????



oleg Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> 1.можна
> 2.пдфо
> 3. можливі бесіди з пм

до чого тут ПДФО, ПП Іванов платить якій ФІРМІ по договру між фірмою і просто Івановим ???

ПМ- це хто, а то щось......
Oleg_s Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Apolinaria Автор рядків:
> --------------------------------------------------
> -----
> > в договоре "діє на підставі свідоцтва про
> > держреєстрацію.." ?
>
> якщо не на підстав1 свідоцтва, тоді як ????
>
ТАгда ни вАпрос! в рамках предпринимательской деятельности однозначно smiling smiley

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
не правильно прочла smiling smiley


Хотя.. если ст.52 ГКУ «физическое лицо — предприниматель отвечает по обязательствам, связанным с предпринимательской деятельностью, всем своим имуществом, кроме имущества, на которое согласно закону не может быть обращено взыскание». и ст. 13 Декрета, объектом налогообложения у физических лиц - субъектов предпринимательской деятельности является совокупный чистый доход, т. е. разница между валовым доходом и документально подтвержденными расходами, непосредственно связанными с получением дохода.
Если ЧП отвечает всем своим имуществом, имеет право использовать его в предпринимательской деятельности ..оплата была, расходы подтверждаются документально то есть право на расходы.
ИХМО

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
я зрозумі так що питання зі сторони покупця
справа в тому, що якщо пп-фізособа або юр. особа придбають товар у іванова-непідприємця, вони змушені будуть нарахувати та сплатити пдфо, нарахований на вартість товару

пм-податкова міліція, якщо товар специфічний або сума покупки значна -операція при перевірці зацікавить ревізора, за його подачею-пм
Тобто, юр.особа продавець, навіть отримавши кошти з р/р підпрємця, всерівно має платити ПДФО за Іванова???????
юрособа продає, а не купує.
який у біса ПДФО?

ні, якщо юр. особа продавець-обєкт оподаткування пдфо не виникає.
блін , цитую питання автора:
Oleg_s [ Відповісти приватно ]
Іванов і ПП Іванов (або ФОП Іванов)- це одне і теж для для ВВ 20 червня, 2008 17:16

Підприємець на загальній системі хоче показати у валові витрати оплапту за послуги (товар) (що стосується діяльності яку веде підприємець) згідно договорів, які заключені на просто іванова без ПП (або ФОП),

таке можна робити ???????

---------------
я його зрозумів так , що підприємець хоче придбати товар у фізособи-непідприємця
тому надав таку відповідь
Сашко, а Вам видно в словах запитання щось про фірму чи про фірму продавця?
можно. я вообще не вижу законодательных оснований для разграничений Иванова на предпринимательскую и общечеловеческую часть
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033