Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Закон 4101

Відправлено користувачем RAT 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Закон 4101
[w1.c1.rada.gov.ua]

проценты с депозита - 15% при начислении. не дают им спокойно спать пассивные доходы населения!

если закон вступает в силу с 1-го августа, то проценты за июль уже попадают под 15%. я так понимаю. СИБ
Re: Закон 4101
думаю відсотки за серпень будуть оподатковуватись, а липень не треба ще.
Re: Закон 4101
Дивиденды физлицам остались 5% ?????


Re: Закон 4101
Re: Закон 4101
А если получаешь проценты, то годовую декларацию уже подавать не надо?
Re: Закон 4101
опубликовано 2/08 [www.golos.com.ua]
Re: Закон 4101
Конституция ст. 94 Закон набирає чинності через десять днів з дня його офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самим законом, але не раніше дня його опублікування.

Так что если проценты за июль начислены 1/08, то нифига не удерживается
Re: Закон 4101
Quote
Aleksa_
Да, до 01.01.15
а после?
Re: Закон 4101
также обратите внимание на измененный пункт 170.5.4. до 01.08.14 НДФЛ удерживался во время выплаты дивидендов. теперь он удерживается в момент начисления. так что если дивиденды начислены, но не выплачены - НДФЛ все равно надо будет уплатить в сроки по 168.1.5

170.5.4. Доходи, зазначені в цьому пункті, остаточно оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування платнику податку за ставкою, визначеною у пункті 167.2 статті 167 цього Кодексу
Re: Закон 4101
Quote
RAT
также обратите внимание на измененный пункт 170.5.4. до 01.08.14 НДФЛ удерживался во время выплаты дивидендов. теперь он удерживается в момент начисления. так что если дивиденды начислены, но не выплачены - НДФЛ все равно надо будет уплатить в сроки по 168.1.5

170.5.4. Доходи, зазначені в цьому пункті, остаточно оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування платнику податку за ставкою, визначеною у пункті 167.2 статті 167 цього Кодексу

спасибо! а я не заметил это
Re: Закон 4101
А ставка пдфо на дивиденды не меняется же? Или я проворонила где-то???
Re: Закон 4101
Quote
tiex1994
А ставка пдфо на дивиденды не меняется же? Или я проворонила где-то???

Сейчас сделали ставку 5%.
Re: Закон 4101
Ставка 5% до конца 2014 года и была!
Re: Закон 4101
Quote
Olg@
Ставка 5% до конца 2014 года и была!

была 15, а по итогам года - прогрессивная шкала
Re: Закон 4101
Вы меня в ступор вводите...5% уже пару лет как - я каждый день это не мониторю - раз в год. Обычно в 1 квартале мы по результатам минувшего года дивиденды оформляем.
Когда и что меняли? Ткните носом плиз.
Re: Закон 4101
Не меняли! Не вводите в заблуждение. 15% отложили до конца года!
Re: Закон 4101
да, вот. это редакция, действовавшая до 2 августа:

170.5.3. Дивіденди, нараховані платнику податку емітентом корпоративних прав - резидентом, що є юридичною особою, оподатковуються за ставкою, визначеною абзацом другим пункту 167.1 статті 167 цього Кодексу, крім дивідендів на користь фізичних осіб (у тому числі нерезидентів) за акціями або іншими корпоративними правами, які мають статус привілейованих або інший статус, що передбачає виплату фіксованого розміру дивідендів чи суми, яка є більшою за суму виплат, розраховану на будь-яку іншу акцію (корпоративне право), емітовану таким платником податку, які згідно із підпунктом 153.3.7 пункту 153.3 статті 153 цього Кодексу прирівнюються з метою оподаткування до виплати заробітної плати з відповідним оподаткуванням.

абзац второй:

Оподаткування процентів, сума яких обчислюється з урахуванням підпункту 164.2.8 пункту 164.2 статті 164 цього розділу, дивідендів, роялті та інвестиційного прибутку, нарахованих (виплачених) на користь фізичних осіб протягом звітного місяця, здійснюється податковим агентом під час кожного нарахування (виплати) із застосуванням ставки, встановленої абзацом першим цього пункту, що не виключає обов’язку отримувача таких доходів щодо здійснення річного перерахунку за сукупністю ставок, передбачених пунктом 167.5 цієї статті.

абзац первый:

167.1. Ставка податку становить 15 відсотків бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) (крім випадків, визначених у пунктах 167.2-167.5 цієї статті), у тому числі, але не виключно у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.
Re: Закон 4101
Quote
Olg@
Не меняли! Не вводите в заблуждение. 15% отложили до конца года!

Да, все правильно, извиняюсь. Это я забыл про Закон Украины от 10.04.2014 г. № 1200-VII, которым 15% отложили до 1 января 2015 года.
Re: Закон 4101
был закон 1166 - 15% с дивидендов
затем закон 1200 - 15% с 01.01.15
затем закон 1588 (про пассивные доходы). там все переписали, и 5% с дивидендов уже и после 31.12.14
насколько я понимаю smiling smiley
Re: Закон 4101
Азиров ушел, наплодив кучу клонов похлеще себя..
Re: Закон 4101
Quote
RAT
был закон 1166 - 15% с дивидендов
затем закон 1200 - 15% с 01.01.15
затем закон 1588 (про пассивные доходы). там все переписали, и 5% с дивидендов уже и после 31.12.14
насколько я понимаю smiling smiley


Да, именно такая хронология.
Re: Закон 4101
Quote
RAT
был закон 1166 - 15% с дивидендов
затем закон 1200 - 15% с 01.01.15
затем закон 1588 (про пассивные доходы). там все переписали, и 5% с дивидендов уже и после 31.12.14
насколько я понимаю smiling smiley
кароч я за этот год дивиденды 31 декабря насчитаю - ну их в пень "пакращувачив" этих
Re: Закон 4101
вам хорошо smiling smiley а я уже 4-й раз за год дивиденды выплачиваю. приходится следить, хай им грець
Re: Закон 4101
Quote
RAT
вам хорошо smiling smiley а я уже 4-й раз за год дивиденды выплачиваю. приходится следить, хай им грець
я "играюсь" с ПФД в течении года, а потом дивидендами закрываю, что насобиралось.
Re: Закон 4101
Відповідно до ст. 22 Конституції України при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Пунктом 4.1.9 статті 4 Податкового кодексу України, який діє з 01.01.2011р., встановлені основні засади податкового законодавства України, а саме: стабільність — зміни до будь-яких елементів податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року. Останні зміни в Податковий кодекс вносились ВРУ Законом „Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” від 10.03.14. Поняття бюджетного періоду визначено п.1 ст.3 Бюджетного кодексу України, як таке, що становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року.
Таким чином Закон № 4101а прийнятий ВРУ 04.07.14 Є НЕЗАКОННИМ!

Если с доходов физлиц банки, начиная с 01.08.14 начнут удерживать и перечислять в бюджет 15%, то это буден НЕЗАКОННО и можно смело подавать иски в суд, т.к. формально налог не может взыматься ни с 01.08.14, ни с 01.10.14 и даже с 01.01.15. Распечатайте и сообщите об этом в своем банке! Также, обращайтесь в СМИ!
Re: Закон 4101
А дозвольте дізнатись у вас Натали_ в які ЗМІ ви звернулись зі своїми заявами?!?!?!
Шось подібного ні в яких ЗМІ я не бачила - чи може ви пропонуєте прям в ЗМІ Путіна жалітись...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Закон 4101
Ой, о том, что нельзя изменять налоги среди года и можно вводить изменения не позже чем за полгода, нам рассказывали еще на курсах в 1998 году. Там же и сказали, что у нас эта норма не соблюдается. И что? Наши депутаты благополучно на эту норму плюют с высокой горки. Если вдуматься, у нас почти все законы незаконны.
Re: Закон 4101
Quote
Натали_
Відповідно до ст. 22 Конституції України при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Пунктом 4.1.9 статті 4 Податкового кодексу України, який діє з 01.01.2011р., встановлені основні засади податкового законодавства України, а саме: стабільність — зміни до будь-яких елементів податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року. Останні зміни в Податковий кодекс вносились ВРУ Законом „Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” від 10.03.14. Поняття бюджетного періоду визначено п.1 ст.3 Бюджетного кодексу України, як таке, що становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року.
Таким чином Закон № 4101а прийнятий ВРУ 04.07.14 Є НЕЗАКОННИМ!

Если с доходов физлиц банки, начиная с 01.08.14 начнут удерживать и перечислять в бюджет 15%, то это буден НЕЗАКОННО и можно смело подавать иски в суд, т.к. формально налог не может взыматься ни с 01.08.14, ни с 01.10.14 и даже с 01.01.15. Распечатайте и сообщите об этом в своем банке! Также, обращайтесь в СМИ!

та хто ж дивиться на законність, ...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036100000000006