Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Взнос у УФ ОС меньше 1000грн.

Відправлено користувачем Natali 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Внесли в УФ факс стоимостью 800 грн.Сижу и думаю как приходовать? Как МНМА? или ОС?
Срок эксплуатации - более 365 дней. Как ОС
Хотя как у Вас написано в учетной политике...


ну чому як ОС - самий звичайний 112

а амортизируются ОС внесенные в УФ на общих основаниях, т.е. на след квартал после ввода в эксплуатацию?
и МНМА(112) при вводе в эксплуатацию 100% ВР?
Natali Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> а амортизируются ОС внесенные в УФ на общих
> основаниях, т.е. на след квартал после ввода в
> эксплуатацию?
> и МНМА(112) при вводе в эксплуатацию 100% ВР?


так ОФ внесені до статутного фонду амортизуються як придбані. А от щодо 100% ВВ я певно віднеслася як обережний платник

///ну чому як ОС - самий звичайний 112 /// - почему 112. Может по стоимостным критериям этого предприятия факс неподпадает под МНМА?
Но ведь аммортизации подлежат только расходы, понесенные с приобретением основных фондов. А внесение в УФ - какие тут расходы предприятия? Могу и ошибаться.
Помимо прочего, очень интересует вопрос амортизации внесенных в УФ ОС! амортизируем или нет? Ведь действительно не было расходов на приобретение..Безоплатно же они у нас появились..
Амортизации ОС подлежат. ВР по МНМА - это вопрос...
Н\Амортизации на общих основаниях. правильно? на след.кварт. после ввода в эксплуатацию?
Проверьте проводки плз..
Дт 10 КТ 46 -получен ОС по стоимости в учредительных документах
Дт 10 Кт 10- ввод в эксплуатацию ОС.
Правильно?
я думаю так:
Дт 15 Кт 46
Дт 10 Кт 15..

Ведь могут быть внесены ОС, не готовые к эксплуатациии. Поэтому логичнее на 15..
Olg@ Автор строк:
-------------------------------------------------------
> я думаю так:
> Дт 15 Кт 46
> Дт 10 Кт 15..
>
> Ведь могут быть внесены ОС, не готовые к
> эксплуатациии. Поэтому логичнее на 15..


+1

_______________________________
Самый звонкий крик - тишина, самый яркий свет - Ночь.....
Дело в том что я вычитала что согласно рекомендациям Минфина (письмо №31-04200-04-5/5570 от 17.11.03) ОС полученные бесплатно или в качестве взноса в УФ не отражаются на счете 15 а сразу учитываются по Дт 10..
Письмо мин фина - это всего ли рекомендации..
Natali Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Помимо прочего, очень интересует вопрос
> амортизации внесенных в УФ ОС! амортизируем или
> нет? Ведь действительно не было расходов на
> приобретение..Безоплатно же они у нас появились..


не безоплатно, а в обмін на частку в СФ
про те, що внесені ОФ прирівнюються до придбаних написано в пп.8.4.11 Закону про прибуток

ваша проводка Дт 10 Кт 10 якась дивна
Достатньо першої вашої проводки Дт 10 Кт 46, і не забутьте за акт форми ОЗ-1 про введення в експлуатацію

Galla, если нетрудно, у вас есть какие-либо пистма ГНИ по этому поводу (аммортиз ОФ внесенных в УФ)? Буду премного благодарен.
Спасибо Вам всем.
Последний вопросик: столы офисные - 3 группа ОС?
столи - 2 група. Це ж меблі

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.02.2008 р. N 2251/Б/17-0714

Щодо оподаткування внесків до статутного фонду юридичної особи

Додатково див. листи
 Державної податкової адміністрації України
 від 25 липня 2008 року N 581/3/17-0710,
від 4 вересня 2008 року N 8550/6/17-0716, N 17931/7/17-0717,
від 27 серпня 2008 року N 331/2/16-1510

(Витяг)

<...> Оподаткування доходів, одержуваних громадянами, регулюється Законом України від 22 травня 2003 року N 889 "Про податок з доходів фізичних осіб" (далі - Закон).

Згідно із пунктом 1.2 статті 1 Закону дохід визначено як сума будь-яких коштів, вартість матеріального і нематеріального майна, інших активів, що мають вартість, у тому числі цінних паперів або деривативів, одержаних платником податку у власність або нарахованих на його користь протягом відповідного звітного податкового періоду, як на території України, так і за її межами (п. 1.2 ст. 1 Закону).

Терміни, інші ніж визначені Законом, використовуються у значеннях, визначених законами з питань оподаткування або іншими законами, що не суперечать таким законам та цьому закону у частині визначення термінів (п. 1.21 ст. 1 Закону).

Згідно із Законом України "Про оподаткування прибутку підприємств" (далі - Закон N 334) інвестиція це господарська операція, яка передбачає придбання основних фондів, нематеріальних активів, корпоративних прав та цінних паперів в обмін на кошти або майно. Господарські операції з включення основних фондів та нематеріальних активів до статутного фонду юридичної особи прирівнюються до придбання нею основних фондів (пп. 8.4.11 п. 8.4 ст. 8 Закону N 334).

Згідно із статтею 12 Закону України "Про господарські товариства" товариство є власником майна, зокрема, переданого йому засновниками і учасниками у власність.

Згідно із ст. 715 та ст. 716 Цивільного кодексу України кожна зі сторін договору міни є продавцем того товару, який він передає в обмін, і покупцем товару, який він одержує взамін.

До договору міни застосовуються загальні положення про купівлю-продаж.

Інвестування фізичною особою до статутного фонду господарського товариства належного їй на праві власності нерухомого майна (в т. ч. земельної ділянки) є з її боку відчуженням такого майна.

Оподаткування доходів, одержаних від продажу (обміну) нерухомого майна, регламентується ст. 11 Закону.

Підприємство, яке в обмін на внесене до його статутного фонду нерухоме майно надає фізичній особі корпоративні права, згідно із п. 1.15 ст. 1 Закону є податковим агентом щодо вартості такого майна.

 

Заступник Голови 
С. Лекарь 

 

Надруковано:
"Галицькі контракти - Дебет-Кредит",
N 9, 3 березня 2008 р.

 

Maksimka Автор строк:
-------------------------------------------------------
> Galla, если нетрудно, у вас есть какие-либо пистма
> ГНИ по этому поводу (аммортиз ОФ внесенных в УФ)?
> Буду премного благодарен.

Закон о прибыли!!!
8.4.11. Для цілей цього пункту:

до продажу основних фондів та нематеріальних активів
прирівнюються операції з внесення таких основних фондів та
нематеріальних активів до статутного фонду іншої особи;

до придбання основних фондів та нематеріальних активів
прирівнюються операції з включення таких основних фондів та
нематеріальних активів до складу статутного фонду такої іншої
особи, із подальшим включенням основних фондів до відповідних
груп.
( Пункт 8.4 статті 8 доповнено підпунктом 8.4.11 згідно із Законом
N 349-IV ( 349-15 ) від 24.12.2002

******************************************************
Давайте жить дружно и помогать друг другу! winking smiley
Galla , спасибо за письмо!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00069900000000001