Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Налогововый учет. 100% износа на ВР при вводе в экспл. МНМА?

Відправлено користувачем Отрада 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ребята, подскажите, пожалуйста:
Учредитель внес МНМА (принтер= 800грн и кресло офисное=400 грн) в УФ.

Висели они у меня на 15счете пару месяцев, а вот сегодня подошло время в эксплуатацию вводить.
Вопросик: 100% при вводе на ВР?
пасибsmiling smiley
100% или 50*50%


Жить хочется лучше, а приходится веселее ...


как на каком? На основании ввода в эксплуатацию, а что?


Жить хочется лучше, а приходится веселее ...
Как бы выжить Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> 100% или 50*50%


це у бух обліку, а от про ВР я би так сміло не говорила.

почему?


Жить хочется лучше, а приходится веселее ...
тому що ви на них не тратились. Хоча вони (я маю на увазі 112 рах.) так як і основні засоби підпадають під один стандарт ПСБО7, то на цій підставі можна рахувати, що ви їх придбали. Але це для сміливих. Можливо варто їх краще обліковувати як ОФ

Витрати на придбання будь-яких матеріальних цінностей, вартість яких не перевищує 1000 гривень, що призначені для використання у господарській діяльності платника податку, включаються до складу валових витрат платника податку в загальному порядку та враховуються для цілей застосування пункту 5.9 статті 5 цього Закону. ( Абзац другий підпункту 8.2.1 пункту 8.2 статті 8 в редакції Закону N 1957-IV ( 1957-15 ) від 01.07.2004 )


Жить хочется лучше, а приходится веселее ...
"Можливо варто їх краще обліковувати як ОФ" - но тогда ведь нарушется определение ОС в налоговом учете sad smiley как быть?


Жить хочется лучше, а приходится веселее ...
Мне бы безопасный способsmiling smiley Чтоб при проверке без проблем обошлось. Т.е. лучше как ОС приходовать?
В БУ в зависимости от ценового критерия в учетной политике. В НУ єто однозначно не ОС
ВР нет
завжди кажу засновникам - для зменшення головного болю у бухгалтера вносіть кошти, а потім купуйте що хочете.
Інші необоротні матеріальні активи не підпадають під визначення ОФ наведене у Законі про прибуток, тобто до них буде трудно застосувати норму пп. 8.4.11, де написано, що внесок до СФ ОФ прирівнюється до придбання. А далі робіть висновки самі...

Тэкс, запутали меня..
Как я уже говорила, мне бы беспроблемный способ.
Получается, что это МНМА и приходуем их на 112, но поскольку получены безоплатно (от учредителя), то будут амортизироваться как ОС со следующего квартала. так?
ні, їх не можна амортизувати, бо вони не підпадають під визначення основних фондів (пп. 8.2.1 Закону про прибуток). А по ІНМА, внесених до СФ, ВВ трудно доказати...

Т.е. все ОС (выше 1000 грн и больше года эксплуатации) внесенные в УФ после ввода в эксплуатацию -амортизируются, а все МНМА на этих же условиях-нет?
я правильно все поняла?smiling smiley
в НУ не амортизируются. В БУ амортизируются
БУ-понятно было изначально smiling smiley
НУ- уже понятноsmiling smiley
всем спасибоsmiling smiley
Отрада Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Т.е. все ОС (выше 1000 грн и больше года
> эксплуатации) внесенные в УФ после ввода в
> эксплуатацию -амортизируются, а все МНМА на этих
> же условиях-нет?
> я правильно все поняла?smiling smiley

Так - це ви правильно зрозуміли. Маєте амортизацію 100% або 50-50 тільки в б/о. У п/о - нічого.
Висновок - вносити кошти або ОФ дорогі, а не всякий там дріб"язок. Так і передайте засновникам winking smiley

жестоко...sad smiley


Жить хочется лучше, а приходится веселее ...
А почему это внесенные ОС в НУ не амортизируются?? полгода назад налоговая уверяла что можно амортизировать....
ххх : Вы не поняли, ОС -амортизируются и в н/у и б/у, МНМА -только в б/у 100% или 50% на 50% smiling smiley
Такий принтер ще й буде брати участь в приросту убутку БВ!
yupiter Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Такий принтер ще й буде брати участь в приросту
> убутку БВ!


а вот тут если можно поподробнейsmiling smiley
каким образом? (если не сложно, проводочки напишите, чтоб уж навернякаsmiling smiley
з приводу ВВ по МНМА: дивимося у Додаток К1/1 таблиця 1 (приріст - убуток) код рядка А7... там йдеться саме про МНМА..

з приводу амортизації внесених до статутного капіталу ОЗ: не знаю що там казала податкова, але згідно п.8.4.11 Закону про прибуток, вони вважаються придбаними, а отже, якщо вони виробничі - то амортизуються.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Уникальность изображений - подробная инструкция
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040000000000007