Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

індексація і відпускні

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
тут мені сказали що індексацію коли людина була в відпустці треба проводити наступним чином
1218*кількість відроблених днів / кільківсть днів всього *індексс

силаючсь на те що вона була в відпустці і відпрацювала неповний робочий час



а я вже запуталась в людини білльше 4000 тис окладу плюс в тому місяці допомога на оздоровлення в розмірі окладу.



чи правильно ??
.
Индексация же только оклада происходит, остальное не индексируется


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
а не, то у ну премия в процентах к окладу, поєтому автоматом, а так индексируется

оплата праці найманих працівників підприємств, установ, організацій у грошовому виразі, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками (окладами) і відрядними розцінками, доплати, надбавки, премії, гарантійні та компенсаційні виплати, передбачені законодавством, а також інші компенсаційні виплати, що мають постійний характер;


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


3. До об'єктів індексації, визначених у пункті 2, не відносяться, зокрема:

виплати, які обчислюються із середньої заробітної плати;

допомога у зв'язку з вагітністю та пологами, допомога при народженні дитини, допомога на поховання;

цільова разова матеріальна допомога, одноразова допомога при виході на пенсію, суми соціальних пільг, компенсації (крім виплат, визначених пунктом 2 цього Порядку), винагорода за підсумками роботи за рік тощо;


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
оклад тут ні до чого вона каже що треба брати мінімальну зарплату і брати пропорцйно відробленому часу , тобто без відпустки .


а я чомусь думаю що треееба брати все що нараховано ( бех відпуски ) оскільки воно більше 1218 то
1218* індекс в не треба пропорційно .... .
все питання в пропорції . тій що недавно ввели . бухгалтерка вважає що лбюдина не відпрацювала повний робочий час
тобто, потрібно пропорцію чи ні??
мы пропорционально считаем. хотя не понятно что лучше когда проверка придет. скажут еще что не доначислили индексацию??????????
Quote
laneta
мы пропорционально считаем. хотя не понятно что лучше когда проверка придет. скажут еще что не доначислили индексацию??????????
ПРОПОРЦІЙНО ДО 1218 ЧИ ПРОРОРЦЫЙНО ДО НАРАХОВАНОГО А ПОТІМ ПОРІВНЮЄТЕ З 1218 ????
пропорційно до 1218
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309