Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ВРУ приняла Закон об изменениях в НКУ и др.

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 25 з 28    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728Наступна
Должны сначала все правки внести, а потом появится в разделе принятые законы., но уже будет под другим номером
Хтось знає вже остаточно які зміни з ПДВ будуть з нового року?
Девоньки, а шо знаачит в тестовом режиме? Хочу регистрирую НН - хочу не регистрирую?


Quote
ninamah
Хтось знає вже остаточно які зміни з ПДВ будуть з нового року?
Депутати напевно самі не знають за проект в якій редакції вони проголосували. На сайті ВРУ дійсно старий проект 1578. Там же є постанова ВРУ "Про прийняття за основу проекту закону...." яку прийняли за результатами розгляду комітету, в якій зазначено, що необхідно виключити наступні положення:
Quote

...
10) положення розділу I законопроекту щодо системи електронного адміністрування податку на додану вартість.

А система електронного адміністрування впроваджується згідно ст. 2001. в розділі 5 "ПДВ". В розділі 1 нічого немає. От і як вони це відредагують???
Я думаю з підпису президента вийде новий закон, який ще ніхто не бачив ))).
Quote
Povitrulya
Девоньки, а шо знаачит в тестовом режиме? Хочу регистрирую НН - хочу не регистрирую?

Регистрировать надо, но без внесения денег на спецсчет.
Quote
ninamah
Хтось знає вже остаточно які зміни з ПДВ будуть з нового року?

[delo.ua]
Будем ждать текста принятого закона, чтобы знать наверняка.
Меня интересуют опоздавшие декабрьские НН в январь как затащить?
Quote
wabaw111
Меня интересуют опоздавшие декабрьские НН в январь как затащить?

Я думаю в січні ще працюєм по старим правилам...
З лютого починаєм реєструвать і надсилать контрагентам
всі ПН, поки без наслідків в вигляді сплати на ПДВ-рахунки
і можливістю реєстрації пізніше терміну, правда зі штрафами eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
В Медке получила електронное уведовление об открытии счета в казначействе
так что с январем?? работаем по старому???
Доброго дня всім!
Ніяк не можу розібратись - що з РРО?
Його вводять обов'язково для всіх чи ні?
Дякую
всім, крім тих, хто торгує на ринку і крім виїздної торгівлі , одні з 1.07.15, інші з 01.01.16, - залежить від групи, наче так
ELNik, дякую
знайшла таке:
Запроваджується обов’язкове застосування РРО:
з 1 липня 2015 року - фізичними особами-підприємцями, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у роздрібній торгівельній мережі, через засоби пересувної мережі

роздрібна торгівельна мережа - тобто якщо я маю пару метрів у якомусь торгцентрі, то я можу без РРО працювати?

а якщо в мене кафе на 2 групі, то з 1.07 я маю реєструвати РРО?

я правильно зрозуміла?
2-я группа с 01.01.16

Относительно РРО. Предусмотреть их обязательное использование такими налогоплательщиками: третья группа физлиц–предпринимателей, осуществляющих деятельность на рынках и продажу товаров в розничных сетях и через средства передвижной сети — мы это внедряем с первого июля 2015 года. Дальше, для второй группы физлиц-предпринимталей, кроме тех, осуществляющих деятельность на рынках и продажу товаров в розничных сетях и через средства передвижной сети — с 1 января 2016 года
дякую
ну... значить ще рік маємо протриматись... якщо в іншому місці палки в колеса не вставлять....

підкажіть, будь ласка, може посилання на місцевий форум по нововведеннях у зарплатах
eye rolling smiley
Quote
Murari
ELNik, дякую
знайшла таке:
Запроваджується обов’язкове застосування РРО:
з 1 липня 2015 року - фізичними особами-підприємцями, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у роздрібній торгівельній мережі, через засоби пересувної мережі

роздрібна торгівельна мережа - тобто якщо я маю пару метрів у якомусь торгцентрі, то я можу без РРО працювати?

а якщо в мене кафе на 2 групі, то з 1.07 я маю реєструвати РРО?

я правильно зрозуміла?

я тут не спец,не подскажу
но непонятно, когда ж тогда применять РРО, если и в торговом центре, и на рынке без РРО можно
я слышала со слов Яценюка, что только рынок и выездная торговля без РРО
надо ждать документ smiling smiley
Завтра відбудеться прес-конференція Прем'єр-міністра, на якій будуть представлені всі законопроекти, які були вчора ухвалені ВР України. Буде вся масштабна інформація по тих соціальних програмах, які сьогодні зафіксовані», - сказав він.
[www.ukrinform.ua]
а коли ж святковий стіл готувати?! confused smiley ))))))))))
Quote
Murari
а коли ж святковий стіл готувати?! confused smiley ))))))))))

А вам шо рабів ше не видавали?!?!?!
(це я так жартую,,, єслі шо)...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, якось пропустила коли видавали...tongue sticking out smiley тепер замість святкового столу конференцію вивчати буду eye popping smiley
наш прем'єр анекдоти розказує...."ціль уряду - дати нужденному і тому, хто потребує.."
ржунемогу.... drinking smiley
я теж слухаю, так хочеться про нього матюки лише писати
таке враження, що він з "дибілами" розмовляє, а він самий розумний
який жах.... sad smiley
angry smiley та навіть сили нема писати... букв не вистачить....в мене нічого, крім обурення і ще багато всього негативного то не викликає... брєд повний eye popping smiley
Подскажите пожалуйста, а по поводу декларирования добровольного единоразового, декларацию подают по состоянию на 01.01.2015 , прошлый 2014 год это не касается?
Отлично написано. Вот бы еще официально отослать адресатам
відкритий лист Прем’єр міністру України, міністру фінансів та міністру економічного розвитку
[k-z.com.ua]

Quote
alesy
Подскажите пожалуйста, а по поводу декларирования добровольного единоразового, ...

цю норму ще не прийняли.
З новим роком, дорогі колеги!!! =) Хто шо чув про рахунки ПДВ, де їх шукати??? )))
Мені інфа прийшла на Медок...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 25 з 28    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048499999999996