Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ВРУ приняла Закон об изменениях в НКУ и др.

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 26 з 28    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728Наступна
Шустрик, дякую!!! теж отримала ел. повідомлення про рахунок...
Не могу понять, если у меня интернет-магазин, 3-я группа единого налога. Мне теперь нужен будет кассовый аппарат с 1 июля?
Quote
Alena_k
Не могу понять, если у меня интернет-магазин, 3-я группа единого налога. Мне теперь нужен будет кассовый аппарат с 1 июля?

Кассовый аппарат нужен при осуществлении расчетов за наличку.


Я пока себе не представляю как интернет-магазину работать с РРО. Если в магазине 3 курьера поехали отвозить товар, мне каждому теперь выдать по кассовому аппарату? А если товар в метро доставляет, как копию фискального чека отправлять?
Quote
Нечемнуся
З новим роком, дорогі колеги!!! =) Хто шо чув про рахунки ПДВ, де їх шукати??? )))
ткніть носом, пліііззз, де обговорюється що з тим щастячком тепер робити, бо я наразі до кінця січня з дуже повільним інтернетом. Куратор по ПДВ як завжди "ще ніхто нічо не знає". А в мене повний фарш - і купа залишків по 24 рядочку і в 23 по грудневій піде і взагалі.
Уважаемые коллеги, как у кого получается теперь по новому НДС считать?

была у кого сегодня продажа? У меня 06.01. и 08.01 идут продажи и оплаты по безналу.
Чего делать? не могу склеить в голове (((
И где эта рубрика Бюджэтни рахункы ?
потерялася я (( Господи! еще инвентаризацию сделать надо
[sfs.gov.ua]
На місці вона- та рубрика...

[sfs.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Читаю новый НК
п.14.1.11 п\п а) и є) одинаковые......прикольненько....

Дєвчонки, так а що з касовими апаратами для ФОПів єдиноподатників? Вже треба їх встановлювати і користуватись чи як?
Quote
rainy_days
Дєвчонки, так а що з касовими апаратами для ФОПів єдиноподатників? Вже треба їх встановлювати і користуватись чи як?


C 01/07/15 3-я груупа, С 01/01/16 2-я группа
II. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2015 року, крім:
***
абзаців п'ятнадцятого і шістнадцятого пункту 110 розділу I цього Закону (щодо змін до пункту 296.10 статті 296) стосовно застосування реєстраторів розрахункових операцій, які набирають чинності:
для платників єдиного податку третьої групи - з 1 липня 2015 року;
для платників єдиного податку другої групи - з 1 січня 2016 року.

Я чомусь не можу знайти в пункті 110 розділу I цього Закону абзаци 15 і 16.

Ще одне:

3. Установити, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України. Зазначене обмеження не поширюється:
***
з 1 липня 2015 року на перевірки платників єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у дрібнороздрібній торговельній мережі через засоби пересувної мережі, за винятком платників єдиного податку, визначених пунктом 27 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

А в Кодексі в пункті 27 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" зовсім нічого не скзано про платників ЄП та РРО.
анекдот: пришла домой, а меня никто не ждет - игнор полный. спрашиваю что за дела? ответ ребенка - папа сказал что ты теперь живешь на работе. во как ((
уважаемые коллеги, желаю вам хорошо провести выходные
Quote
YuraKo
II. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2015 року, крім:
***
абзаців п'ятнадцятого і шістнадцятого пункту 110 розділу I цього Закону (щодо змін до пункту 296.10 статті 296) стосовно застосування реєстраторів розрахункових операцій, які набирають чинності:
для платників єдиного податку третьої групи - з 1 липня 2015 року;
для платників єдиного податку другої групи - з 1 січня 2016 року.

Я чомусь не можу знайти в пункті 110 розділу I цього Закону абзаци 15 і 16.

Ще одне:

3. Установити, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України. Зазначене обмеження не поширюється:
***
з 1 липня 2015 року на перевірки платників єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у дрібнороздрібній торговельній мережі через засоби пересувної мережі, за винятком платників єдиного податку, визначених пунктом 27 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

А в Кодексі в пункті 27 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" зовсім нічого не скзано про платників ЄП та РРО.
да, в п. 110 Закона 71 всего 14 абзацев....на Лиге там стоит примечание, что абзацы 13 и 14 вступают в силу с 01.07.15 и 01.01.16

а по п. 27 Переходных положений - наверное, имелся в виду п. 28. не, ну согласна, черти что..
запощу здесь, может кому надо

Работникам Донбасса разрешено брать неоплачиваемый отпуск на весь период АТО
[balance.ua]
Вчора відкрили поточні депозити у банку - і вже прийши електронні повідомлення про реквізити рахунку у системі ел. адміністрування ПДВ eye popping smiley... я звісно роумію, шо це якась помилка, але бачу до введення ел. адміністрування ПДВ вони зовсім неготові...
Quote
Нечемнуся
Вчора відкрили поточні депозити у банку - і вже прийши електронні повідомлення про реквізити рахунку у системі ел. адміністрування ПДВ eye popping smiley... я звісно роумію, шо це якась помилка, але бачу до введення ел. адміністрування ПДВ вони зовсім неготові...

Я текущий расчетный в новом банке открывала вчера - пришло, что зарегистрировали и "дата початку дії рахунку (для ПДВ рахунків) 15.01.15"...
тоже не совсем поняла прикола, когда ПДВ рахунок открыт в декабре отдельным образом
Povitrulya, отож бо... можна уявити які будуть приколи, коли ел. адміністрування введуть повністю drinking smiley
Quote
Povitrulya
Quote
Нечемнуся
Вчора відкрили поточні депозити у банку - і вже прийши електронні повідомлення про реквізити рахунку у системі ел. адміністрування ПДВ eye popping smiley... я звісно роумію, шо це якась помилка, але бачу до введення ел. адміністрування ПДВ вони зовсім неготові...

Я текущий расчетный в новом банке открывала вчера - пришло, что зарегистрировали и "дата початку дії рахунку (для ПДВ рахунків) 15.01.15"...
тоже не совсем поняла прикола, когда ПДВ рахунок открыт в декабре отдельным образом
Э-э-э, а Вы обратили внимание, что спецсчет по ПДВ открыт не в Вашем банке и не банком !!! eye rolling smiley
Почитайте електронне повидомлення : он открыт в Казначействе Украины , МФО 899998.
nikon, так, слушна думка...хоча все-таки якась логіка в цьому є, що для податків відкрито рахунок у казначействі, але знову ж таки в законі і порядку про ел. адміністрування було прописано трохи іншу схему confused smiley
як то кажуть - спішиш, людей смішиш )))))
а что с амортизацией? где бы глянуть про переходные положения и как с января считать ейную.......
спасибки
Quote
nikon

Э-э-э, а Вы обратили внимание, что спецсчет по ПДВ открыт не в Вашем банке и не банком !!! eye rolling smiley
Почитайте електронне повидомлення : он открыт в Казначействе Украины , МФО 899998.
Конечно обратила, и решила, что это единственный счет для НДС для моей организации независимо от количества расчетных счетов.
Добрый день.
Уважаемые коллеги:
А подскажите где вы смотрите что вам уже открыли счет?
И мы же еще январь как бы регистрируем но не платим на счета? а то я немного выпала

спасибо.
Я так поняла все заняты ))
ну если кто сдал уже декларацию по НДС с минусом, похвастайтесь пожалуйста
Quote
buh-psf
Добрый день.
Уважаемые коллеги:
А подскажите где вы смотрите что вам уже открыли счет?
И мы же еще январь как бы регистрируем но не платим на счета? а то я немного выпала

спасибо.

Должно прийти извещение об открытии счета в Медок или другую программу, в Довидки державних органив. Не платим на счета до 01.07.15
можно ли уже гдте то купить новій кодекс бумажный вариант ?
уже глаза болят не могу свести в кучу все
Quote
d'Arina
Quote
buh-psf
Добрый день.
Уважаемые коллеги:
А подскажите где вы смотрите что вам уже открыли счет?
И мы же еще январь как бы регистрируем но не платим на счета? а то я немного выпала

спасибо.

. Не платим на счета до 01.07.15

вот это я пропустила )) извните за хамство, а сможете поделиться ссылкой ? пожалуйста
Quote
buh-psf
Я так поняла все заняты ))
ну если кто сдал уже декларацию по НДС с минусом, похвастайтесь пожалуйста

я сдала. я так понимаю, за январь деку сдаем по старой форме, так что минус не пропадёт )
Quote
nikon
...
Э-э-э, а Вы обратили внимание, что спецсчет по ПДВ открыт не в Вашем банке и не банком !!! eye rolling smiley
Почитайте електронне повидомлення : он открыт в Казначействе Украины , МФО 899998.

[club.dtkt.com.ua]

Quote
d'Arina
... Не платим на счета до 01.07.15
не факт. Ви ж не знаєте точно що означає "тестовий"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 26 з 28    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047799999999998