Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ВРУ приняла Закон об изменениях в НКУ и др.

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 27 з 28    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728Наступна
Quote
natalka_l
Quote
d'Arina
... Не платим на счета до 01.07.15
не факт. Ви ж не знаєте точно що означає "тестовий"

Вообще-то да, разъяснения термина "тестовый" в законе нет. Будем надеяться, что система будет работать просто для ознакомления, потому что с внесением денег это уже полноправный режим. Что ещё может означать "тестовый"?
спасибо, извините если повторяю вопросы
немного стремно
d'Arina,
щойно прийшла з семінару в податковій.
Після семінару поспілкувалася з лектором на рахунок системи електронного адміністрування ПДВ. Задала їй конкретне питання що означає "тестовий" період. Відповідь була логічна (так як і всі думають), що формула використовуватись не буде, ми будемо реєструвати все без обмежень "на ліво і на право". Але зауважила, що це не офіційні роз'яснення.
Тоді я виклала їй свою теорію про новий проект декларації з ПДВ (проект я викладала на сайті). Декларація зроблена конкректно під систему електронного адміністрування ПДВ. Якщо система введеться з 01.07.2015 - то тоді є сенс і декларацію вводити за 07.2015 року.
Але, якщо відкрити сам проект декларації - то в ньому часто згадується словосполучення "до 01.02.2015 року". Тобто абсолютно все наводить на думку, що нова декларація буде вже за лютий 2015 року!!!! Зараз на сайті МФУ вона виставлена для обговорення (зазначено що це обговорення буде 1 місяць). Але, якщо цей наказ про зміни приймуть 30 -31 січня 2015 року і оприлюднять - то вже з 01.02.2015 нова форма декларації вже може бути чинна.
А якщо, в нас за лютий 2015 року, буде нова форма декларації - то там передбачений розрахунок ПДВ до сплати з врахуванням формули.... Вот Вам і "тестовий період". А проект наказу (про нову форму декларації) виклали на сайті МФУ - 16.01.2015 року - тобто там свідомо зазначений період і цифри до 01.02.2015.
Лектор, зі мною в принципі погодилась, і додатково зазначила що в законі 71 прописано можливість ввести систему електронного адміністрування раніше ніж з 01.07.2015р.....
Не знаю, я хочу щоб до липня 2015 все було по-старому, а як буде побачимо - залишилось до 31.01.2015 почекати winking smiley


Ага, если дека будет подвязана под формулу, то это будет полноценное функционирование НДС-счетов. Похоже Яценюк и Ко замылили всем глаза своим "тестовым режимом", чтобы протолкнуть закон. Похоже надо уже готовиться к этому маразму и ждать 01.02.15 (
Сенкс за наводку... thumbs up правда завтра вже читатиму...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
хорошее письмо, спасибо

также порадовал пункт:
"Податкова накладна, складена в електронному вигляді, яка отримана з ЄРПН покупцем, вважається такою, що отримана від постачальника."
из новостей

Документи, необхідні для господарських відносини з фізособами - платниками єдиного податку
ДФС. Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, підкатегорія 107.12

Надаєтся пояснення щодо документів достатніх для суб’єктів господарювання, що мають господарські відносини з фізособами - платниками єдиного податку. Повідомляється:
суб’єктам господарювання, які мають господарські відносини з фізичними особами - підприємцями - платниками єдиного податку, достатньо на дату виплати доходів таким платникам наявності відомостей про них у реєстрі платників єдиного податку, оприлюдненому на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.
отлично.
интересно, как подтвердить что на дату відносин о них была информация в реестре, нужно распечатывать ведомости ?
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
отлично.
интересно, как подтвердить что на дату відносин о них была информация в реестре, нужно распечатывать ведомости ?

Я вчера зашла на ресурс и распечатала сведения о своих единщиках СПД. Там указана дата.Буду так делать периодически.
Вот только в юрлица зайти не могу. У кого-то вышло с юрлицами?
Quote
ЛВИ
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
отлично.
интересно, как подтвердить что на дату відносин о них была информация в реестре, нужно распечатывать ведомости ?

Я вчера зашла на ресурс и распечатала сведения о своих единщиках СПД. Там указана дата.Буду так делать периодически.
Вот только в юрлица зайти не могу. У кого-то вышло с юрлицами?

да, вчера получалось и с юриками
с юриками надо птичку поставить напротив Юр.особа
Написав, что за январь штрафы за нерегистрацию НН налагаться не будут в связи с неоднозначностью, налоговики уклонились от ответа на вопрос, дают ли эти незарегистрированные НН право на НК sad smiley
Согласно ст. 177.2. и 177.3. НКУ в валовый доход предпринимателя на общей системе включается выручка без учета НДС (тоесть 5 % акцизного сбора с розничных продаж включается в ВД). Согласно ст. 177.4 НКУ в расходы предпринимателяя включить акцизный сбор с розничных продаж нельзя. Вот и получается, что базой для обложения НДФЛ (чистый облагаемый доход) есть и акцизный налог с розничных продаж., тоесть я должен еще заплатить НДФЛ 20 % и единый взнос 34,7 %, с суммы акциза который перечислил государству. Издевательство над малым бизнесом!!!!!!!!!!!
У меня Арт Звит, а не медок. У кого тоже арт звит, поделитесь, пожалуйста, приходило ли уже письмо со спец счетами НДС, и если да, то где оно отображается?
по АРТ-звиту - Дії - переглянути повідомлення і квитанції
Дівчатка, знайшла у себе повідомлення, яких раніше не було - електронне повідомлення про результати електронної обробки податкової інформації з ПДВ - пише що у мене завищені ПЗ і я можу самостійно виправити помилки- це що? Податковий компроміс?
компромисс это наоборот - НК завышен или НО занижены т .е бюджет в проигрыше
а так просто уточняйтесь
Quote
Михаил
компромисс это наоборот - НК завышен или НО занижены т .е бюджет в проигрыше
а так просто уточняйтесь

вибачте, якраз ще раз переглянула ці повідомлення, там пише що ПК завищений в квітні, і ПЗ занижені в травні, то тоді це компроміс ?
. Процедура податкового компромісу поширюється на:

1) випадки добровільного декларування платником податків занижених податкових зобов'язань з податку на додану вартість (далі – ПДВ) та податку на прибуток у відповідних податкових звітних періодах до 1 квітня 2014 року (пункт 1 підрозділу 92 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу);

2) випадки добровільного декларування платником податків занижених податкових зобов'язань у разі, коли у платника податків незалежно від процедури податкового компромісу за рішенням контролюючого органу розпочата документальна перевірка або складено акт за наслідками такої перевірки (пункт 7 підрозділу 92 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу);

3) випадки, коли платник податків отримав податкове повідомлення-рішення, за яким податкові зобов’язання з податку на прибуток підприємств та/або ПДВ не узгоджені відповідно до норм Кодексу (пункт 7 підрозділу 92 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу);

4) неузгоджені суми податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або ПДВ, визначені у податкових повідомленнях-рішеннях, щодо яких триває процедура адміністративного оскарження (пункт 7 підрозділу 92 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу);

5) неузгоджені суми податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або ПДВ, визначених у податкових повідомленнях-рішеннях, щодо яких триває процедура судового оскарження (пункт 7 підрозділу 92 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу).


cм приказ ДФСУ № 13 от 17.01.15

хотя в принципе закон уже действует
Дождливый день
Это означает, что в этих месяцах у Вас расхождения с контрагентами
Обратитесь в налоговую в отдел НДС и попросите их распечтатать список по всех контрагентам, с которыми расхождения.
Потому что бывают ошибки и у собственного предприятия, а бывают ошибки у контрагента, на которого и не подумаешь, что он может ошибится
И отработайте этот список


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
т.е. налоговый компромисс здесь не причем


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
В письменалоговой было: Платникам податку 01.07.2015 (або на дату згідно з рішенням ВРУ) автоматично збільшується розмір суми, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування в ЄРПН, на суму середньомісячного розміру суми податку, задекларованої платником до сплати до бюджету за останні 12 звітних (податкових) місяців/ 4 квартали та погашеної. Розмір такої суми підлягає щоквартальному автоматичному перерахунку.
В каком пункте НКУ это указано?
[inlviv.net]

Введення додаткового імпортного збору. Кабмін затвердив рішення про введення додаткового імпортного збору 5-10% в 2015 році.
Извините,может я не в тему со своим вопросом: сейчас вроде как действует мораторий на проверки, а нас вдруг проверяют,на что можно ссылаться где почитать об этом??Спасибо
Яцинюк вчера по телевизору сказал -всех посылать....
ага вызывать милицию grinning smiley
если не ошибаюсь , там проверка запрещена тем у кого доход меньше 20 млн, акцызами не торгует, для проверки должно быть спец разрешение Каб мина
недавно читала на 911. что налоговики даже просят КМУ разрешить им проверки, всвязи в "налоговым компромиссом"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 27 з 28    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000614