Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Запит з податкової

Відправлено користувачем kashtanchik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Питання стосовно подання уточнювальної декларації пдв, після того як отримала запит про надання підтверджуючих документів, можна так робити??
Мені відомо що в період перевірки подавати уточнювальні деки не можна, та які перевірялися раніше також не можна.
Ну а якщо я отримала запит про надання документів на підставі яких було здано декларацію пдв в червні 2014 року, сама виявила помилку, можу я після отримання запиту відправляти уточнювальну деку? і подати копії документів та копію уточнювальної декларації в податкову як відповідь на запит.
Будь-ласка, хто знає запит податкової вважається як початок перевірки? чи ні? Бо тільки після надання документів та виявлення порушень вони виписують наказ на перевірку и тада..
Якщо вже є схожа тема посилання киньте будь-ласка. ))

Можливо для деяких людей я запитую очевидні речі але я не знаю будь-ласка допоможіть
Quote
kashtanchik
Доброго дня. Питання стосовно подання уточнювальної декларації пдв, після того як отримала запит про надання підтверджуючих документів, можна так робити??
Мені відомо що в період перевірки подавати уточнювальні деки не можна, та які перевірялися раніше також не можна.
Ну а якщо я отримала запит про надання документів на підставі яких було здано декларацію пдв в червні 2014 року, сама виявила помилку, можу я після отримання запиту відправляти уточнювальну деку? і подати копії документів та копію уточнювальної декларації в податкову як відповідь на запит.
Будь-ласка, хто знає запит податкової вважається як початок перевірки? чи ні? Бо тільки після надання документів та виявлення порушень вони виписують наказ на перевірку и тада..
Якщо вже є схожа тема посилання киньте будь-ласка. ))

Можливо для деяких людей я запитую очевидні речі але я не знаю будь-ласка допоможіть

запит з податкової стосовно надання документів - це ще точно не перевірка....у нас був такий запит, ми надали необхідні документи, а вже потім через деякий час нас повідомили, що у нас буде перевірка, тому що ми ніби-то працювали з ризиковим контрагентом...якщо в вашому запиті немає слів про документальну невиїзну перевірку, то все нормально, просто надайте необхідні підтверджуючі документи.... тому я вважаю, що ви можете спокійно подавати уточнюючу, якщо це потрібно....це моя думка....може вона неправильна, я не знаю...

дякую дякую))
а от в запиті йде мова про позапланову виїзну перевірку "ненадання пояснень та їх документальних підтверджень є підставою для проведення позапланової виїзної перевірки"
та в запиті взагалі про все йдеться, такого запиту ще не отримувала, все ліцензію, накладні, довіреності, виписки, платіжні доручення, склад засновників, паспортні дані, щоденний рух товарів (( дебіторсько-кредиторська заборгованість

але ще знайшла [consulting.dtkt.ua]
повинен бути наказ на перевірку)))) тому буду подавати уточнювальну деку
як нічого не робити то стовідсотково кредит заберуть, а так хоч спробую відвоювати))


Re: Запит з податкової
Запрос - это не проверка, можно спокойно подавать уточненку.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000276