Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Выплата з/п через кассу

Відправлено користувачем lesya2806 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вопрос конечно глупый, но если человеку выплачивают з/п через кассу предприятия , нужно ли под РКО подкладывать еще и расходную ведомость, если выплачивают одному сотруднику.
Если человек в состоянии в РКО правильно и четко написать полученную сумму прописью, то можно обойтись без ведомости.
В мене для відомостей окрема папочка...
В РКО пишу за якою відомістю виплачую
і відомостей не пдкладаю...winking smiley
Але це, на мою думку, кому як зручно...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Если выплачивается одному сотруднику, можно выдать по РКО и ведомость вообще не делать.
Quote
Blick
Если выплачивается одному сотруднику, можно выдать по РКО и ведомость вообще не делать.
+1
А если я подкладываю и РКО и расчетную ведомость это не будет считаться, что я дважды ее выдала
Quote
lesya2806
А если я подкладываю и РКО и расчетную ведомость это не будет считаться, что я дважды ее выдала
если в РКО расписался человек что получил деньги, то конечно - дважды
Коллега lesya2806, Вы ведомость дважды по-разному назвали : "расходная ведомость" и "расчетная ведомость"smiling smiley
Ни та, ни другая в данном случае не нужны.
Нужны :
- или Відомість на виплату грошей
- или РКО.
П О С Т А Н О В А 15.12.2004 N 637 Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні
3.4. Видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами (додаток 3) або видатковими відомостями. Документи на видачу готівки мають підписувати керівник і головний бухгалтер або працівник підприємства, який на це уповноважений керівником. До видаткових ордерів можуть додаватися заява на видачу готівки, розрахунки тощо. { Абзац перший пункту 3.4 глави 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку N 252 ( z0448-09 ) від 29.04.2009 }
Якщо на доданих до видаткових касових ордерів документах, заявах, рахунках тощо є дозвільний напис керівника підприємства, то його підпис на видаткових касових ордерах не обов'язковий.
Підприємства, що займаються закупівлею товарів сільськогосподарської продукції, проведення розрахунків за які не врегульовано законодавством України, можуть проводити видачу готівки здавальникам такої сільськогосподарської продукції за відомостями, в яких зазначаються прізвища здавальників, їх адреси, обсяги зданої продукції і сума виплаченої готівки, що засвідчуються підписом здавальника.
Quote
lesya2806
А если я подкладываю и РКО и расчетную ведомость это не будет считаться, что я дважды ее выдала
Смотря как заполните РКО.
1. Без ведомости. В РКО, заполняете Видати - Иванов И.И., и он от руки пишет сумму прописью и расписывается.
2. Когда выдаете по ведомости, в РКО "Видати" не заполняете, подписи "Одержав" нет, "Підстава" - зарплата за серпень по відомості №___. Так не будет считаться дважды выданной.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000501