Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Должны ли мы отвечать на запрос налоговой другого района?

Відправлено користувачем ОК 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Должны ли мы отвечать на запрос налоговой другого района?
района нашего поставщика?
а разве есть разница какой район? Тут само слово НАЛОГОВАЯ)
По моему район не имеет никакого отношения.
Налоговая другого района сначала должна обратиться с оф.запросом к налоговой вашего, а уж потом ваша налоговая переадрессовать вам. И ответить вы должны обязательно.


Олена, далеко не на все запросы налоговой надо отвечать!

вот-вот!!! на моей памяти такая же инфа- район чужой делает запрос на нашу налоговую, а наша нам.
я отвечаю только если это встречка.
Я понимаю что не на все, можно вообще дать овет о невозможности предоставления информации, но все же ответить.
это встречкаsmiling smiley) не хватало, чтоб налоговая другого района что-то еще просилаsmiling smiley

Если это делать я не долна, я не хочу, пусть соблюдают Закон! но вот найти бы это письменнно....

еще и по факсу!
При проведені перевірок, слід враховувати положення розділу ІV Порядку взаємодії підрозділів контрольно-перевірочної роботи ДПА в Автономній Республіці Крим, областях, м. Києві і Севастополі з підрозділами контрольно-перевірочної роботи районного рівня, затвердженого наказом ДПА України № 481 від 31.10.2005 р., згідно якого планові та позапланові виїзні перевірки платників податків здійснюються на підставі направлення на перевірку, яке підписується керівником органу державної податкової служби, на обліку в якому перебуває платник податків, що перевіряється. Участь працівників підрозділів контрольно-перевірочної роботи районного рівня в проведенні планових і позапланових виїзних перевірках платників податків, які перебувають на обліку в інших ДПИ, здійснюються згідно з наказами (розпорядженнями) регіональних ДПА.
Приватне підприємство “ХХХ” перебуває на податковому обліку в Державній податковій інспекції у Печерському районі міста Києва, а із змісту листа не вбачається, який саме вид перевірки, передбачений законодавством України, проводиться Державною податковою інспекцією у Дарницькому районі м. Києва, за яких підстав і в якому порядку, а тому, ураховуючи вищезазначене та керуючись положеннями ст. 19 Конституції України, згідно з якими органи державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, Ваш запит про надання документів щодо взаєморозрахунків з ТОВ "ААА" за період з 14.03.2006 р. по 31.03.2006 р. не підлягає виконанню, оскільки він суперечить Конституції України та чинному законодавству.

Направляючи Вам цього листа, сподіваємось на взаєморозуміння та подальшу співпрацю на засадах обопільного виконання вимог чинного законодавства України.
Да, было - было, но с таким сталкиваюсь впервые. То что запрос должен быть с Вашей налоговой, это однозначно. А встречные проверки по новому порядку они вообще имею право проводить, только в случае если на контрагента заведено уголовное дело!!!!!!!!!!!!!!!
2 Ula
Ой, а что это за новый порядок такой?
У моих заказчиков была недавно встречка, так вот, по цепочке можут прийти и ко мне, со встречкой. Не хотелось бы(((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031599999999998