Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дека по Земле за месяц или за год?

Відправлено користувачем yupiter 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уважаемые коллеги, помогите определится.
Купили земельный участок в июле 2014. До 20.08.14 нужно подать Декларацию по земле.
Вот думаю подавать годовую или месячную? Мне бы лучше годовую, но имею ли право?
Вот что написано в ПКУ:
285.1. Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.
286.2. Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою,.... Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій.
286.4. За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним


Меня смущает п.286.2. (выделен жирным). Я понимаю его так что если я не подал деку до 20 лютого то значит у меня нет права на годовую.
Я понимаю выделенное так, что если подали годовую, не нужно подавать месячную. До 20 февраля Вы не подали, т.к. не были плательщиком, теперь стали и подаете.
В Вашем случае можно подать годовую, заполнив в ней "починаючи з" - дату покупки земельного участка.


Сдала годовую декларацию до 20 февраля.
Сейчас обнаружила ошибку в расчетах.
Какую декларацию мне надо делать,чтобы исправить-нову звитну или уточнюючу?

Заранее благодарна за ответ.
уточнюючу, нову звитну сдают, если найдена ошибка, и сроки еще не вышли.
Спасибо))А то запуталась совсем.Есть же отчеты годовые и месячные по земле.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028699999999998