Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

зміна кількості і зміна ціни

Відправлено користувачем rsn01 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Якщо змінилася ціна та кількість товару, як це необхідно відобразити у коригуванні до ПН? 2 рядками? в одному зміну кількості товару , в іншому зміну ціни?
я бы однимрядком это сделала

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
+ 1, тим більше форма РК передбачає в одному рядку зразу 2 колонки і зміну ціни, і зміну кількості


а 1с не дає одним рядком виписати коригування???? спливає що можена коригувати або ціну або кількість????
коли робити РК в 1с ( в мене 8 -ка) то є два види РК - повернення, і коригування, той що на поверенення дає провести тільки зміну кількості, а той що коригування- тільки ціну.
Спробуйте 2 рядками провести, 1 зміну вартості, 2 зміну кількості
якщо не проведеться, то тоді робіть 2 коригування, щоб програма все правильно провела
не можу зрозуміти??? чи я щось не так роблю???
хм, у меня 1С 8.2 позволяет в приложении № 2 к НН менять сразу и кол-во и цену....

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
хм, у меня 1С 8.2 позволяет в приложении № 2 к НН менять сразу и кол-во и цену....

А вас тоді такий РК де мінється і ціна і кількість нульовий??
Quote
ElkaO
Quote
Ляля - Оля
хм, у меня 1С 8.2 позволяет в приложении № 2 к НН менять сразу и кол-во и цену....

А вас тоді такий РК де мінється і ціна і кількість нульовий??
не поняла вопрос
по сути, например, был товар А кол-во 2 по цене 100 = 200
стало товар А 1 по цене 150
имеем РК:
товар А кол-во -2 по цене 100 = -200
товар А кол-во 1 по цене 150 = 150
итого кол-во -1 сумма -50
я имела в виду вот такую корректировку, в одной строке указать и правильное кол-во и правильную цену

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
аа понятно )) извините - тоже не поняла. я над своей мучусь - не могу понять как надо. если будет минутка посовейте : [club.dtkt.com.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000363