Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПДВ - несплата.

Відправлено користувачем konta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПДВ - несплата.
Здраствуйте! Плачевна ситуація:
29.08.14 - перерахувала суму ПДВ за липень 14 р., але не на рахунок державного бюджету , а на рахунок Бахмацької ОДПІ...sad smiley( Які наслідки?
Re: ПДВ - несплата.
Необходимо созвониться с той ГНИ куда перечисли и уточнить процедуру зачисления или вам на счет .И соответственно со своей ГНИ. Но думаю что пения в любом случае будет за несвоевременное перечисление.
Re: ПДВ - несплата.
Уже зв.язалась...Сказали писати листа на зарахування на рахунок ПДВ. Сказали, що треба платити 10% штрафу від суми, на посадових осіб адмінштраф...sad smiley Наскільки це правомірно? Розумію гроші на потрібний рахунок не надійшли, але ж проплата була...sad smiley


Re: ПДВ - несплата.
Quote
konta
Уже зв.язалась...Сказали писати листа на зарахування на рахунок ПДВ. Сказали, що треба платити 10% штрафу від суми, на посадових осіб адмінштраф...sad smiley Наскільки це правомірно? Розумію гроші на потрібний рахунок не надійшли, але ж проплата була...sad smiley
А почему не правомерно? Вы должны были в определенные сроки в определенную гни перечислить деньги, вы этого не сделали. И в результате та гни имеет право вас оштрафовать.Да, проплата была, но не туда куда нужно. Я считаю что их действия логичны, к сожалению.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Re: ПДВ - несплата.
Підкажіть чи правильно я вирахувала пеню? Сума несплаченого ПДВ - 18640,98, штраф 10% - 1864,10 (Разом 20505,08 грн.)
Дні: 30.08.14-02.09.2014 - 3 дні. Ставка НБУ із 15.04.2014 - 9,5 %
Сума пені: (9,5/365*120)* (18640,98+1864,10)/3 к-ть дн.=21 393,64 - 20 505,08= 888,56 грн.
Правильно я вирахувала? До бюджету сплатити - 21 393,64 грн. з кодом- 140?
Re: ПДВ - несплата.
посмотрите инструкцию № 953 от 17.12.2010 г. там есть пример расчета пени.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027199999999994