Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Лікарняні за липень, допоможіть

Відправлено користувачем GLORIA777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, підскажіть будь ласка, сьогодні треба виплатити лікарняні за липень. чи треба утримувати Воєний Збір?
Невже ніхто не знає?confused smiley Треба виплачувати, що ж робити???
Лікарняний лист з 08.07.14 по 01.08.14 включно. Дякую


Не должны, но банк может не пропустить. Возможно стоит перечислить хотя бы 1,00

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Перерахувати не проблема( зі свого рахунку), якщо не потрібно буде авансом. Мене більш хвилює рахунок СС, бо якщо це утримання, то треба з нього заплатити, а якще не треба нараховувати, то СС може визнати це як порушення.
Что такое СС?

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Myami
Что такое СС?
ФССзТВП, мається на увазі гроші зі спец. рахунку
Я имела в виду не надо начислять в больничного вс, просто перекиньте им вс авансом на будущую зп 1,00, только для того, чтобы прошел (если они потребуют)

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Потрібно утримувати військовий збір!
Quote
GLORIA777
Перерахувати не проблема( зі свого рахунку), якщо не потрібно буде авансом. Мене більш хвилює рахунок СС, бо якщо це утримання, то треба з нього заплатити, а якще не треба нараховувати, то СС може визнати це як порушення.
Я считаю что не нужно удерживать, но в кажом журнале пишут по-разному, поэтому решать вам. ВС нужно удерживать с начислений начиная с 01.08.2014

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Myami
Quote
GLORIA777
Перерахувати не проблема( зі свого рахунку), якщо не потрібно буде авансом. Мене більш хвилює рахунок СС, бо якщо це утримання, то треба з нього заплатити, а якще не треба нараховувати, то СС може визнати це як порушення.
Я считаю что не нужно удерживать, но в кажом журнале пишут по-разному, поэтому решать вам. ВС нужно удерживать с начислений начиная с 01.08.2014

Я тоже так считаю, тем более он с 3 августа.
Всім дякую за поради.
Quote
GLORIA777
Лікарняний лист з 08.07.14 по 01.08.14 включно. Дякую
Какая дата составления протокола?

Налоговая консультирует, что если начислили после 3.08 доходы за период до 3.08, то они подлежат удержанию ВС
Quote
Marina D.
Quote
GLORIA777
Лікарняний лист з 08.07.14 по 01.08.14 включно. Дякую
Какая дата составления протокола?

Налоговая консультирует, что если начислили после 3.08 доходы за период до 3.08, то они подлежат удержанию ВС
Дата протокола та заяви-розрахунку не має значення, ось знайшла темку http://club.dtkt.com.ua/read.php?13,1543382, дякую автору. Тому вирішила липневі лік. не обкладати , бо нарахувала їх 31.07.14 (від працівника знала, що лікарняний не закрит) і в звіті ЄСВ він відображен за липень, а от лікарняний за 01.08. підлягає утриманню ВЗ, бо нарахувала 29.08.14. Ось якось так, сподіваюсь вірно.
как можно начислить пособие 31.07 если БЛ закрыт 01.08?
Марина Д +1

статья по ссылочке - это частное мнение автора. налоговики консультируют, что по начислению больничных - а больничные начисляются только после заседания комиссии, так что дата протокола комиссии имеет значение. 31.07 вы ничего не можете начислить, не имея протокола на руках, а протокол без больничного быть не может. или у вас 2 больничных листа?
Quote
Marina D.
как можно начислить пособие 31.07 если БЛ закрыт 01.08?
Невже це порушення? Вже 01.08 я знала що лікарняний закрит, а дата 31.07 мається на увазі закриття місяця, можливо невірно висловилась. Я навіть знаю, що деякі бухгалтери (звісно знаючи на 100% що працівники дійсно на лікарняних і без усіляких порушеннь) даже без лікарн. листків нараховують, щоб людина не сиділа без грошей(особливо коли вони так потрібні на лікування). Виправте мене будь ласка, якщо я неправа, може щось невірно зрозуміла.
Конечно нарушение. Начислять больничный можно только после протокола комиссии.
Quote
RAT
Марина Д +1

статья по ссылочке - это частное мнение автора. налоговики консультируют, что по начислению больничных - а больничные начисляются только после заседания комиссии, так что дата протокола комиссии имеет значение. 31.07 вы ничего не можете начислить, не имея протокола на руках, а протокол без больничного быть не может. или у вас 2 больничных листа?
Дякую, після всіх висловлень, дійшла висновку, що краще заплатити, але з якого рахунку? Зі свого чи спец рахунку? А те, що в звіті ЄСВ я показала їх за липень( податки сплачені до 20.08), це порушення? Ще раз дякую.
По идее, поскольку ВС удерживается из суммы б/л, нужно его платить со спецсчета, чтоб на руки была сумма за минусом ВС.
То, что показали б/л в отчете за июль - нарушение, но не смертельное, ИМХО.
Quote
То, что показали б/л в отчете за июль - нарушение, но не смертельное, ИМХО.
До чого треба готуватися?sad smiley
Даже не знаю. С одной стороны - заполнено неправильно, с другой стороны - никто от этого не пострадал, обязательство не занижено.
Quote
Blick
Даже не знаю. С одной стороны - заполнено неправильно, с другой стороны - никто от этого не пострадал, обязательство не занижено.

Дякую.
Може в когось ще є якісь поради? Буду дуже вдячна.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000417