Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Допоможіть з Додатком 4 при зміні прізвища

Відправлено користувачем cezaryulia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, шановні бухгалтера!
Зміна прізвища робітниці, як правильно заповнити Додаток 4.
В табл.5
верхня строка старе прізвище з датою закінчення (коли написали наказ)
нижня строка нове прізвище з датою початку

Медок показує, що виникла помилка - так як двічі одна і таж строка.

Як тоді табл.6 заповнити, якщо напишу нове прізвище і кількість перебування у трудових відносинах повну кількість календарних днів, тоді пише помилку, що несходиться з даними по табл.5.

чи написати старе прізвище з кількістю каледарних днів відповідно табл. 5
та нове прізвище з кількістю днів по таблиці 5
Я в табл. 5 писала строчку с новой фамилией. Про начало и окончание трудовых отношений отметок не делала. А в 6 - полный месяц на новой фамилии.
Quote
Anyutko
Я в табл. 5 писала строчку с новой фамилией. Про начало и окончание трудовых отношений отметок не делала. А в 6 - полный месяц на новой фамилии.
Медок звіт пропустив?


именно так- просто новая фамилия. И даже просрочки не бывает- в ПФ по тел сказали, что писать новую, когда документ есть на руках- типа на ксерокопии поставьте копия верна, подпись буха, и дату
Чи необхідно подавати коригуючі звіти, якщо в таблиці 6 звітності з ЄСВ невірно вказувались ім’я та по батькові працівника?

Якщо працівник і надалі працює на підприємстві чи звільнився та працює на іншому підприємстві, то виправлення у звітність можна не вносити, оскільки інформація про суми нарахованого доходу і ЄСВ «прив’язані» до номеру облікової картки застрахованої особи (ідентифікаційного коду) і враховуються за даними останнього звіту. І тільки якщо працівник звільнився і звернувся за призначенням пенсії, то слід зробити виправлення за останній звітний місяць, тобто подати таблицю 6 додатка 4 на цю особу: тип «скасовуюча» із зазначенням невірних даних; тип «початкова» з вірними даними.

те з саме стосується прізвища
Quote
Дімцьом
Чи необхідно подавати коригуючі звіти, якщо в таблиці 6 звітності з ЄСВ невірно вказувались ім’я та по батькові працівника?

Якщо працівник і надалі працює на підприємстві чи звільнився та працює на іншому підприємстві, то виправлення у звітність можна не вносити, оскільки інформація про суми нарахованого доходу і ЄСВ «прив’язані» до номеру облікової картки застрахованої особи (ідентифікаційного коду) і враховуються за даними останнього звіту. І тільки якщо працівник звільнився і звернувся за призначенням пенсії, то слід зробити виправлення за останній звітний місяць, тобто подати таблицю 6 додатка 4 на цю особу: тип «скасовуюча» із зазначенням невірних даних; тип «початкова» з вірними даними.

те з саме стосується прізвища
Это откуда? Моей сотруднице по причине ошибки в отчестве не давали пособие по безработице, пока я не сдала по ней скасовуючу/початкову помесячно за 3 года.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032400000000002