Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декретні - утримано ПДФО і ВЗ

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Давно не нараховувала декретних... добре не розібралась і при виплаті допомоги по вагітності і пологах утримала з цієї допомоги ПДФО і ВЗ... як тепер виправитись і які будуть наслідки по штрафах??? confused smiley
1. Доплачиваете мамочке разницу в виде удержанных налогов. Логичнее со счета 2600, на счету соцстраза денег же уже нет.
2. Если за этот период уже отчитались по 1ДФ, сдаете уточненку. В БУ делаете корректировки-бухсправка.
3. Если сумма переплаченного НДФЛ и ВС материальна для Вашего пр-тия, пишите письмо на возврат, шансы есть. Но, если уйдет в начисления в течение 10-12 мес, я бы оставила.

по штрафам - не думаю, что соцстрах отштрафует, Вы же наверняка в течение вменяемого промежутка времени нашли и исправили. Теоретически есть штрафы за нецелевое использование, но пусть сами ищут и считают.
varvara_26 Дякую!!!
Виплата була у листопаді... не так вже й давно... Тепер думаю як показати цю переплату у 1-ДФ, так щоб не дуже пальоно було... по ПДФО ми вже все заплатили за 4 квартал, а цієї переплати нам вистачить на два місяці...


Quote
Нечемнуся
varvara_26 Дякую!!!
Виплата була у листопаді... не так вже й давно... Тепер думаю як показати цю переплату у 1-ДФ, так щоб не дуже пальоно було... по ПДФО ми вже все заплатили за 4 квартал, а цієї переплати нам вистачить на два місяці...
так и не надо показывать в 1-ДФ эту переплату, начислено=выплачено, а переплату просто учитывайте при дальнейших перечислениях
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026400000000004