Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Додаток 4 на мобилизованного

Відправлено користувачем zanin 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.Заполняю средний зарабок мобилизованного в табл.6 согласно инструкции отдельной строчкой,мне пишет ошибку "Вже існує запис з повним співпаданням реквізитів". Может кто-то сталкивался?
Неужели никто не сдавал?
Можливо вже був запис - перегляньте уважно...
А за який місяць ви показуєте?!?!?! може там якась
нестиковка...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Да,запис був.Я же показывала з/пл за отработанное время в одной строке и средний заработок в другой.В среднем заработке не показывала кол-во дней и и не показывала взносы.
я не сдавала, но может нужно одной строкой указать.
В Письме ПФУ от 16 июля 2014 года № 18834/05-10 пишут,что двумя.
У меня таже проблема (показала 2 строками 1-з/п за отработанное время;2-сред. з/п, за дни мобилизации, я думаю будет правильным во 2 строке заполнить гр.9 - код категории, но какой код ставить не знаю позвонила в справочною ответили, что такой вопрос существует, но ответа еще нету...
У разі, якщо період мобілізації або перебування працівника на військових зборах знаходиться в межах одного місця, то середня заробітна плата, нарахована за цей час, відображається разом із заробітною платою за такий звітний місяць. [buhgalter911.com]
Это , я так понимаю, в случае, если работник вернулся через месяц и приступил к работе, но в моем случае работник отработал до 20 августа и его мобилизовали на неопределенный строк, так что это письмо скорей всего неуместно в нашем случае.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033000000000005