Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Отчет 1ДФ

Відправлено користувачем Oksi1221 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Отчет 1ДФ
Здраствуйте! Так случилось что в отчете за 2 квартал укалали зп насчитан. и уплоченную одинаковие суми, но на самом деле уплочено именно в 2 квартале было меньше, поскольку остальная сума була уплочена в июле. Как быть в такой ситуации? Нужно ли подавать уточненку или так пронесет? Спасибо!
Re: Отчет 1ДФ
Якшо ви в липні виплатили червневу зарплату, то для звіту
1-ДФ вона вважаєцця виплаченою і ви все вірно показали...
так шо не переймайтесь...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Отчет 1ДФ
А хіба потрібно показувати не фактично виплачену зп?


Re: Отчет 1ДФ
Потрібно, але саме для 1-ДФ така зарплата не
являєцця заборгованістю...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Отчет 1ДФ
ПОРЯДОК
заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку

...
3.3. У графі 3 "Сума виплаченого доходу" відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.

Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена в лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена в березні), за березень (нарахована в березні та виплачена у квітні).
...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Отчет 1ДФ
Quote
Oksi1221
А хіба потрібно показувати не фактично виплачену зп?
Доборго дня.
гр 3=3а. показуєте нараховану.
А підскажіть будь ласка. якщо я виявила, що в 2009р. в 1-ДФ не показала новорічні подарунки і зараз подати уточнюючу, то це тягне за собою штраф на 510,00?
Re: Отчет 1ДФ
Quote
Шустрик
ПОРЯДОК
заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку

...
3.3. У графі 3 "Сума виплаченого доходу" відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.

Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена в лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена в березні), за березень (нарахована в березні та виплачена у квітні).
...

Спасибо!
Re: Отчет 1ДФ
Quote
GLORIA777
Quote
Oksi1221
А хіба потрібно показувати не фактично виплачену зп?
Доборго дня.
гр 3=3а. показуєте нараховану.
А підскажіть будь ласка. якщо я виявила, що в 2009р. в 1-ДФ не показала новорічні подарунки і зараз подати уточнюючу, то це тягне за собою штраф на 510,00?

в 2009 р. цих штрафів ще не було, але я б не виправляла нічого. хай найдуть спочатку.
Re: Отчет 1ДФ
Quote
rainy_days
Quote
GLORIA777
Quote
Oksi1221
А хіба потрібно показувати не фактично виплачену зп?
Доборго дня.
гр 3=3а. показуєте нараховану.
А підскажіть будь ласка. якщо я виявила, що в 2009р. в 1-ДФ не показала новорічні подарунки і зараз подати уточнюючу, то це тягне за собою штраф на 510,00?

в 2009 р. цих штрафів ще не було, але я б не виправляла нічого. хай найдуть спочатку.

Очікується перевірка ССзТВП будуть дивитись 1-ДФ, краще ж виправити до перевірки?
Re: Отчет 1ДФ
А яке відношення соц.страх має до ПДФО?!?!?!
Не змішуйте грішне з праведним... вони можуть
перевіряти лікарняні, якшо у вас були або путівки winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Отчет 1ДФ
ФСС з ТВП 1ДФ не смотрят, и даже отчет по ЕСВ не смотрят )
Re: Отчет 1ДФ
Quote
Шустрик
А яке відношення соц.страх має до ПДФО?!?!?!
Не змішуйте грішне з праведним... вони можуть
перевіряти лікарняні, якшо у вас були або путівки winking smiley
Оце і мене здивувало, Як прийшло повідомлення, я їм зателефонувала, розпитувала що та як, вони казали те-се і спитали чи були подарунки, кажу: "так", вони мені:"треба буде 1-дф", мабуть будуть перевіряти чи відображені вони. У когось було таке?
І знову запитання що до уточнюючої: чи буде штраф 510?
Re: Отчет 1ДФ
по 1дф никто не смотрит графы выплачено и перераховано
Re: Отчет 1ДФ
Quote
GLORIA777
спитали чи були подарунки, кажу: "так", вони мені:"треба буде 1-дф", мабуть будуть перевіряти чи відображені вони. У когось було таке?
І знову запитання що до уточнюючої: чи буде штраф 510?

это что-то новое.
1ДФ - не в компетенции ФСС, тем более штрафовать за 1ДФ, если не показали подарки.
я бы не подавала уточненку за 2009г. по необлагаемым доходам.
Re: Отчет 1ДФ
Quote
Marina D.
Quote
GLORIA777
спитали чи були подарунки, кажу: "так", вони мені:"треба буде 1-дф", мабуть будуть перевіряти чи відображені вони. У когось було таке?
І знову запитання що до уточнюючої: чи буде штраф 510?

это что-то новое.
1ДФ - не в компетенции ФСС, тем более штрафовать за 1ДФ, если не показали подарки.
я бы не подавала уточненку за 2009г. по необлагаемым доходам.
Дякую, а якщо ФСС зачепиться за це. що може "світити"?
Re: Отчет 1ДФ
формально ничего.
говорю же 1ДФ - не в их компетенции.
если что, говорите что это необлагаемый доход, а в 1ДФ указываются доходы и налог удержанный засчет таких доходов )
побольше уверенности!
Re: Отчет 1ДФ
Quote
Marina D.
формально ничего.
говорю же 1ДФ - не в их компетенции.
если что, говорите что это необлагаемый доход, а в 1ДФ указываются доходы и налог удержанный засчет таких доходов )
побольше уверенности!
Дякую !
Re: Отчет 1ДФ
Глория, лучше сконцентрируйте внимание на БЛ, расчетах, протоколах и табелях. Все ли верно.
я например на последней проверке погорела на двух табелях )
Re: Отчет 1ДФ
Quote
Marina D.
Глория, лучше сконцентрируйте внимание на БЛ, расчетах, протоколах и табелях. Все ли верно.
я например на последней проверке погорела на двух табелях )
Quote
я например на последней проверке погорела на двух табелях )
А що саме (якшо можна)?в нас пятиденний робочий тиждень.
Re: Отчет 1ДФ
в одном табеле стояли рабочие дни, человек болел, хоть зарплаты и дней не было в ведомости начисления .
в другом табеле стояли 8-ки вместо 4-ок часов
за тот период табеля делал другой человек, а я не досмотрела и не проверила перед проверкой, тогда не до этого было (
Re: Отчет 1ДФ
а также по подаркам должны быть накладные и ведомости получения
Re: Отчет 1ДФ
Quote
Marina D.
в одном табеле стояли рабочие дни, человек болел, хоть зарплаты и дней не было в ведомости начисления .
в другом табеле стояли 8-ки вместо 4-ок часов
за тот период табеля делал другой человек, а я не досмотрела и не проверила перед проверкой, тогда не до этого было (
Дякую, Вам! Ще раз все перевірю, по подарункам свідоцтва дітей є, протоколи є, накладна та відомість є.
Re: Отчет 1ДФ
У нас требовали еще ведомость на списание подарков
Re: Отчет 1ДФ
Про 1-ДФ за 2009рік,можна сказати що податкова перевірила і пройшло 3роки ,ви все знищили або десь в архіві.Тим більше 3 роки пройшло по 1ДФ срок позовної минув штраф не можуть виписати.Я би їм взагалі 1дф не давала,це не їх документ і не підлягає перевірці ними.
Re: Отчет 1ДФ
А разве 1дф можна списать? У нас архив не захотел, сказали, что постоянного хранения.
Re: Отчет 1ДФ
Quote
Anyutko
А разве 1дф можна списать? У нас архив не захотел, сказали, что постоянного хранения.
Щось вперше таке чую,що податкова звітність постійного зберігання.Я думаю,що в любому випадку це податкова звітність і вони до неї ніякого відношення не мають.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000552