Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Неправильна назва в податковій

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Передивилася податкові накладні за попередні періоди, виявила податкові накладні з неправильно скороченою назвою нашого підприємства. Що робити???
А что в уставе не прописано сокращенное название вашего предприятия?

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Прописано, але нам давали п/н, н/д КП скорочують, далі слово повністю, потім знов якісь скорочення, або навіть в скороченій назві в нас пишеться м.Києва, а там такого не зазначено, загалом не така назва яу в статуті!!!


якщо маєте час і можливість, то краще звичайно такі податкові замінити, тому що якщо виявлять їх при перевірці, то можуть зняти податковий кредит
Насколько я знаю то название предприятия должно соответствовать тому как написано в уставе. Если написано в нн что -то не так, то лдучше конечно переделать. А зачем вообще принимать такие нн?

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
А це ж потрібно замінити тільки паперовий вигляд податкової???
ну да

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Доброго дня!
А як виправити таку проблему: в травні ми виписали податкову накладну на авансовий платіж не на того контрагента і тільки тепер побачили цю помилку, коли потрібно повернути кошти правильному контрагенту. В ЄРПН под. накл. не реєстрували
Доброго дня!
А як виправити таку проблему: в травні ми виписали податкову накладну на авансовий платіж не на того контрагента і тільки тепер побачили цю помилку, коли потрібно повернути кошти правильному контрагенту. В ЄРПН под. накл. не реєстрували
Quote
Gala-O
Доброго дня!
А як виправити таку проблему: в травні ми виписали податкову накладну на авансовий платіж не на того контрагента і тільки тепер побачили цю помилку, коли потрібно повернути кошти правильному контрагенту. В ЄРПН под. накл. не реєстрували
Я так понимаю в деке по ндс вы не того показали, наверное уточненку подать

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Так, в декларації не той, А в уточнюючій подавати дод. 5 неправильний з "-" і правильний з"+" а коригування потрібно? і чи потрібно виписати податкову на правильнеого контрагента
Передрукуйте ПН на правильного контрагента і просто
виправте в поточному реєстрі: неправильного показуєте
з мінусом, а правильного з плюсом і дати такі ж як в
травневому реєстрі... і коригування не обов'язково подавать...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А дод. 5 потрібно подавати чи тільки реєстр?
Так в додатку 5 воно ж і відобразицця коли формуватимете деку...
Я роблю реєстр в 1-Сці, імпортую в Медок і на основі реєстру
формую і додатки і деку, то в мене все попадає куди треба...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А як подавати реєстр? Зараз, чи в реєстрі за вересень відобразити правильного і неправильного контрагента з "+" і "-" відповідно?
Я ж написала в поточному - будете подавати за вересень,
все і зробите...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ще мені потрібно зняти зобов"язання за серпень, в цьому випадку також уточнюючу декларацію і дод. 5 потрібно подавати і податкову з "-" в реєстрі за вересень?
Нет, уточненка за май тоже нужна, т.к. меняется майский додаток 5. В самой уточненке по итогу будет ноль, к ней додаток 5, неправильный контрагент с минусом, правильный с плюсом. А в реестре сентябрьском изменения внести, если до конца сентября уточненку подадите, добавив к виду документа букву У.
Добрый день! Мы ошиблись в названии покупателя в одной букве - вместо "о" написали "а". И с таким неправильным названием фирмы мы зарегистрировали налоговую накладную. Подскажите пожалуйста, что нам теперь делать?
Назви в реєстрі там мало хто читає, відслідковують по ІПН,
виправте в роздрукованому варіанті та й по всьому...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо большое, Шустрик!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040299999999999