Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не проводилася індексація, які діїї

Відправлено користувачем GLORIA777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго дня, не була проведена індексація робітнику . З/п з січня 2014 1900,00. як зараз мені нараховувати компенсацію і взагалі, що робити?
Проиндексируйте зарплату за нужные месяцы и включите в сентябрь. В отчете по ЕСВ разбейте суммы индексации по месяцам.
цікаво а де в звіті по єсв показується індексація?


Как где? Там же, где и зарплата.
сума загальна=зп + індексація....де йде розбивка по місяцях? хіба уточненку подавати
Зачем уточненку, несколькими строками показать зарплату по месяцам.
я бы просто провел индексацию сейчас и даже не показывал по разным месяцам
Quote
kasaetsa
Проиндексируйте зарплату за нужные месяцы и включите в сентябрь. В отчете по ЕСВ разбейте суммы индексации по месяцам.

тобто, нарахування за вересень:
1) 1900,00 з/п за вересень
2) 143,72 индекс. вересень
3) 34,10 индекс. травень
4) 75,52 индекс. червень
5) 124,24 индекс. липень
6) 124,24 индекс серпень
Разом за вересень: 2401,82

Чи потрібно на невчасно нараховану індексацію (за 05,06, 07,08 місяці) щось донараховувати (типа пені)?

Чи вірно я зрозуміла по звіту ЄСВ:
на одного працівника заповнюємо 5 рядків
1) нарах. за вересень : категорія 1; тип нарахувань 1; місяц.рік 09.2014;з/п 2043,72; ЄСВ 73,57
2)индекс травень: категорія 1; тип нарахув ?; місяць рік 05.2014; з/п 34,10; ЄСВ1,23
3) индекс червень: категорія 1; тип нарахув ?; місяць рік 06.2014; з/п 75,52; ЄСВ 2,72
4)индекс липень: категорія 1; тип нарахув ?; місяць рік 07.2014; з/п 124,24; ЄСВ 4,47
5)индекс червень: категорія 1; тип нарахув ?; місяць рік 08.2014; з/п 124,24; ЄСВ 4,47

Чи не можна в звіті за вересень одним рядком з/п за вересень та всі донараховані суми іидексації?
За 2 квартал 1-ДФ здана без індексації, будуть розбіжності.
Чи не можна в звіті за вересень одним рядком з/п за вересень та всі донараховані суми іидексації?

//

я именно это и советую сделать. это начисление этого месяца. Нету оснований разделять его по месяцам в ЕСВ, или пусть докажут
Quote
Котег :-)
Чи не можна в звіті за вересень одним рядком з/п за вересень та всі донараховані суми іидексації?

//

я именно это и советую сделать. это начисление этого месяца. Нету оснований разделять его по месяцам в ЕСВ, или пусть докажут
Дякую.
Чи потрібно на невчасно нараховану індексацію (за 05,06, 07,08 місяці) щось донараховувати (типа пені)?
[zakon4.rada.gov.ua]
4. У разі несвоєчасної виплати сум індексації грошових доходів громадян провадиться їх компенсація відповідно до законодавства.




[zakon4.rada.gov.ua]

Стаття 2. Компенсація громадянам втрати частини доходів у
зв'язку з порушенням строків їх виплати (далі - компенсація)
провадиться у разі затримки на один і більше календарних місяців
виплати доходів, нарахованих громадянам за період починаючи з дня
набрання чинності цим Законом.
Стаття 3. Сума компенсації обчислюється шляхом множення суми
нарахованого, але не виплаченого громадянину доходу за відповідний
місяць (після утримання податків і обов'язкових платежів) на
індекс інфляції в період невиплати доходу (інфляція місяця, за
який виплачується доход, до уваги не береться).
компенсация начисляется если доходы были начислены, но не выплачены.
т.к. индексация начисляется в текущем месяце за предыдущие, о компенсации речи нет
Нет, компенсация будет, т.к. индексация не выплачена в срок, независимо от факта начисления
Quote
Marina D.
компенсация начисляется если доходы были начислены, но не выплачены.
т.к. индексация начисляется в текущем месяце за предыдущие, о компенсации речи нет
Так по этой логике можно и з/п не начислять...
Quote
Kisulya
Quote
Marina D.
компенсация начисляется если доходы были начислены, но не выплачены.
т.к. индексация начисляется в текущем месяце за предыдущие, о компенсации речи нет
Так по этой логике можно и з/п не начислять...
кот не выплачена
Quote
Котег :-)
[zakon4.rada.gov.ua]
4. У разі несвоєчасної виплати сум індексації грошових доходів громадян провадиться їх компенсація відповідно до законодавства.




[zakon4.rada.gov.ua]

Стаття 2. Компенсація громадянам втрати частини доходів у
зв'язку з порушенням строків їх виплати (далі - компенсація)
провадиться у разі затримки на один і більше календарних місяців
виплати доходів, нарахованих громадянам за період починаючи з дня
набрання чинності цим Законом.
Стаття 3. Сума компенсації обчислюється шляхом множення суми
нарахованого, але не виплаченого громадянину доходу за відповідний
місяць (після утримання податків і обов'язкових платежів) на
індекс інфляції в період невиплати доходу (інфляція місяця, за
який виплачується доход, до уваги не береться).
Допоможіть будь ласка з розрахунком компенсеції, Якщо вся сума ненарахованої вчасно компенсації та звісно ж невиплаченої за 05,06,07,08 місяці 448,10 грн. буде донарахована в вересневу з/п та виплачена ,на який індекс множити, щось я заплуталасьsad smiley
вы не сможете всю на индекс умножить, надо каждую за каждый месяц индексировать задержку, потому что в каждом разная задержка. вам тока 5,6,7 надо индексировать задержку. 8й будем считать что не больше чем за месяц задержали
У меня пенсионный при проверке, ковыряли каждый месяц, тоже была доначислена индексация за несколько месяцев, а в 1ДФ в месяце начисления, т.е. сентябрь.
Quote
Котег :-)
вы не сможете всю на индекс умножить, надо каждую за каждый месяц индексировать задержку, потому что в каждом разная задержка. вам тока 5,6,7 надо индексировать задержку. 8й будем считать что не больше чем за месяц задержали
Доброго дня, перевірте будь ласка нарахування компенсації:
індексація за травень 34,10 *1,01 коєф інф черв*1,004 к.і. липень*1,008 к.і серпень-34,1= 0,76 сума компенс за травень
за червень 75,52*1,004 к.і. липень*1,008 к.і. серпень -75,52=0,91 компенс. за червень
за липень 124,24*1,008 к.і за серпень -124,24 =0,99 компен. за липень
Чи за ті місяці я взяла коєф. інфл?
Quote
Сума компенсації обчислюється шляхом множення суми
нарахованого, але не виплаченого громадянину доходу за відповідний
місяць (після утримання податків і обов'язкових платежів) на
індекс інфляції в період невиплати доходу (інфляція місяця, за
який виплачується доход, до уваги не береться).


Ще питання компенсацію нараховувати на всю суму індексації, чи на суму після виплати податків (ЄСВ, ПДФО,ВЗ), тобто "чисту" наруки..наприклад: індкс. за травень 34,10*3,6%=1,23 ЄСВ
34,10*1,5%=,51 ВЗ
(34,10-1,23)*15%=4,9 ПДФО
34,10-1,23-5,1-4,9=27,46 до виплати
Тобто компенс. нарахов. на 34,10 чи на 27,46?
Вибачте за стільки запитань, але в мене ніколи не було розрахунку компенсаціїї. тому хочу розібратися. Дякую.
Quote
kasaetsa
У меня пенсионный при проверке, ковыряли каждый месяц, тоже была доначислена индексация за несколько месяцев, а в 1ДФ в месяце начисления, т.е. сентябрь.
А в звіті ЄСВ як відображали?

І встає ще одне питання в липні та серпні працівнику було нараховано меньше 1710,00 і була застосована соц. пільга. а якби була проведена індексація то нарахування вже не підпадають под ПСП., це порушення?
Quote
GLORIA777
Quote
kasaetsa
У меня пенсионный при проверке, ковыряли каждый месяц, тоже была доначислена индексация за несколько месяцев, а в 1ДФ в месяце начисления, т.е. сентябрь.
А в звіті ЄСВ як відображали?

І встає ще одне питання в липні та серпні працівнику було нараховано меньше 1710,00 і була застосована соц. пільга. а якби була проведена індексація то нарахування вже не підпадають под ПСП., це порушення?

В отчете табл. 6 тип нарахувань 2, місяць 7 сумма индексации, ЕСВ

Соц.льготу можно откорректировать по итогу года при перерасчете НДФЛ. В данном случае это не нарушение, если потом будет откорректировано. Хотя, я не ждала конца года и корректировала все текущим кварталом. После сдачи 1ДФ замечаний не было, при закрытии предприятия вопрос не поднимался. Но все индивидуально.
Получается, что если ЗП с начисленной индексацией превышает сумму 1710грн, то НСЛ не применяется?
и еще вопрос: на сумму индексации тоже начисляется военный сбор?
ketka, да на оба вопроса.
Я вот тоже расслабилась и забыла про индексацию((((
ЗП сотрудника 1300грн.
Индексация, к-рую надо доначислить в этом месяце:
май=36,54
июнь=77,95
июль=126,67
август=126,67
начислить индексацию за сентябрь=146,16
Итого сумма ЗП выходит 1813,99. Т.е. по идее не могу применить НСЛ к доходу.
Если бы индексация начислялась вовремя, то НСЛ применялась бы, т.к. зарплата получалась бы меньше 1710.
Как поступить в этой ситуации? Возможно сейчас на ЗП 1813,99грн начислить 15% НДФЛ, а потом в декабре при перерассчете вернуть сотруднику излишне удержанное?
Quote
kasaetsa
Quote
GLORIA777
Quote
kasaetsa
У меня пенсионный при проверке, ковыряли каждый месяц, тоже была доначислена индексация за несколько месяцев, а в 1ДФ в месяце начисления, т.е. сентябрь.
А в звіті ЄСВ як відображали?

І встає ще одне питання в липні та серпні працівнику було нараховано меньше 1710,00 і була застосована соц. пільга. а якби була проведена індексація то нарахування вже не підпадають под ПСП., це порушення?

В отчете табл. 6 тип нарахувань 2, місяць 7 сумма индексации, ЕСВ

Соц.льготу можно откорректировать по итогу года при перерасчете НДФЛ. В данном случае это не нарушение, если потом будет откорректировано. Хотя, я не ждала конца года и корректировала все текущим кварталом. После сдачи 1ДФ замечаний не было, при закрытии предприятия вопрос не поднимался. Но все индивидуально.
Дякую!
Quote
ketka
Я вот тоже расслабилась и забыла про индексацию((((
ЗП сотрудника 1300грн.
Индексация, к-рую надо доначислить в этом месяце:
май=36,54
июнь=77,95
июль=126,67
август=126,67
начислить индексацию за сентябрь=146,16
Итого сумма ЗП выходит 1813,99. Т.е. по идее не могу применить НСЛ к доходу.
Если бы индексация начислялась вовремя, то НСЛ применялась бы, т.к. зарплата получалась бы меньше 1710.
Как поступить в этой ситуации? Возможно сейчас на ЗП 1813,99грн начислить 15% НДФЛ, а потом в декабре при перерассчете вернуть сотруднику излишне удержанное?
У Вас є право на ПСП
Quote
Итак, при проведении перерасчета работодатель:

1) уточняет (перепроверяет) месячные суммы заработной платы, начисленные (выплаченные, предоставленные) работнику в течение года с учетом сумм, которые были начислены непосредственно за соответствующие отчетные месяцы (отпускные, больничные и др.). Если в течение периода, за который производится перерасчет, осуществлялось доначисление сумм за предыдущие налоговые периоды (месяцы), то при проведении перерасчета суммы доначислений необходимо отнести к соответствующим месяцам, за которые проводилось доначисление (см. письмо ГНСУ от 19.02.2013 г. № 2972/0/51-12/17-1115 // «ОТ», 2013, № 8, с. 8). Если начислялись «переходящие» выплаты (отпускные и больничные), то в ходе перерасчета суммы таких выплат или их части необходимо отнести к соответствующим месяцам, за которые они были начислены (абзац третий п.п. 169.4.1 НКУ).

Тому що:
травень 1300+36,54=1336,54 Меньше 1710,00
червень 1300+77,95=1377,95 меньше 1710,11 і т.д.
Quote
GLORIA777
У Вас є право на ПСП
Тому що:
травень 1300+36,54=1336,54 Меньше 1710,00
червень 1300+77,95=1377,95 меньше 1710,11 і т.д.
Я понимаю,что если бы своевременно начислялась индексация,то была бы и НСЛ.
Но в сентябре я начисляю не только ЗП и индексацию за этот месяц, но и индексацию за май-август и выходит сумма 1813,99. Как быть в этом случае?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044999999999995