Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не проводилася індексація, які діїї

Відправлено користувачем GLORIA777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
ketka
Quote
GLORIA777
У Вас є право на ПСП
Тому що:
травень 1300+36,54=1336,54 Меньше 1710,00
червень 1300+77,95=1377,95 меньше 1710,11 і т.д.
Я понимаю,что если бы своевременно начислялась индексация,то была бы и НСЛ.
Но в сентябре я начисляю не только ЗП и индексацию за этот месяц, но и индексацию за май-август и выходит сумма 1813,99. Как быть в этом случае?
Будьте уважніші, я сама така, як прчитаю щось перший раз, не зовсім все зрозуміло. треба ще разок, а то і дваsmiling smiley
Quote
то при проведении перерасчета суммы доначислений необходимо отнести к соответствующим месяцам, за которые проводилось доначисление
Quote
GLORIA777
Quote
ketka
Quote
GLORIA777
У Вас є право на ПСП
Тому що:
травень 1300+36,54=1336,54 Меньше 1710,00
червень 1300+77,95=1377,95 меньше 1710,11 і т.д.
Я понимаю,что если бы своевременно начислялась индексация,то была бы и НСЛ.
Но в сентябре я начисляю не только ЗП и индексацию за этот месяц, но и индексацию за май-август и выходит сумма 1813,99. Как быть в этом случае?
Будьте уважніші, я сама така, як прчитаю щось перший раз, не зовсім все зрозуміло. треба ще разок, а то і дваsmiling smiley
Quote
то при проведении перерасчета суммы доначислений необходимо отнести к соответствующим месяцам, за которые проводилось доначисление
Вибачаюсь confused smileyя думала Ви маєте на увазі Перерахунок,я ж казала " с першого разу не...". А в вересні мабуть не застосовувати ПСП, апотім вже в грудні перерахувати,
Доброго дня! Важлива Ваша думка! Ящо людину було звільнено у червні і його з/пл не індексувалась, то вже пізно щось робити?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044099999999997