Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Вигідно купити обладнання

Відправлено користувачем olexandra 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, бухгалтери!
Допоможіть будь-ласка!
Вчора отримала запитання від засновника.
Хоче купляти станок із-за кордону для подальшого виготовлення продукції, з умовою, що розрахується він пізніше можливо і на протязі року. Іноземний постачальник на це згідний. ЧИ БУДУТЬ ТУТ ПОРУШЕННЯ ЩОДО ВАЛЮТНИХ ОПЕРАЦІЙ???

Питання в наступному:
ЯК КРАЩЕ КУПИТИ САМЕ ОБЛАДНАННЯ, ЩОБ БУЛО ШВИДКО І ВИГІДНО ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВА???
ЯК ОСНОВНИЙ ЗАСІБ І ПОСТАВИТИ НА БАЛАНС, ЧИ КУПИТИ ЗА ГОТІВКУ НА ФІЗИЧНУ ОСОБУ І ЗДАТИ В ОРЕНДУ СВОЄМУ Ж ТОВ???
ВНОСИТИ ЧИ НЕ ВНОСИТИ В СТАТУТНИЙ ФОНД?


Сподіваюсь на Вашу допомогу!!!
Буду дуже вдячна!
Сумбурчик якийсь...
1.ЧИ БУДУТЬ ТУТ ПОРУШЕННЯ ЩОДО ВАЛЮТНИХ ОПЕРАЦІЙ??? - не будуть
2.ЯК КРАЩЕ КУПИТИ САМЕ ОБЛАДНАННЯ, ЩОБ БУЛО ШВИДКО І ВИГІДНО ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВА??? - ??

Якщо ви платник ПДВ, то засновник може збільшити статутний фонд, купити валюту, привезти обладнання з Китаю, розмитнити, отримати вхідний ПДВ, посатвити на баланс, а потім амортизувати, отримувати прибутки та радіти життю...

другий варіант ваш директор(засновник) купляє як приватна особа обладнання, здає вам в оренду,та отримує оренднк плату (за мінусом ПДФО) що-місяця
і також радіє життю..
Дякую, але маю ще питання:

1 - чи обов'язково збільшувати статутний фонд? засновник - тільки 1. Можливо можна просто купити як основний засіб на 15 рах і потім ввести в експлуатацію???
2 - чи не буде тут виникати питання пов'язаних осіб?
3 - чи при імпорті не діє 90-денне обмеження по розрахунках?
4 - чи зможу я оплатити борг за обладнання пізніше ніж через 180 днів???


1. Якщо обігових вистачає, можете не збільшувати.
2.Ні, це не стосується контрольованих операцій, ІМХО
3. не діє, якщо ви не зробите переоплату
4 можете
4 - чи зможу я оплатити борг за обладнання пізніше ніж через 180 днів???

а вот тут вопрос, потому что сейчас ввели временное ограничение по валюте постановление НБУ 591 и не известно или не продлят потом это ограничение
От і я про теж саме.
Як можна обійти ось цю перешкоду, судячи з того що пише інтернет це серйозна перешкода для імпорту в Україну.
Quote
olesya2505
4 - чи зможу я оплатити борг за обладнання пізніше ніж через 180 днів???

а вот тут вопрос, потому что сейчас ввели временное ограничение по валюте постановление НБУ 591 и не известно или не продлят потом это ограничение
Прошу пардону, ввів в оману

по п.4 треба розрахуватись до 180 днів


"... зі здійснення платежів за імпортними договорами, за якими продукція була ввезена на територію України та здійснено митне оформлення на підставі ввізної митної декларації, дата оформлення якої перевищує 180 днів;"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031900000000001