Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Регистрация плательщиком НДС

Відправлено користувачем Marina buh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У нас объем операций привысил 300тыс. Но все эти операции попадают под освобождение от НДС по ст 5.1.9. Позвонили с налоговой, и утверждают, что мы все равно должны регистрироваться. Кто из нас прав.
2.3. Особа підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку у разі:

2.3.1. Коли загальна сума від здійснення операцій з поставки товарів (послуг), у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, що підлягають оподаткуванню згідно з цим Законом, нарахована (сплачена, надана) такій особі або в рахунок зобов'язань третім особам, протягом останніх дванадцяти календарних місяців сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування податку на додану вартість).
Автор Автор рядків:
-------------------------------------------------------
>
> 2., що підлягають оподаткуванню
> згідно з цим Законом, нарахована (сплачена,
> надана) такій особі або в рахунок зобов'язань
> третім особам, протягом останніх дванадцяти
> календарних місяців сукупно перевищує 300000
> гривень (без урахування податку на додану
> вартість).

Вот это именно я им и говорила, а они считают, что не подлежат налогооблажению операции по ст 3.2., А мы должны зарегистрироваться и подавать налоговые накладные с заполненой 4 строкой.


Операции по ст5 считаются облагаемыми, хоть и льготными.
Где написано, что они облагаемые. Если можно нормативнуб базу. я считаю, если они освобожденные, то они не облагаемые.
Лично мое мнение : освобождены от налогооблажения и не явлются облагаемые - разные понятия. Посмотрите декларацию по НДС, ваши операции - код.- 4. Не облагаемые- код.-3. Ваши операции попадают в 5.1 - думаю что налоговая права.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026700000000002