Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ННалоговій кредит без ПН

Відправлено користувачем вип 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уважаемые коллеги, подскажите, пожалуйста.
ГСМ приобрели за наличные, имеется НН и чек оплаты, но нет ПН.
Что в таком случае с налоговым кредитом? Не будет ли это поводом для снятия НК?
Заранее благодарна за ответ.
вы ж по чеку ставите кредит, но сумма вроде в чеке должна быть не больше 240 грн или что-то около, не помню
Ну то ж по чеку, якшо податкової нема, тоді не більше 240грн. з ПДВ.
А якшо податкова є то можна й більше і оприбуткувать, імхо, по чеку,
він же ж фіскальний надіюсь...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
Шустрик
Ну то ж по чеку, якшо податкової нема, тоді не більше 240грн. з ПДВ.
А якшо податкова є то можна й більше і оприбуткувать, імхо, по чеку,
він же ж фіскальний надіюсь...eye rolling smiley
Звичайно, чек фіскальний на 2145 грн, вказана кількість, загальна сума і сума ПДВ, є і податкова накладна, де вказана ціна за одиницю.
Вважаєте, можна не паритись на рахунок Прибуткової(видаткової) накладної?
Шановна Шустрик, у мене по ходу з'явилось ще одне запитання.
Може підкажете.Ніяк не придумаю, яку проводку можна зробити при розрахунку готівкою за ГСМ.
Мова йде про ФОП 3 гр з ПДВ, в якого НАЧЕБТО не ведеться бухоблік і НЧЕБТО нема каси,
Ну і ФОП що хоче те й робить зі своєю готівкою, хоче власними коштами оплачує ГСМ.
Тут і питання, якщо я роблю проведення Дт 631 Кт 3721 або Кт3775, то яким чином потім закрити ці рахунки, щоб це не здавалось фінансовою допомогою.У мене щось не виходить придумати щось розумне...)))
у этого ФОП есть наемники?

______________________________

Quote
Алька
у этого ФОП есть наемники?
Есть наемные водители,
а что это меняет?
Quote
вип
Шановна Шустрик, у мене по ходу з'явилось ще одне запитання.
Може підкажете.Ніяк не придумаю, яку проводку можна зробити при розрахунку готівкою за ГСМ.
Мова йде про ФОП 3 гр з ПДВ, в якого НАЧЕБТО не ведеться бухоблік і НЧЕБТО нема каси,
Ну і ФОП що хоче те й робить зі своєю готівкою, хоче власними коштами оплачує ГСМ.
Тут і питання, якщо я роблю проведення Дт 631 Кт 3721 або Кт3775, то яким чином потім закрити ці рахунки, щоб це не здавалось фінансовою допомогою.У мене щось не виходить придумати щось розумне...)))

Ви маєте на увазі проводку в 1-С?!?!?!
Ну можна ж самого ФОП поставити в 372,
а коли з р/рахунку знімати дохід, то закривати
ці суми...імхо...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
вип
Шановна Шустрик, у мене по ходу з'явилось ще одне запитання.
Може підкажете.Ніяк не придумаю, яку проводку можна зробити при розрахунку готівкою за ГСМ.
Мова йде про ФОП 3 гр з ПДВ, в якого НАЧЕБТО не ведеться бухоблік і НЧЕБТО нема каси,
Ну і ФОП що хоче те й робить зі своєю готівкою, хоче власними коштами оплачує ГСМ.
Тут і питання, якщо я роблю проведення Дт 631 Кт 3721 або Кт3775, то яким чином потім закрити ці рахунки, щоб це не здавалось фінансовою допомогою.У мене щось не виходить придумати щось розумне...)))

Ви маєте на увазі проводку в 1-С?!?!?!
Ну можна ж самого ФОП поставити в 372,
а коли з р/рахунку знімати дохід, то закривати
ці суми...імхо...
Так, саме в 1:С...Я теж так думаю, але він знімає значно менше, ніж витрачає,та ще й на зарплату...то ж буде сам собі винен все життя...)))
Дякую...
Ну і шо - це нікого не має хвилювати крім нього самого...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042900000000001