Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточнення ПДВ зобов"язань

Відправлено користувачем bukiper 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть будь ласка: донараховую податкові зобов"язання по ПДВ за липень 2014 р.(помилка) подаю уточнення як самостійний документ в листопаді . В 1с8.2 якщо виписую податкову накладну листопадом с поміткою уточненна то попадає в реєстр за листопад(ПНП у) . Чи правильно? Яким місяцем виписується податкова при донарахуванні податкових зобов"язань липнем чи листопадом ?
Июлем, но в самой НН ставите галочку "включается в уточняющий расчет".
Программа предложит указать уточняемый период и данные для реестра.
Тогда должно подтянуться правильно.



Что наоборот? Подскажите! каким месяцем выписывать налоговую?. если я ставлю 04.11.14 то попадает и в реестр и формируется уточненка за июль. Но меня берут сомнения контрагент спросит а почему налоговая ноябрем если акт в июле?
Посмотрела свою уточненку, корректировала кредит а не обязательства, там исправляется текущим месяцем, может я и погорячилась с советом. Попробуйте сделать как сказала tax_agent))
Делаю июлем ставлю галочку " включается в уточняющий расчет" уточняемый период - июль, данные для реестра ноябрь и не попадает в реестр ноября? Что делаю не так???
Поигралась с нашей пограммой, посмотрела как это будет выглядеть (надеюсь бухгалтер по реализации меня сильно не убьет))).
Получается. Налоговую выписываем (рисуем и не проводим) для покупателя как должна быть июлем вы ведь должны были ее выдать а включить в реестр забыли, потом копируем ее на дату на текущую и проводим, тогда она попадет в реестр как положено за ноябрь ставим галочку "включается в уточняющий расчет" период июль, графа "для реестра" номер который получился на накладной для покупателя и дата =дата на накладной для покупателя. Тогда вроде все формируется нормально.
Да спасибо когда формируєтся текущей датой то все проводится. на горячей линии сказали что контрагент втратив право на податковий кредит тому виправлення делается бухгалтерской справкой. т.е. на текущий момент формируем и включаем в уточненку и реестр.
я б не так робила...Я повинна була виписати в липні, то й виписую її в липні. Ця податкова лежатиме в липні і більше ніде! Просто подаю уточнення, бо податкова випадково не потрапила, куди слід - може збій був і вона випадково видалилася...Роблю вигляд, що вона в мене була там, де треба і лише в звіт, що я відправляла не потрапила...
Quote
bukiper
Да спасибо когда формируєтся текущей датой то все проводится. на горячей линии сказали что контрагент втратив право на податковий кредит тому виправлення делается бухгалтерской справкой. т.е. на текущий момент формируем и включаем в уточненку и реестр.


Чого втратив право? якщо ви виправитеся за липень, то чого ж покупець втратив право?
А в мене також питання...Але по кредиту! Якщо я "випадково" включила 8 листопада 2013 р. податкову накладну! Я ще встигаю ж здати уточнення? - тобто, "зняти" ту податкову і "посадити" іншу - шоб штрафу не було - в мене є чим замінити ту податкову??? наче ж 365 днів не пройшло і якщо я то зроблю сьогодні, наприклад, то це ж нормально по строкам???
Я правильно ж розумію?
Quote
bonyblu
А в мене також питання...Але по кредиту! Якщо я "випадково" включила 8 листопада 2013 р. податкову накладну! Я ще встигаю ж здати уточнення? - тобто, "зняти" ту податкову і "посадити" іншу - шоб штрафу не було - в мене є чим замінити ту податкову??? наче ж 365 днів не пройшло і якщо я то зроблю сьогодні, наприклад, то це ж нормально по строкам???
Я правильно ж розумію?
Краще сьогодні ,завтра до 08.11здати
Quote
wabaw111
Quote
bonyblu
А в мене також питання...Але по кредиту! Якщо я "випадково" включила 8 листопада 2013 р. податкову накладну! Я ще встигаю ж здати уточнення? - тобто, "зняти" ту податкову і "посадити" іншу - шоб штрафу не було - в мене є чим замінити ту податкову??? наче ж 365 днів не пройшло і якщо я то зроблю сьогодні, наприклад, то це ж нормально по строкам???
Я правильно ж розумію?
Краще сьогодні ,завтра до 08.11здати
Quote
wabaw111
Quote
bonyblu
А в мене також питання...Але по кредиту! Якщо я "випадково" включила 8 листопада 2013 р. податкову накладну! Я ще встигаю ж здати уточнення? - тобто, "зняти" ту податкову і "посадити" іншу - шоб штрафу не було - в мене є чим замінити ту податкову??? наче ж 365 днів не пройшло і якщо я то зроблю сьогодні, наприклад, то це ж нормально по строкам???
Я правильно ж розумію?
Краще сьогодні ,завтра до 08.11здати

сьогодні здам! просто я перепитую - не дивлячись на те, що я уточнюю листопад 13 р. в листопаді 14 р., головне ж щоб збереглося правло 365 днів? оце я перепитую! Бо цей УР я ж вже покажу в грудні, коли буду здавати листопад...
Я правильно ж розумію?[/quote]Краще сьогодні ,завтра до 08.11здати[/quote]

сьогодні здам! просто я перепитую - не дивлячись на те, що я уточнюю листопад 13 р. в листопаді 14 р., головне ж щоб збереглося правло 365 днів? оце я перепитую! Бо цей УР я ж вже покажу в грудні, коли буду здавати листопад...
УР ви здаєте сьогодні,а ПН в реєстр по -правильному повинні попасти в реєстр за листопад 2014р.И ви в жовтні нічого не уточнювали?Бо я здавала УР в жовтні,а ПН з позначкою У здала в реєстрі за 09,пройшло
Що ж до відображення такої ситуації у реєстрі виданих податкових накладних продавця, то потрібно звернути увагу на такі моменти. Виходячи з умов запитання, на дату виникнення ПЗ податкову накладну не було виписано. Тому скласти ПН та видати її покупцю на дату виявлення такої ситуації не вдасться. На жаль, покупець втратив свій податковий кредит (можливість подати заяву зі скаргою тут не розглядаємо). Але виходячи з умов п. 2 р. V Порядку №13401: «Якщо виправлення помилки потребує подання платником податку уточнюючого розрахунку, то до виду документа додається літера «У» (наприклад: ПНПУ). Крім того, запис щодо включення показників такого документа до уточнюючого розрахунку зазначається окремим рядком у рядку «З них включено до уточнюючих розрахунків за звітний період» Реєстру». Оскільки платник ПДВ не має права скласти ПН (адже вона складається у день виникнення ПЗ продавця), йому доведеться відобразити враховані суми ПЗ у реєстрі на підставі документа бухобліку — складеної ним бухгалтерської довідки. У графі 4 розділу I реєстру зазначається вид документа «БОУ» — уточнюючий документ бухгалтерського обліку.
Quote
wabaw111
УР ви здаєте сьогодні,а ПН в реєстр по -правильному повинні попасти в реєстр за листопад 2014р.И ви в жовтні нічого не уточнювали?Бо я здавала УР в жовтні,а ПН з позначкою У здала в реєстрі за 09,пройшло

мабуть недогледіли ...бо якщо здавали УР в жовтні, то повинні були це відобразити за реестр в жовтні, який будете подавати в листопаді за жовтень!
Quote
bukiper
Що ж до відображення такої ситуації у реєстрі виданих податкових накладних продавця, то потрібно звернути увагу на такі моменти. Виходячи з умов запитання, на дату виникнення ПЗ податкову накладну не було виписано. Тому скласти ПН та видати її покупцю на дату виявлення такої ситуації не вдасться. На жаль, покупець втратив свій податковий кредит (можливість подати заяву зі скаргою тут не розглядаємо). Але виходячи з умов п. 2 р. V Порядку №13401: «Якщо виправлення помилки потребує подання платником податку уточнюючого розрахунку, то до виду документа додається літера «У» (наприклад: ПНПУ). Крім того, запис щодо включення показників такого документа до уточнюючого розрахунку зазначається окремим рядком у рядку «З них включено до уточнюючих розрахунків за звітний період» Реєстру». Оскільки платник ПДВ не має права скласти ПН (адже вона складається у день виникнення ПЗ продавця), йому доведеться відобразити враховані суми ПЗ у реєстрі на підставі документа бухобліку — складеної ним бухгалтерської довідки. У графі 4 розділу I реєстру зазначається вид документа «БОУ» — уточнюючий документ бухгалтерського обліку.

а якщо вона була виписана, а ви її з технічних причин не відобразили в реєстрі? припустимо, що Ви набираєте реєстр вручну і пропустили...А покупцю поштою не дошло вчасно для відображення...???
якщо б вона була виписана в програмі то в рееєстр вона попала автоматично, а якщо в ручну то не співпали б податкові зобовязання по реєстру з податковою декларацією. А так її взагалі не виписали.
Quote
bukiper
якщо б вона була виписана в програмі то в рееєстр вона попала автоматично, а якщо в ручну то не співпали б податкові зобовязання по реєстру з податковою декларацією. А так її взагалі не виписали.

Ви вільні робити та, як самі вважаєте за потрібне! Але я Вам описую реальну ситуацію...Я колись експортувала з 1С на відправку і коли вже в медкові перевіряла чи просто відкривала, в мене видалився запис...А фактично він був!
тут інша ситуація. У вас при експорті видалився запис но в податковій декларації в податкових зобов"язаннях податкова попала, просто в реєстрі її не було. А в мене невиписана взагалі податкова.
Quote
bukiper
тут інша ситуація. У вас при експорті видалився запис но в податковій декларації в податкових зобов"язаннях податкова попала, просто в реєстрі її не було. А в мене невиписана взагалі податкова.

а хто Вам доведе протилежне - що її не було? Ви вставите її в липні, роздрукуєте реестр, підпишите керівником і скажете - дивіться, було! А при експорті не попало і потягло Деку...
А если я сдала все как полагается, но коригування до деки додаток 1 не сдала! т.е. была корректировка к налоговой накладной, в реестр она попала. А сам додаток к деке я не сдала! шо делать? при чем сама корректировка не повлияла на сумму ндс - я просто код ВЭД меняла!...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039699999999998