Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Потрібна порада по ПДВ

Відправлено користувачем Тамила 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь-ласка, Як краще зробити в такій ситуації : ми юр. особа , платники ПДВ , у звязку з останніми змінами в обліку ПДВ , є багато податкових накладних не проведених , і навіть якщо весь цей податковий кредит провести за ці 3 місяці (листопад- грудень) , все-одно буде мінус до сплати на кінець року. Як не втратити цей ПК , у звязку з тим . що з початку нового року цей мінус начеб-то уже я ніяк не зможу використати ??
А почему нельзя провести эти налоговые сейчас? Если они действительны и выписаны по всем правилам?
ну і що , що пдв мінусове буде?
всеодно всі дані відображені в декларація будуть і впевнена що якимось чином буде прописана схема перенесення "залишків".

не втрачати ж вам свій ПК.


Я їх і буду проводити зараз , але все-одно буде мінус на кінець року
Думате у Вас одной будет такая ситуация? Наверняка примут какой-то порядок.
Дуже на це сподіваюсь...
Усі сподіваємось...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Потрібна порада по ПДВ
Поделитесь со мной своими накладными, а то нам вечно не хватает confused smiley
Re: Потрібна порада по ПДВ
Этот НК не попадёт на лицевой счёт, но по итогам месяца он будет защитываться. Думаю нужно провести, чтобы потом вообще не потерять НК
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031400000000004