Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Опитування: Спрощений план рахунків

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги!

Цікавить інформація про популярність спрощеного плану рахунків серед малих підприємств.

Чи користуєтесь ви спрощеним планом:
[zakon1.rada.gov.ua]

Якщо так, то чи він зручний для роботи?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
нє, користуємся звичайним


товары - готовая продукция
сон рябой кобылы
Я тоже пользуюсь обычным. Взяла фирму, где пользовались упрощённым. Доработала до конца года и перешла на полный.
Мало того, что пользуюсь обычным, еще и веду учет по 8 и 9 классу счетов. Не стала вести 8 класс только у ООО единщика 5%, так статистика почему-то заставила его полную 1-підприємництво сдавать. С 8 классом ее было бы проще заполнить.
Пользуемся обычным
І я звичайним користуюсь...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую!
Шо ж ніхто спрощений не хоче? smiling smiley)

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
ИМХО, проще - не всегда лучше. Да и в основном все в 1С работают, а там план счетов обычный.
Quote
Blick
ИМХО, проще - не всегда лучше. Да и в основном все в 1С работают, а там план счетов обычный.
Так и есть !smiling smiley
И я пользуюсь обычным.
Переб"ю вашу одноголосність, я 8 клас рахунків взагалі не використовую winking smiley
Так не про 8-й і 9-й жиж клас мова... А про спрощений план
рахунків - це взагалі очінно хитромудра штукенція... grinning smiley winking smiley tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
тоже обычным пользуюсь
Пользуюсь обычным, т.к. в 1С бухгалтерии так проще.
Обычный. Не понимаю упрощенный совсем, не удобен, к тому же можно дорабатывать полный и не все счета его использовать...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041099999999999