Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зарегистрировал лишнюю НН. что с ней делать?

Відправлено користувачем buh_ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
прошляпил... зарегил НН по отгрузке, а у клиента была предоплата и НН уже раньше выдавалась.
получается лишняя НН, которая не должна была родиться.
как от нее теперь избавиться?
Ніяк ви від неї не позбавитесь. Просто ігноруйте її,
не показуйте в своїй звітності, зробіть вигляд ніби її
зовсім не було ну і не віддавайте покупцю, а якшо
вже віддали, то попередьте шо ви її не показуватимете
в звіті і в здохликів обов'язково виникнуть питання
відносно неї, якшо вони покажуть її в своїй деці...
Якшо при цьому порушиться нумерація - це не сама
страшна помилка...І ще порада - коли здохлики пришлють
вам запит з приводу цієї ПН - не ігноруйте, обов'язково
дайте відповідь шо це помилкова реєстрація...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вам нужно подать расчет корректировки к налоговой накладной. Сделайте ее на основании ошибочной накладной и проставите в колонке количество сумму с минусом, получаеться сторно. Учитывая, что ошибочная нн зарегистрирована, то просто не обращать на нее внимание и нигде не показывать, как советовал
Шустрик не выйдет. Зачем ждать действия от налоговиков, если можно исправить самостоятельно свою ошибку и спать покойно. Рк делаете в 2- х экз. и высылаете заказчику на подпись, один вам должны вернуть. Удачи.


А яка причина коригування - в законодавстві такої нема...
Це ж не зміна ціни, не повернення товару чи коштів...

Інших причин для РК в кодексі не прописано...eye popping smiley

Стаття 192. Особливості визначення бази оподаткування в окремих
випадках (порядок коригування податкових зобов'язань та податкового
кредиту)
192.1. Якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка
зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням
перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі,
яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати
товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника
та отримувача підлягають відповідному коригуванню.
( Пункт 192.1 статті 192 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3609-VI від 07.07.2011 )



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
у меня еще возникла идея. под эту сумму сделать отдельный договор. и попросить клиентов оплатить эту сумму отдельно. тогда по данному договору НН будет выписана по первому событию. и все будет гуд.
вот только в самой НН (бумажной) изменить номер договора на новый, а в реестре уже ж не изменишь. пусть так будет. я думаю номера договоров в НН сверять не будут.
думаю должно прокатить. я если и обнаружится не верный номер договора, то можна аргументировать что № дог-ра не обязательный реквизит.
как думаете прокатит?
Повністю погоджуюсь з Шустрик.Роз'яснення на цю тему були неодноразово. Якщо заереєстрована неправильно виписана податкова, її не "трогають". В реестрі своєму показуєте, ту що потрібно і надаєте пояснення податківцям, якшо буде запит.
Поддерживаю Шустрика

chrome://fastdial/content/fastdial.html

Приказ № 127 от 16.02.2012, вопрос 4
Для того щоб спати спокійно, несете лист, що вашим ПП чи ТОВ у Єдиному реєстрі податкових накладних була зареєстрована податкова накладна № від року (реєстраційний номер_________) з технічною помилкою. Просимо не враховувати дану податкову накладну у податковому обліку, оскільки податкова накладна, що містить помилкові показники, не вважається податковим документом. І все, не відображаєте ніде.ніяких питань ні у кого не буде. У мене була ситуація я неправильно виписала і зареєструвала, зробила такий лист, занесла, ніхто не турбував ніяякими запитами!!! не хвилюйтеся!


РК не можна виписувати оскільки ПН - нправильна!!!
Quote
rsn01
Для того щоб спати спокійно, несете лист, що вашим ПП чи ТОВ у Єдиному реєстрі податкових накладних була зареєстрована податкова накладна № від року (реєстраційний номер_________) з технічною помилкою. Просимо не враховувати дану податкову накладну у податковому обліку, оскільки податкова накладна, що містить помилкові показники, не вважається податковим документом. І все, не відображаєте ніде.ніяких питань ні у кого не буде. У мене була ситуація я неправильно виписала і зареєструвала, зробила такий лист, занесла, ніхто не турбував ніяякими запитами!!! не хвилюйтеся!


РК не можна виписувати оскільки ПН - нправильна!!!
Такая же ситуация и вопросик-нести с отчетностью или просто так в канцелярию сдать? Спасибо
Quote
rsn01
Для того щоб спати спокійно, несете лист, що вашим ПП чи ТОВ у Єдиному реєстрі податкових накладних була зареєстрована податкова накладна № від року (реєстраційний номер_________) з технічною помилкою. Просимо не враховувати дану податкову накладну у податковому обліку, оскільки податкова накладна, що містить помилкові показники, не вважається податковим документом. І все, не відображаєте ніде.ніяких питань ні у кого не буде. У мене була ситуація я неправильно виписала і зареєструвала, зробила такий лист, занесла, ніхто не турбував ніяякими запитами!!! не хвилюйтеся!


РК не можна виписувати оскільки ПН - нправильна!!!

так и сделаю, спасибо огромное
Я тоже письмо в канцелярию носила. Но думаю, что "ошибиться" еще раз и зарегить РК к не нужной налоговой очень даже можно. В этом случае технически в их базе все свернется в ноль. А в письме так и указать, мол дважды дурочка - НН и РК не принимать к сведению, как ошибочно зарегистрированные. В отчетности не отражать, как и советуют сдесь коллеги
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000361