Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відпускні

Відправлено користувачем sascha21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відпускні
Підскажіть.
Сьогодні нарахувала і виплатила зарплату.
Завтра буду нараховувати відпускні і виплачувати (відпустка з 01.12.2014р.)
Цікавить чи буде застосовуватись податкова соціальна пільга в розмірі 609 грн. при утриманні ПДФО з відпускних?
Тобто сьогодні я застосовула цю пільгу до зарплати, а завтра ще і до відпускних???
Re: Відпускні
Вы уже закрыли з/п за ноябрь? Или это аванс за ноябрь? НСЛ применяется только к з/п. К отпускным за декабрь (если только они не составляют весь м-ц), даже если вы знаете, что в итоге надо будет применять - нет. Не давно прочитала, что если рассчитываете з/п за
м-ц раньше последнего раб.дня (например, 29.12 за декабрь), то НСЛ тоже нельзя применять. Только при расчете з/п по концу м-ца
Re: Відпускні
Quote
Kumushka
Не давно прочитала, что если рассчитываете з/п за м-ц раньше последнего раб.дня (например, 29.12 за декабрь), то НСЛ тоже нельзя применять. Только при расчете з/п по концу м-ца
от лукавого это. хоть в журнале, хоть Кирш сказал. хотя он такого не скакжет. выдумки. есть НКУ и условия применения НСЛ.


Re: Відпускні
Quote
sascha21
завтра ще і до відпускних???
не получится, потому что льгота применяется к зарплате за месяц, т.е. за декабрь, а не отдельно к отпускным

Re: Відпускні
Re: Відпускні
доброго дня! якщо останній (24) день щорічної відпустки припадає на святковий то день відпустки переноситься на 25 день чи святковий вважається відпусткою???
Re: Відпускні
святковий день не є календарним
Re: Відпускні
Quote
ninamah
доброго дня! якщо останній (24) день щорічної відпустки припадає на святковий то день відпустки переноситься на 25 день чи святковий вважається відпусткою???
переноситься на 25.
Re: Відпускні
Доброго дня!!!
Вперше зіштовхуюсь з відпустками і зовсім запуталась. Мені треба відправити людину у щорічну відпустку на 24 кал.дні і у відпустку без збереження з/п на таку кількість днів, щоб цілий місяць його не було на роботі. Ну виплату відпуских, якщо щорісна відпустка буде з 01.08.2015 я прохлопала, то відправлю його спочатку у відпустку без збереження з/п а потім у щорічну. Можливо так?
Чи правильно я вирахувала дати відпустки (адже 24.08 вихідний)?
З 01.08 - 06.08 - відпустка без збереження з/п.
З 07.08 - 31.08 - щорічна оплачувана відпустка.

І ще питання Виплатити йому відпускні і податки по них я маю 4.08 чи 05.08 (тобто враховувати 7.08)?.
Re: Відпускні
Подскажите, пожалуйста!
Уплатила военный сбор с аванса-425,00*0,015=6,38
с отпускных-1307,28*0,015=19,61
Посчитала в конце месяца, сумма ВС с месячного дохода на 1 коп меньше, чем я уплатила
(1307,28+425)*0,015=25,98
Получается, я должна работнику 1 коп
Оставить это так или доплачивать?
Re: Відпускні
Quote
arcess
Подскажите, пожалуйста!
Уплатила военный сбор с аванса-425,00*0,015=6,38
с отпускных-1307,28*0,015=19,61
Посчитала в конце месяца, сумма ВС с месячного дохода на 1 коп меньше, чем я уплатила
(1307,28+425)*0,015=25,98
Получается, я должна работнику 1 коп
Оставить это так или доплачивать?
Вы это серьёзно?smiling smiley
Ну доудержите ВС за месяц, сделайте сумму 25,99, всё закроется.
Re: Відпускні
Які проводки мають бути при нарахуванні відпускних, але без створення резерву відпусток. Тобто відпустка нараховується і виплачується у серпні.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039700000000001