Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Credit note

Відправлено користувачем olga34 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Credit note
Підкажіть що таке Credit note, як воно працює?????
Re: Credit note
Дякую за інформацію.
А пікажіть, будь ласка, як бути з credit note вже після розмитнення та оплати товару.


Re: Credit note
у Вас взаимозачёт ....это были услуги или недостача товара?
Re: Credit note
ага, бартер у них smiling smiley
Оля34 напишите в личку или здесь почту - сброшу материал по кредит-ноте,
и ее тижолой сучности для бу и ну

Re: Credit note
та ні, це не бартер та не взаєморозрахунок. Постачальник поставив не той товар і проводить його заміну. Але домовились що транспротні витрати вони беруть на себе. Вони в інвойс включили транспорт а в догонку надали credit note. Розмитнення пройшло разом з ТВ і брокер каже що ми ще німцям винні цю суму.
Re: Credit note
так Вам же транспортные попали в расчёт налогов на разтаможку .....
Я бы не меняла ничего... может получится у Вас на следующий раз перенести эту сумму долга?
Re: Credit note
тобто, ця credit note вже нічого мені не дає? І заборгованість по ТВ я маю їм оплатити?
Re: Credit note
Почему..можете провести кредит ноту ( валютный отдел принимает такие документы для закрытия ГТД), но Вам тогда прийдётся сторнировать НК, если я не ошибаюсь.
Re: Credit note
Оля34, там біля бартеру є смайлик
транспортні витрати до мку завжди формують митну вартість та, відповідно, митні платежі.
у вашому випадку кредит-нота може бути:
- офертою, тобто - договір на нових умовах (транспортні витрати покриваються продавцем), а вартість товару не змінюється.
наприклад, було 10 євро на одиницю товару на умовах ехw
стало 10 євро на умовах dap (мку) чи dap (пункт на мту)
але, так як товар вже розмитнено то цей "хуліганський" варіант не підійде
- повідомленням про зменшення вашої заборгованості на суму транспортних витрат.
це трактуватиметься як безоплатно отримана послуга (про її безоплатність і свідчить кредит-нота) чи товар, насправді це похуй. на суму вказану в кредит ноті зменшується ваша заборгованість перед постачальником. брокера шліть нахуй. краще, якщо в кредит ноті вказана лише сума , без конкретики про причини знижки/
ваші дії:
оприбутковуєте товар по вартості з врахуванням транспортних витрат
на суму кредитноти відображаєте дохід дт 632 кт717 по курсу на дату кредит ноти, в п/о також.
пз по пдв не виникає.
миний пдв залишається в пк.

Re: Credit note
Дякую за відповідь.winking smiley
Re: Credit note
Олег, а як в такому випадку бути з валютним конторолем? Податкова може взути?
Re: Credit note
поки писав, зявлись нові відповіді для Ольги 34
Ольго, кредит нота дає вам право і є підставою для несплати суми постачальнику.
якщо ви це зробите, то тв підуть в св товару, дохід на суму кредит-ноти і економія коштів в розмірі тв.
митний пк коригуванню не підлягає

Re: Credit note
знов нове smiling smiley
взувають лише за борг нерезидента, навпаки - не взувають

Re: Credit note
Дякую Олеже)))))
Вкінці кінців це наші взаємовідносини постачальнику. Податковій покажу НОТУ .....
Виникає наступне питання: наше підприємство платник єдиного податку 3% . Відповідно сума ТВ-це безоплатно отриманий дохід і підлягає оподаткуванню і вкінці кварталу цю суму маю вказати в декларації з ЄП .Я все правильно думаю?
Re: Credit note
теба писати про систему оподаткування на початку smiling smiley описане зручно для загальної системи (взаємозвязок с/в, ціни продажу і доходу від кредитноти)
ну, щоб спати спокійно, я б включив в дохід і оподаткував 3%
але можна не показувати кредит ноту нікому, крім постачальника.
і памятати про конвенцію про позовну давність - 4 роки (а не прийняті в нас 3 роки)т в загальному випадку для підписантів, Україна - підписала. якось так

Re: Credit note
Дякую Олеже))))) З вашою допомогою питання вияснене. Можна спати спокійно)))))
Re: Credit note
справді, спіть спокійно і регулярно )))

Re: Credit note
Доброго дня!!! Будь ласка, поділіться бланком кредит-ноти. Буду вдячна.На makovey4yk@ukr.net/
Re: Credit note
Постачальник Товариство з обмеженою відповідальністю «Ромашка»
Адрес, ЄДРПОУ
Покупець: Приватне підприємство "Лютик"
Адрес, ЄДРПОУ

Кредит-нота

Дата складання: 31.12.2014р.
Місто складання: м. Київ


В зв’язку з тим, у видаткової накладної №3333 від 29.12.14р. була виявлена механічна помилка (вказано послуги, яких не було), сторони домовились рахувати вірним наступне значення вищевказаної видаткової накладної
111111111111111111111111
На підставі даної кредит-ноти взаєморозрахунки підлягають корегуванню на користь ПП «Лютик» на суму 1000 грн.

Від Постачальника Від Покупця
___________________ _______________________
Генеральний директор Директор


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Credit note
Р.В. , щиро Вам дякую smiling smiley
Re: Credit note
На здоровье
ну текст, такой, какой Вам надо, конечно smiling smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037399999999999