Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1 ДФ не включили ФОП по ознаке 157, можно исправить? Штраф будет?

Відправлено користувачем vito4ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
а вам що з податкової дзвонили чи як ?

я б нічого не виправлялала, при перевірці можуть не помітити, а так гарантовано можна на штраф нарватись.
одного ФОПа виявили по додатку 5 ПДВ і подзвонили, сказали платити штраф , але є в мене ФОПи ЄП без ПДВ, яких також не включили(( От і не знаю, що робити...


от тих що без ПДВ не чіпайте, тим більше багато бухгалтерів взагалі виплати ФОПам не показують в 1ДФ.
Quote
vito4ka
одного ФОПа виявили по додатку 5 ПДВ і подзвонили, сказали платити штраф , але є в мене ФОПи ЄП без ПДВ, яких також не включили(( От і не знаю, що робити...

Они что 5 дод. с 1 ДФ сверяют?????
Краще в такому випадку подати уточнюючу. Штрафів не буде.
в ВОБУ писали, что в этом случае штраф как раз будет
я никогда ФОПов в 1ДФ не показывала и не показываю вообще
один раз написали штраф за неправильную 1ДФ на этом основании, так в суде выиграли не напрягаясь
больше нам штрафы по этому основанию не пишут


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
я никогда ФОПов в 1ДФ не показывала и не показываю вообще
один раз написали штраф за неправильную 1ДФ на этом основании, так в суде выиграли не напрягаясь
больше нам штрафы по этому основанию не пишут
А на что ссылаетесь непоказывая ФОПов?Тоже хочуsmiling bouncing smiley
я також не показую.. лише 1 ФОПа, який сам слізно просив його показувати))))) бо обороти великі))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000273