Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податковий кредит з уточненки у дод.8

Відправлено користувачем ElkaO 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня,
у жовтні 2014 включили до пк податкову на 30 т. (пдв - 6тис.), контрагент скинув її по факсу. Сьогодні вияивлось що надавати оригиінал відмовились (ні в яку не дають). Чи можу я зробити уточненку і зняти ті 6 з жовтня (заплатити штраф і цю недоїмку) і включити її відразу дод.8 у деку за лстопад?? Дякую.
По моему время не истекло
201.10.
У разі відмови продавця товарів/послуг надати податкову накладну або в разі порушення ним порядку її заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі покупець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого постачальника, яка є підставою для включення сум податку до складу податкового кредиту. Таке право зберігається за ним протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.
Кто подскажет,можно к дод8 в электронном виде подать "До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг." ? Благодарна если поделитесь опытом


ТО есть, возможно виключить і включить со скаргой? налоговики не придеруться?
Quote
iriskakiev
Кто подскажет,можно к дод8 в электронном виде подать "До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг." ? Благодарна если поделитесь опытом

Не "можно", а обязательно
письмо типа
ТОВ «......» ЄДРПОУ ....... у зв’язку з поданням Додатку №8 до Декларації з ПДВ за жовтень 2014р. відповідно до пункту 201.10 статті 201 розділу V Податкового Кодексу подає копії наступних документів:
1. Податкова накладна № ....... від ........... на суму .........

Причина подання:
податкова накладна не зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Quote
ElkaO
ТО есть, возможно виключить і включить со скаргой? налоговики не придеруться?

придраться они могут к чему угодно
но вы имеете право исправить свою ошибку, т.к. включение в деку ПН по факс/копии это ошибка
понимаете в чем вопрос на косултационной линии дпи - говорят что включить ее в следующий период я уже не могу. Опираються на єто:
Що стосується можливості поновлення податкового кредиту після отримання від постачальників належно оформлених податкових накладних, якщо під час документальної перевірки суми ПДВ було виключено зі складу податкового кредиту за податковими накладними, оформленими з порушенням встановлених вимог, то слід зазначити, що переоформлення податкової накладної ПКУ не передбачено.
Тобто, платник податку не має права повторно відображати податкову накладну у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних та враховувати у складі податкового кредиту в податковій декларації з податку на додану вартість.
Quote
ElkaO
ТО есть, возможно виключить і включить со скаргой? налоговики не придеруться?
У меня такое прошло
я тоже так хочу попробовать. только б еще консультацию каку нарыть. не хочеться терять 6 тыс. пдв
Quote
iriskakiev
Кто подскажет,можно к дод8 в электронном виде подать "До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг." ? Благодарна если поделитесь опытом
Ви хочете підтверджуючі документи подати електронно?Такої можливості немає,а от як правильно зробити Вам FyDD написала
Quote
wabaw111
Quote
iriskakiev
Кто подскажет,можно к дод8 в электронном виде подать "До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг." ? Благодарна если поделитесь опытом
Ви хочете підтверджуючі документи подати електронно?Такої можливості немає,а от як правильно зробити Вам FyDD написала
У Вас дод.5 і реєстри великі?
Моя думка-робіть уточнення,подавайте скаргу і за жовтень подайте реєстр порцію 2,тому що ви по реєстру виключити зможете,згідно уточнюючого розрахунку,неправильну ПН вже в грудні.І буде висіти по реєстру в Вас задвоєння.А так сьогодні все справте,а дод.8 і поточну декл.здайте завтра
а як за жовтень подати реестр з порцією 2, якщо це піде з ПНУ у реєстр грудня.
в реєстрі за грудень вже нічого не показувати
Quote
ElkaO
понимаете в чем вопрос на косултационной линии дпи - говорят что включить ее в следующий период я уже не могу. Опираються на єто:
Що стосується можливості поновлення податкового кредиту після отримання від постачальників належно оформлених податкових накладних, якщо під час документальної перевірки суми ПДВ було виключено зі складу податкового кредиту за податковими накладними, оформленими з порушенням встановлених вимог, то слід зазначити, що переоформлення податкової накладної ПКУ не передбачено.
Тобто, платник податку не має права повторно відображати податкову накладну у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних та враховувати у складі податкового кредиту в податковій декларації з податку на додану вартість.
1. плюньте на конс-ю, ПКУ разрешает-точка
2. никаких реестров за октябрь, все исправления в текущем реестре
и не забудьте: в реестре ПН, на которую сдается Д.8, идет с отметкой "ЗП" а "не ПНП"
Quote
ElkaO
а як за жовтень подати реестр з порцією 2, якщо це піде з ПНУ у реєстр грудня.

лучше не грудня, а ноября
Quote
FyDD
Quote
ElkaO
а як за жовтень подати реестр з порцією 2, якщо це піде з ПНУ у реєстр грудня.

лучше не грудня, а ноября
я о Д.8, исправляйте в ноябре, не тяните
спасибо. Fydd cool smiley в реестр ноября врятли. уточненку подали як самостійний документ за грудень. я думаю подам дод.8 у грудні (накладна за 31.10.14 - якраз довзволяє), тоді ніякого задвоєння не буде у реєстрах.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039